Samsung Telefon Takip Programı ile Telefonlara Uzaktan Erişebilmek Mümkün!

Çalışanlarınızın veya çocuklarınızın telefondan ne yaptığını izlemek, takip etmek istiyorsanız mSpy yazılımıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz! Yazılım sayesinde telefonu rahatlıkla izleyebilir ve kişinin neler yaptığına kolaylıkla göz atabilirsiniz. Telefonun bulunduğu konuma ve kişinin hangi sitelere göz attığını mSpy yazılımıyla görebilirsiniz. Yazılım telefona kurulduktan sonra uzaktan erişebilmeniz için sadece birkaç tıklama yapmanız yeterli olacaktır.

 Telefon Takip Etme Yazılımıyla Neler Takip Edilebilir?

 • GPS KonumSamsung Telefon Takip Programı
 • Arama Kayıtları
 • Whatsapp
 • Snapchat
 • İnstagram
 • Fotoğraflar ve videolar
 • Metin Mesajları
 • İnternet geçmişi, bağlanılan wi-fi ağları
 • Telefon rehberine kayıtlı olan kişiler
 • Anlık mesaj uygulamalarındaki tüm mesajlar
 • Telefonda kullanılan uygulamalar

Yukarıdaki maddelerde bulunan her şey mSpy yazılımıyla rahatlıkla takip edilebilmektedir. Kullanıcının kimlerle hangi saatlerde mesajlaştığı yazılım sayesinde görülebilir ve kişiye attığı mesajların içerisinde kullandığı medyaların içeriği de görüntülenir. Telefonun sisteminde kayıtlı olan hemen hemen her şeyi yazılımla görmek mümkündür. Yazılımın panelinde takip edilen her şey rapor haline getirilebilir ve bir dosya olarak kaydedilebilir. Bunu yapabilmek için mSpy kullanım kılavuzuna bakmak veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek yeterli olacaktır. Yazılım hakkındaki soruları olan kullanıcılar müşteri hizmetleriyle zaman fark etmeksizin iletişime geçebilir ve tüm sorularına yanıt bulabilir. Samsung cihaz takip yazılımıyla ebeveynlerin kullandığı tüm cihazlar kolaylıkla takip edilebilir. Kişinin gün içerisindeki konum geçmişine de göz atılarak, kişinin hangi saatlerde nerelere girdiğini uzaktan izleyebilmek mümkündür.

mSpy ile Hangi Cihazlar Takip Edilebilir?

Mobil uyumluluk gösteren ve bilgisayar niteliğinde olan tüm cihazların uzaktan takip edilebilmesi mümkündür. Teknoloji çağının zararlı olduğu bir dönemde çocukların teknolojiyi nasıl kullandığını merak eden anne ve babaların bu programı kullanılması önerilmektedir. Çocuğun takip edilmesinin güvensizlik olarak algılanmasını istemeyen anne ve babalar bu yazılımı kullanarak telefondan gizleyebilir. Böylelikle telefona kurulan programı sadece anne ve baba görecektir. Yazılımın sahip olduğu dosya boyutunun normalden daha az bir boyutta olması programın diğer özelliklerinden bir tanesidir. Ayrıca programın sürekli arka planda çalışması şarj sorunu oluşturmamakla birlikte cihazın hız problemi yaşamasına da sebebiyet vermemektedir. Telefon ve tablet gibi mobil uyumluluk gösteren cihazların uzaktan takip edilmesi mümkündür.

Şirketlerin çalışanlarına verdiği telefonlarda neler yapıldığını ve telefonunu olumsuz şeyler için kullanmadığından emin olmak için birçok önemli firma mSpy yazılımını kullanmış aynı zamanda referans olmuştur. İşverenlerin içini rahatlatmak amacıyla geliştirilen program, kendi çalışanlarının daha verimli olabilmesini sağlamıştır. Ayrıca yazılımın kullanıldığı tüm şirketler olumlu bir sonuç almış ve şirketindeki işlerin verimliliğini üst düzeye çıkarmıştır. Disiplini seven işverenler bu programı kullanarak kendi iç dünyasının rahatlamasına da sebebiyet vermiştir. Program kişisel bilgilerin sızdırılması için tasarlanmamıştır. İşverenlerin ve çocukların kontrolü için tasarlanmıştır. Dolayısıyla mSpy yazılımını kullanımı doğru olduğu sürece yasal olarak bir problem yaşanmamaktadır. mSpy, insanların özel hayatındaki bilgilerin görüntülenmesi için tasarlanmamıştır. Yazılımın tek amacı çocukların ve işçilerin kontrolünü takip etmek olduğundan dolayı bunlar dışındaki amaçlar doğrultusunda kullanılmadığı sürece programın kullanımı yasaldır.

 mSpy Yazılımı Sayesinde Neler Yapılabilir?

 Çocuklar için:

 • İnterneti doğru kullanıp kullanmadığını,
 • Doğru insanlarla görüşüp görüşmediğini,
 • İnternet konusundaki güvenilirliğini,
 • Hangi sitelere, neden girdiğini,
 • Gün içerisinde nerelere gittiğini,
 • Okula gidip gitmediğini,
 • Kendine zarar verebilecek internet ortamına olan yakınlığını öğrenebilirsiniz.

 Çalışanlar için:

 • İstenilen saatlerde çalışıp çalışmadığını,
 • Hangi saatlerde nerelerde çalışma gerçekleştirdiğini,
 • Çalışanlarınızın yeteri kadar çalışıp çalışmadığını,
 • Çalışan kişinin şirket hakkındaki düşüncelerini,
 • Şirketin özel bilgilerinin güvenilirliğini,
 • Şirket tarafından verilen cihazların kullanım amacını uzaktan takip ederek kontrol edebilir ve öğrenebilirsiniz.

mSpy yazılımı uzaktan kontrol edilebilirlik özelliğini yukarıda gösterilen maddelerin amacıyla tasarlanmış ve işverenlere, aile büyüklerine kolaylık sağlayabilmek için kendini geliştirmeye devam etmektedir. Yazılımın sahip olduğu takip panelindeki her şey kayıt altına alınır ve uzaktan kontrol edilebilir. Samsung cihaz takip yazılımı kullanan tüm bireyler programın yeteri kadar verimli olduğunu gördüğünden dolayı kullanmaya devam etmiştir.

Telefon Takip Yazılımının Güvenilirliği ve Gizlilik Politikası

Telefon takip yazılımını kullanan kişiler, takip ettiği bilgileri sadece kendileri görmektedir. Yazılım kişisel bilgilerin gizliliğine saygı duyduğundan dolayı tasarlanan yapıyla sadece kişinin görmesini sağlamıştır ve bu bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Yazılımı geliştirenler ve yazılımın yöneticileri kişilerin kişisel bilgilerini hiçbir şekilde görmemektedir. Sadece yazılımı kullanan ve uzaktan telefonu takip eden kişi bu bilgilere ulaşabilir. Programın izlediği gizlilik politikası yasal hükümlülükleri göz önüne alarak tasarlanmış ve bu şekilde gelişmeye devam etmektedir. Yazılım sadece kurulu olan cihazlarda kullanılmalı ve başka cihazlardan erişimin yapılması tavsiye edilmemektedir.

Takip edilen kişisel bilgiler istenildiği zaman takip panelinden silinebilir ve kişi istediği zaman bu bilgilere ulaşabilir. Bilgilerin ulaşılabilirliği yazılımı kullanan kişinin elindedir ve hiç kimsenin bu bilgilere ulaşamaması için gereken yazılım yapısı tasarlanmıştır. Güvenlik duvarları sayesinde kullanıcılar rahatlıkla mSpy yazılımını kullanabilir. Güvenlik tehdidi oluşturacak her şey önceden düşünülüp, mükemmel bir teknolojik güvenlik yapısı hazırlanmıştır.

Telefon Takip Yazılımı Her Zaman Kullanılabilir Mi?

Uzaktaki telefonu takip edebilmek için zaman sınırlaması bulunmamaktadır. Gün içerisinde istenildiği zaman telefon uzaktan kontrol edilebilir ve bilgilere ulaşılabilir. Telefon takip edilmek istenildiği zamanda uzaktaki kişi telefonu kullanıyorsa yine de takibi gerçekleştirmek mümkündür. Zaman sınırlanması ve programın kısıtlanması mümkün olmadığından dolayı yazılımı kullanan kişi istediği zaman uzaktaki telefona erişim sağlayabilmektedir. Uzaktaki telefonun neler yaptığına göz atıldığında, yapılan şeylerin zamanı da yazmaktadır. Böylelikle takip edilirken kişinin hangi saatlerde, neler yaptığına göz atmak mümkündür. Saat ve dakika şeklinde zaman bilgisine ulaşabilmek için telefon takip yazılımını açmak yeterli olacaktır.

mSpy Programının Diğer Özellikleri Nelerdir?

Program gelen mesajların hangi saatlerde geldiğine ve hangi saatlerde bu mesajlara cevap verildiğini de görüntülemektedir. Uzaktan takip edilen cihazın hangi uygulamaları kullanabileceğine de erişebilmek mümkündür. Kişiye zarar verecek uygulamaları ve siteleri engelleyerek güvenlik seviyesini üst düzeye çıkartmak isteyen kişiler mSpy yazılımını tercih etmektedir. Uygulama, internet sitesi engelleme sayesinde çocukların güvenliği sağlanmaktadır. Böylelikle telefonu kullanan kişi güvenli olmayan sitelere giriş yapamayacak ve interneti daha doğru bir şekilde kullanacaktır. Kişinin interneti nasıl kullanması gerektiğini öğretmek amacıyla birçok anne ve baba bu yazılımı kullanmaktadır. İnternetteki medyaların zararlı ve zararsız olduğunu ayırt edebilmek için programın engelleme opsiyonu kullanılmaktadır.

Uzaktaki telefonun neler yaptığını bir PDF dosyasına yazdırabilmek mümkündür. Bu yazıların içerisinde zaman aralıkları, kullanıcının yaptığı her şey rapor olarak yer almaktadır. Uzaktaki telefona gelen istenmeyen çağrıları engelleyebilmek mSpy ile mümkündür. Numaralar yazılım tarafından engellenebilmekte ve telefon ekranına yansımamaktadır. Gelen çağrıları engellemenin yanı sıra istenmeyen SMS’ler de engellenebilmektedir. mSpy sayesinde telefonda kurulu olan e-posta uygulaması da kontrol edilebilir. Posta içerisinde yer alan medya ve yazılar kolaylıkla görüntülenebilir, düzenlenebilir. Ayrıca uzaktaki telefonun hafızasındaki tüm dosyalar da takip edilebilmektedir. Cihazın indirme geçmişi ve hangi sitelerden nelerin indirildiğine bakmak için internet geçmişi takibi özelliğini kullanmak yeterli olacaktır.

“Samsung Telefon Takip Programı ile Telefonlara Uzaktan Erişebilmek Mümkün!” üzerine 2 yorum

 1. Bu sistemi internet üzerinden yapabili bilinir mi? Telefona erişebildiği karşı taraf anlama yada görme ihtimali var mi? Benim telefonuma erisildigini düşünüyorum. Bunu nasıl anlayabilirim örneğin? Bilgi ve yardımcı olursanız sevinirim.

  Yanıtla

Yorum yapın