Highster Mobile İncelemesi

Highster Mobile, onlar farkında olmadan çocuklarınızı, çalışanlarınızı veya sevdiklerinizi gizlice izlemenizi sağlayan bir cep telefonu casusu ve izleme yazılımıdır. Uygulama hem Android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir ve Bohemia, New York merkezli bir şirket olan ve mobil güvenlik konusunda uzmanlaşmış ILF Mobile Apps tarafından geliştirilmiştir.

Highster Mobile, akıllı telefon kullanımlarını ve konumlarını kendi telefonunuzdan uzaktan izlemenizi sağlar. Kullanımı kolaydır ve beş dakikadan daha kısa bir sürede kurulabilir – ve en iyi özelliği,  yüklemek için hedef telefonu rootlamanıza veya jailbreak yapmanıza gerek yoktur.

Highster Mobile’ın en iyi yanı endüstrideki en ucuzlardan biri olan fiyatıdır. Çoğu  casus yazılım şirketleri  hizmetlerini kullanmanız için yılda birkaç yüz dolar ücret ödemenizi gerektirir. Ayrıca daha fazla özellik istiyorsanız, daha yüksek bir programa geçmek için ekstra ücret ödemeniz gerekir. Highster Mobile’da durum böyle değil. Highster, bir kereye mahsus olmak üzere tüm özelliklerine sınırsız erişim için 69,99 ABD doları tutarında bir ödeme ister. Harika bir teklif, değil mi?

“Tüm özellik grubu”  ile ne demek istediğimi bilmiyorsanız endişelenmeyin… Bu inceleme boyunda bunu ve dahasının üzerinde duracağım. İlk olarak, nasıl çalıştığını tam olarak anlayalım.

Highster Mobile Nasıl Çalışır?

Highster Mobile, cep telefonu izleme konusunda herhangi bir deneyiminiz olmasa bile kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Ödemenizi yaptıktan sonra, casus uygulamasını izlemek istediğiniz telefona nasıl yükleyeceğinizle ilgili talimatlar verilir. Bu çok basit bir süreç, ama yardıma ihtiyacınız olursa destek ekibi size yardım etmek için orada.

Casus uygulama indirildikten ve hedef telefonunuza yüklendikten sonra, görünümden gizlenir ve telefonu kullanan kimse tarafından görülmez. Uygulamanın telefonda olduğunu bilen tek kişi siz olursunuz ve telefon kullanıcısının ne kadar çok aradığı önemli değil, onu bulamayacağından emin olun.

Ardından Highster Mobile kontrol paneline PC, akıllı telefon, tablet vb. gibi istediğiniz cihazdan erişebilirsiniz. Buradan, arama günlüklerine, kısa mesajlara, kişi listelerine, konum bilgilerine ve diğer verilere erişebileceksiniz. Kontrol paneliniz yalnızca telefonu izlemek için değil, aynı zamanda takip etmek, kullanıcı günlüklerini indirmek ve diğer her şey için “operasyon merkeziniz” olacaktır.

Sistem Gereksinimleri ve Kurulum

Uygulama, iOS cihazlarda (iPhone, iPad) ve Android cihazlarda çalışabilir. Aşağıdaki işletim sistemi sürümleri desteklenir:

  • Android sürüm 2.1 veya üzeri, hem rootlanmış hem de rootlanmamış telefonlarda çalışır.
  • Jailbreaksiz sürümü tüm iOS sürümleriyle uyumludur. Hedef iOS cihazının Apple kimliği ve şifresi gereklidir.
  • Jailbreak sürümü: iOS 6 – 8.4. Hedef iOS cihazı jailbreak yapılmış olmalıdır.

Not: Uygulamayı yüklemek için, hedef telefona 2-3 dakika boyunca fiziksel erişiminizin olması gerekir. Jailbreak sürümü olmayan bir şey yüklemenize gerek yoktur. İPhone’da iCloud yedeklemesini etkinleştirmeniz ve ardından çevrimiçi kontrol panelinize Apple Kimliği ve şifreyi girmeniz yeterlidir.

Test amacıyla, uygulamayı Samsung Galaxy S5’e yükledim. Yüklendikten sonra uygulama, algılamayı önlemek için kendini telefonun belleğinde gizler.

Kurulum İşlemi Oldukça Basittir:

Satın aldıktan sonra, giriş bilgilerinizi ve talimatlarınızı içeren bir e-posta alacaksınız. Bu e-postada, yükleme işlemi boyunca size yol gösterecek olan Gösterge Tablosunda bir kurulum bağlantı bulacaksınız. İşte buna benziyor:

Online hesabınıza (kontrol paneli) giriş bilgileri de etkinlik günlüklerini görüntüleyeceğiniz bu e-postada olacaktır. Uygulamayı yüklemek için izlenen telefonun elinizde olması gerektiğini lütfen unutmayın. Bu, telefona fiziksel olarak erişmeniz gereken tek zamandır.

Aşağıdaki adımlar, bir Android cihazına nasıl yükleneceğini ayrıntılı olarak açıklamaktadır.

1. Adım: Telefonun tarayıcısını açın ve adres çubuğuna verilen URL’yi yazın. Casus uygulamasını indirin ve telefona yükleyin.

2. Adım: Şimdi uygulamayı başlatın, telefon numaralarını girin ve Lisans Anahtarınızı kullanarak etkinleştirin. Onaya basın.

3. Adım:Kayıt başarılı” onay mesajını almalısınız. Tamam’a dokunun. Uygulama telefondan otomatik olarak gizlenir. Tamamlandı! Gerçekten bu kadar basit. Bu, bugün piyasadaki en kolay kullanımlı Android casus uygulaması.

Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra, etkileşimleri uzaktan görüntülemek için herhangi bir bilgisayardan hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Bu uygulamayı hem iPhone 6 Plus’ımda (jailbreak yapılmış ve iOS 8.1 çalıştıran) hem de Samsung Galaxy S5 (Android 4.4 Kitkat çalıştıran) üzerinde test ettim, Android’de çok iyi çalıştı, ancak iPhone’um da çalıştıramadım.

Deneyimlerime göre, bir iPhone’u nasıl jailbreak yapacağınızdan emin değilseniz,  Jailbreaksiz sürümlerin  – kullanımı kolaydır ve jailbreak yapılmamış iPhone ve iPad’de çalışır.

SSS

Highster casus uygulaması, izlediğiniz telefondaki tüm etkinlikleri kaydeder ve bunları istediğiniz zaman görüntülemeniz için güvenli bir web tabanlı hesaba yükler.

Highster Mobil Özellikler Listesi

Cep telefonu casus yazılımı, ebeveynlerin çocuklarının neler yaptığını takip etmeleri veya işverenlerin çalışanlarını takip etmeleri için popüler bir yol haline gelmiştir. Temel olarak, kişinin casusluk yaptığı cihaz üzerinde gerçekleştirdiği tüm eylemleri izler. Doğru şekilde kullanılırsa, çocuklarınızın güvenliğini sağlamak veya iş çıkarlarınızı korumak için son derece etkili bir yol olabilir. Bu yazılımla elde ettiğiniz özelliklerin listesi:

Canlı Kontrol Paneli

Highster Mobile, son derece kullanıcı dostu bir kontrol paneline sahip olmasıyla biliniyor. Bu kontrol paneli, hedef telefonu izlemenize, zaman tetikleyicileri oluşturmanıza, ekran seçeneklerini değiştirmenize ve daha fazlasını gerçek zamanlı olarak tek bir merkezi konumdan izlemenize olanak tanır.

Kısa Mesaj İzleme

Metin mesajlaşmasının nüfus geneli için en popüler iletişim biçimi haline geldiğini söylemeye gerek yok. Bu uygulama ile, gelen ve giden metin mesajları, metinler için iletişim bilgileri, fotoğraf mesajları ve daha fazlası dahil olmak üzere metin mesajı etkinliklerini kolayca izleyebilirsiniz.

Telefon Görüşmesi İzleme

Hem gelen hem de giden telefon görüşmelerini izleyin. Her arama kişi adları, telefon numaraları ve aramanın tarih ve saati ile birlikte gelir.

GPS Konum Takibi

En yeni GPS konum teknolojisi ile hedef telefonun tam yerini izleyin. Yalnızca telefonun geçerli konumunu izlemekle kalmaz, aynı zamanda kontrol panelinizdeki haritayı kullanarak konum geçmişini de izleyebilirsiniz.

Gizli Kamera

Uzaktan telefonun çevresini görüntülemek veya gizlice bir fotoğraf çekmek için kameralarını kontrol edebilirsiniz.

Fotoğraflar

Telefondan çekilen tüm resimler, görmeniz için kontrol paneline yüklenir. Bu resimlerin çekildikleri saat ve tarih gibi başka bilgileri de vardır.

E-postalar

Hedef telefonun ayrıntılı e-posta uygulamasını veya üçüncü taraf Gmail uygulamasını (kullandıkları uygulama buysa) kullanarak hem gelen hem de giden e-postaları güvenle izleyebilirsiniz. Mesajı okuyabilmenin yanı sıra, her bir e-postanın gönderenlerini ve alıcılarını da görebilirsiniz.

Kişiler

Kişiler özelliği, telefondaki tüm kişileri kontrol paneline yükler. Kişiye ilişkin ek bilgilerin de telefona kaydedildiği durumlarda, bu bilgiler de yüklenir.

Social Media Monitoring

Çocuğunuzun Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ sitelerinde neler yaptığını izleyin. Her şey çevrimiçi olarak hesabınızdan izlenebilir ve görüntülenebilir. Bu özelliğin yalnızca rootlu bir Android telefonda kullanılabildiğini unutmayın.

Uzaktan Kaldırma

Herhangi bir nedenle uygulamayı telefonlarından hızlı ve gizli bir şekilde kaldırmanız gerekiyorsa, telefona doğrudan erişmek zorunda kalmadan yapabilirsiniz.

Yukarıdaki, Highster Mobile’ın kullanıcılarına sunduklarının sadece küçük bir örneğidir. Mevcut özelliklerin tam bir listesini görmek istiyorsanız, Buraya Tıkla.

Nihai Karar

Highster Mobile’ın mevcut özellikleri, diğer cep telefonu casus yazılımları ile sunulanlara çok benzer. Rekabette onu diğerlerinden ayıran (iyi bir şekilde) şey fiyatıdır. TÜM özelliklerine düşük bir maliyetle tam olarak erişebilmek bu yazılımı satın almak için yeterli bir nedendir. Bu nedenle ve kullanım kolaylığı nedeniyle, bu yazılımı tavsiye ediyorum.

Highster Mobile hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sorularınızı yanıtlamak için lütfen  https://www.highstermobi.com  adresine gidin.

Yorum yapın