En İyi 3 WhatsApp Takip Programı

WhatsApp günümüz iletişim kurma yollarını tamamen değiştirdi. Fakat iletişim kurmanın bu kadar kolaylaşması işverenler ve ebeveynler için endişe verici olabilir. Çocuklar uygunsuz içeriklere daha kolay erişebilir ya da masumiyetinden faydalanacak insanlarla karşılaşabilirler. Hadi hep beraber iPhone ve Android için en iyi 3 whatsapp takip programını inceleyelim.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma – iPhone ve Android İçin En İyi 3 Takip Programı

Günümüz dünyasında insanların birbiriyle iletişim kurmasında WhatsApp çok büyük bir rol oynuyor, insanların mesaj yollayabileceği güvenilir ve etkili bir platform, videolar ve fotoğraflar yıldırım hızıyla paylaşılabiliyor, ayrıca artık bu platform üzerinden arama bile yapılabiliyor. Fakat bu popülariteyle birlikte belirli riskler de kazanılıyor. Çocuklar akıllı telefonlarında hergün daha fazla zaman geçiymeye başlıyor, bu da onların sanal zorbalığa, WhatsApp üzerinden uygun olmayan içerikleri görüntülemeye ve internetin diğer risklerine maruz kalmalarına sebep oluyor.

Çalışanlar için ise WhatsApp artık oldukça fazla kullanılıyor, bu da işverenlerin saatini harcarken başka bir platformda zaman öldürüyor olmaları anlamına geliyor. Daha da kötüsü ise çalışanlar WhatsApp üzerinden şirketin rakipleri ile gizli bilgileri paylaşabilir, şirketinizi riske atabilirler. Bütün bu tehlikeler sebebiyle WhatsApp üzerinden çalışanlarınızın ve çocuklarınızın aktivitelerini izlemek önemli bir gereklilik halini alıyor.

Neyse ki şu an piyasada bulunan birçok farklı uygulama sayesinde çalışanlarınızın ya da çocuklarınızın iPhone ya da Android telefonları üzerinden WhatsApp aktivitelerini izleyebilirsiniz.

Biz de bu yazımızda Android ve iPhone telefonlar üzerinden WhatsApp aktivitelerini izlemek için kullanabileceğiniz en iyi 3 casus yazılımı listeledik. Bu uygulamaların hepsi casusluk konusunda son teknoloji özelliklere sahip ve uygun fiyattaki planları sayesinde sadece hedef cihazın WhatsApp aktivitelerini kaydetmekle kalmayacak aynı zamanda aramalarını, tarayıcı geçmişlerini, konumlarını öğrenebilecek ve bu uygulamalar sayesinde sağlanan birçok özelliği kullanabileceksiniz.

1-mSpy

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Nedir?

Listemizin birinci sırasında mSpy bulunuyor, bu harika uygulama size ebeveyn olarak hedef cihazdaki bütün WhatsApp aktivitelerini uzaktan izleme imkanı sunuyor. WhatsApp casusluğu yapmak için hem uygun hem de güvenilir bir uygulama, aramaları,medya dosyalarını ve mesajları görüntülemek ise inanılmaz derecede kolay.

mSpy Özellikleri

mSpy sayesinde çocuğunuzun akıllı telefonu üzerinden sosyal medya aktivitelerini, kiminle konuştuklarını ve anlık olarak konumlarını da izleyebileceksiniz.

mSpy iki farklı versiyon ile satın alınabilir, Premium ve Basic, ve aşağıda sizin için mSpy’ın Premium versiyonundaki özelliklerden bazılarını sıraladık:

1-WhatsApp Takip – mSpy’ın WhatsApp izleme özelliği sayesinde WhatsApp üzerinden yapılan ve gelen bütün aramaları görüntüleyebileceksiniz, bu aramalar kontrol panelinizde görünecek. Ayrıca uygulama WhatsApp üzerinden alınan ve yollanan mesajları da kişi bilgileri ve zaman bilgileri ile size sunacak. Root işlemi yapılmış cihazlarda WhatsApp üzerinden paylaşılan medya dosyaları da görünebilir olacak. Ayrıca mSpy’ın bu özelliği size Snapchat, Facebook gibi farklı anlık mesajlaşma uygulamalarını izleme imkanı da sunuyor.

2-Konum Takibi- mSpy size çocuğunuzun gerçek zamanlı olarak konumunu öğrenme imkanı sunuyor, aynı zamanda bu özellik ile çocuğunuzun gün içerisinde gittiği yerleri de detaylı şekilde harita üzerinden görebileceksiniz.

3-Metin Mesajları- Bu yazılım size çocuğunuzun gönderilen ve alınan metin mesajlarına erişme imkanı sunuyor, görüntüleyebileceğiniz mesajlara silinen mesajlar da dahil.

4-Detaylı Arama Geçmişi- mSpy sayesinde çocuğunuzun yaptığı ve aldığı aramaları görüntüleyebilirsiniz. Bu aramalarla ilgili zaman ve tarih bilgileri, kişi bilgileri ve arama sürelerine de erişebilirsiniz.

5-Fotoğraflar ve Videolar- mSpy size çocuğunuzun telefonunda bulunan bütün fotoğrafları ve videoları görüntüleme imkanı sunuyor.

6-Keylogger- mSpy’ın keylogger özelliği size Android telefonlarda basılan bütün tuşları görüntüleme imkanı sunuyor, bu da internette çocuğunuzun yaptığı aramaları görebileceğiniz anlamına geliyor.

7-Görünmezlik- mSpy çocuğunuzun telefonunda tamamen görünmez olarak çalışır, bu özellik sadece “İkonu kaldırmak istemiyorum” seçeneğini seçerseniz devre dışı kalacaktır.

Yazılımı satın almadan önce şunu bilmelisiniz ki bu yazılımı telefona indirmek için hedef cihaza fiziksel erişiminiz olması gerek, çocuğunuzun telefonunu izlemek için bunu yapmak zorundasınız. Dahası root işlemi yazılımı kullanmak için kesinlikle gerekli değil, tek gerekli olduğu durum WhatsApp ve Facebook izleme özelliklerini kullanmak istediğinizdedir.

Ücretlendirme

mSpy farklı satın alma seçeneklerine sahip, Premium versiyonu 12 aylık satın almak için 149.99$ ödeyebilir ya da 12 aylık Basic planını da 74.99$ a satın alabilirsiniz. Demo versiyonu hemen deneyebilir ya da mSpy’ın yıl boyu farklı indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

2-Hoverwatch

Nedir?

İkinci sıramızda ise Hoverwatch var, bu yazılım ile çok uzun süre WhatsApp izleme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hoverwatch’ın WhatsApp izleme özelliği sayesinde hedef cihazdaki WhatsApp mesajlarına, aramalara ve paylaşılan medya dosyalarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Aşağıda Hoverwatch’ın Premium versiyonunda mevcut olan özelliklerden bazılarını görüntüleyebilirsiniz.

Hoverwatch Özellikleri

1-WhatsApp Mesaj Takibi– Uygulamanın whatsapp takibi özelliği sayesinde hedef cihazdaki bütün mesajlara ve bu mesajların tarih, zaman ve kişi bilgisi gibi detaylarına erişebilirsiniz. Dahası Hoverwatch size WhatsApp üzerinden paylaşılan videoları ve fotoğrafları görüntüleme imkanı sağlıyor ve uygulama üzerinden yapılan aramaları kaydedebiliyorsunuz.

2-Görünmez Olması– Hoverwatch cihazın kullanıcısından tamamen gizli olarak çalışıyor ve cihazın sahibi bir teknoloji delisi olsa da deneyimli kullanıcılar tarafından bile fark edilmeden size bu bilgileri sağlayabiliyor.

3-Mesajları ve Aramaları Görüntüleme– Hoverwatch’ın özelliklerinden biri de gelen ve giden aramaları ve mesajları görüntülemenizi sağlıyor olması bu sayede hedef cihazdaki bütün metin mesajlarını, MMSleri ve aramaları izleyebiliyorsunuz.

4-Jeo-Konum- Hoverwatch ile izlediğiniz cihazın anlık olarak gerçek zamanlı konumuna erişebilirsiniz. Ayrıca cihazın anlık konumuna erişebildiğiniz gibi, gün içerisinde ziyaret edilen yerlerin bir listesine de sahip olabilirsiniz.

5-Keylogger- Hoverwatch’ın bu harika özelliği sayesinde hedef cihazda basılan bütün tuşları görüntüleyebilirsiniz, bu sayede de bütün şifrelere, mesajlara ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

6-Yapılacaklar Listesi- Bu uygulama cihazın sahibinin bütün notlarına, takvimine, randevularına, hatırlatmalarına ve yapılacaklar listesine erişmenizi sağlıyor.

7-Tarayıcı Geçmişi- Bu ilginç özellik sayesinde uygulama hedef cihazın kullanıcısının ziyaret ettiği bütün websitelerini görüntüleyebilirsiniz.

Ücretlendirme

Hoverwatch dünyanın her yerinde 12 milyon farklı kullanıcı tarafından indirilen oldukça popüler bir uygulama ve iki farklı planı mevcut ,Personal(kişisel) ve Aile(family). Kişisel plan sayesinde tek bir cihazı aylık 8.33$’a izleyebilir ya da 12 aylık üyelik için 99.95$ ödeyebilirsiniz, ya da Aile planı ile beşe kadar cihazı izlemek için yalnızca 199.95$ ödeyebilirsiniz.

3-FlexiSpy

Nedir?

Üçüncü sırada ise FlexiSpy var, bu uygulama da yine çocuğunuzun, çalışanlarınızın ya da eşinizin WhatsApp aktivitelerini izlemenizi sağlayan bir özelliğe sahip. FlexiSpy kullanarak WhatsApp aktivitelerini izlemek için tek yapmanız gereken root işlemi yapılmış bir Android telefona ya da iPhone’e uygulamayı indirmelisiniz ve işte, uygulamanın sunduğu bütün özellikler ile kullanıcıyı izleyebilirsiniz artık!

FlexiSpy tarafından sunulan WhatsApp izleme özelliği oldukça etkilidir ve size gönderilen ve alınan mesajları izleme, multimedya dosyalarını görüntüleme, ve hatta kullanıcı tarafından silinen mesajları bile görüntüleme özelliği sunar. Bunlara ek olarak hedef cihazda WhatsApp üzerinden yapılan ve alınan aramaları görüntüleyebilirsiniz. İşte FlexiSpy’ın Extreme versiyonuda sunulan özelliklerden bazıları.

FlexiSpy Özellikleri

1-Anlık mesajlaşma takibi- FlexiSpy oldukça kapsamlı bir WhatsApp izleme uygulaması ve WhatsApp üzerinden yollanan ya da alınan mesajları tarih, saat ve kişi bilgileri gibi detylarla görüntüleme imkanı sunuyor. Ayrıca uygulamadaki fotoğraflara, videolara ve ses dosyalarına erişebilirsiniz, bütün bu bilgiler FlexiSpy’ın panelinden size sunulacak.

2-Android Nougat Desteği- FlexiSpy’ın sunduğu özellikler ve güncelleştirmeler sayesinde Android Nougat 7.1.1 ile tamamen uyumlu durumdadır.

3-Aramalara Müdahale- Bu uygulama aramaları dinleme özelliği sunuyor, bu özellik sayesinde hedef cihazdaki konuşmaları da kaydedebiliyorsunuz.

4-Mikrofon kontrolü- FlexiSpy’ın bu özelliği sayesinde hedef cihazın mikrofonuna erişebiliyor ve telefonu bir mikrofon olarak kullanarak etrafında geçen konuşmaları dinleyebiliyorsunuz.

5-Cep Telefonu İzleme- Eğer çocuğunuzun ya da eşinizin nerede olduğu konusunda şüpheleriniz varsa FlexiSpy’ın GPS konum izleme sistemini kullanarak gerçek zamanlı olarak hedef cihazın konumunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca cihazın gün içinde bulunduğu yerlerin de özetine sahip olabilirsiniz.

6-Uzaktan İzleme- FlexiSpy size uzaktan kontrol edebileceğiniz birçok farklı casusluk özelliği sunuyor, bu özellikler sayesinde hedef cihazın kamerasına ve mikrofonuna erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca cihazı yeniden başlatabiliyor, şarj durumunu da kontrol edebiliyorsunuz.

7-Depolanan medyaya erişim- FlexiSpy’ın bu harika özelliği sayesinde hedef cihazda bulunan bütün medya dosyalarına erişebilirsiniz. Ayrıca FlexiSpy hedef cihaza yüklenmeden önce indirilen videoları ve fotoğrafları da görüntüleyebiliyorsunuz.

Ücretlendirme

FlexiSpy’ın Premium versiyonu sayesinde birçok farklı özelliğe sahip olabilirsiniz, üç aylık fiyatı 99$, bir yıllık fiyatı ise 149$dır. Eğer izleme istekleriniz biraz daha fazlaysa Extreme versiyonu satın alarak bütün özelliklere sahip olabilirsiniz, bu versiyon aramaları dinlemenizi, cihazın kamerasına ve mikrofonuna erişiminizi sağlar. üç aylık fiyatı 199$, bir yıllık fiyatı ise 349$dır.

Sonuç

Günümüzün yüksek derecede bağlantılı olan dünyasında insanlar kolayca bilgi paylaşmak için WhatsApp gibi uygulamaları kullanıyor. Akıllı telefonların bu hızlı büyümesi ailemizi ve çevremizdeki insanları büyük bir risk almaya zorluyor, ebeveynler olarak ailemizi korumak ise bize kalıyor.

Neyse ki bu teknoloji çağı bize mSpy, Hoverwatch ve FlexiSpy gibi çocuklarımızı koruyabilmemizi ve çalışanlarımızın yanlış kullanımlarını görüntüleyebilmemizi sağlayan uygulamalar da getirdi. Bu uygulamaların harika özellikleri cihaz izleme ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve uygun planları sayesinde paranızın karşılığını almanızı sağlayacaklar. Bu yüzden hiç durmadan size en uygun planı satın almalı ve ailenize hakettiği parlak geleceğe ulaşmasında yardımcı olmalısınız!

Açıklama
Tarih
İncelenen
WhatsApp
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

89 Comments

Add a Comment
 1. mSpy kullanıyorum gayet memnunum, dönem kötü çocuklarımızı korumalıyız.

  1. raporlama yaparken bize sms yoluylamı bildiriyoe yoksa internet bağlantısımı kullanıyor.. yani çocuğun sms paketlerinden sürekli eksiltme söz konusumu

   1. Merhaba Selçuk Bey

    Raporlama internet bağlantısı ile oluyor sms ile herhangi bir ilgisi yok.

    1. Bu gerçekten oluyormu takip

     1. Evet oluyor 🙂

 2. Whatsapp izleme için mSpy aldım, çok memnun kaldım. Kullanmak isteyenlere öneririm arayüzü falan çok güzel.

  1. Karşı tarafın telefonu başka yerde nasıl kullanabilirim izlenecek telefona fiziki temas şuan olanaksız

   1. Erişiminiz olması gerekli aksi takdirde bu uygulamaları kurmak mümkün değil.

 3. bu programları kendi telefonunuza mı yoksa takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna mı yüklüyoruz.

  1. Takip etmek istediğiniz telefona yüklemeniz gereklidir.

 4. Bu uygulamayı takip ettiğimiz cihaza mı yüklememiz gerekiyor ? Yoksa kendi cihazımıza mı

  1. Takip etmek istediğiniz hedef telefona yüklemeniz gereklidir.

   1. Kac dk suruyor bu islem veya tekefonda gözüküyormu karşı tarafta

    1. Kurulum çok basit bir işlem adımları doğru bir şekilde yaparsanız çok kısa sürede halledebilirsiniz. Karşı cihazın ekranında hangi bir simge ve ibare kesinlikle çıkmaz.

   2. Takip etmek istedigim telefona fiziksel erisimim Yok yani ona indiremem bana yardimci olabilir misiniz uzaktan erisemez miyim

    1. Bu mümkün değil. Telefona fiziksel olarak erişiminiz olması gerekli.

 5. Hoverwatch kullanıyorum, arada hata alıyorum kullandığım telefonda yaşayan var mı bir sorunu?

  1. Telefonunuz modeli nedir acaba?

 6. WhatsApp takip için mspy kullanıyorum çok memnunum, yıllık alımda indirim yaparlar mı acaba?

  1. Yıllık alımlarda çok ciddi indirim oluyor fiyatları kontrol ederseniz görürsünüz.

   1. Samsunsg note 3 ile hangi program uyumlu hangisini satin almaliyım yardimcı olurmusunuz

    1. Merhaba

     mSpy uygulamsını satın alabilirsiniz. Uyumludur.

 7. Aktif olarak mSpy kullanıyorum, memnunum, diğerlerinden Flexi’yi merak ediyorum. Nasıl kullananlar memnun mu?

 8. Keylogger için mSpy kullanıyorum, gayet memnunum.

 9. Karşı tarafın telefonuna indirdiğimizde programı görmüyor mu? Sorun teşkil eder bu nasıl gizli olcak menü de nasıl görünmeyecek?

  1. Kesinlik görünmez isterseniz ilk önce kendi telefonunuza kurun ve kontrol edin.

 10. Merhaba siz bu program ile whatsapp mesajlarini okua biliyorsunuzmu? Ve ayrica bunu onun telefonuna nasil yaptiniz?

 11. Telefonumda bu uygulamalardan birinin yüklü olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ?

 12. Takip etmek istediğimiz telefona ulaşamıyorsak indiremiyorsak bunun ne tür bi çözümü olur

  1. Bunun bir çözümü yok. Telefona fiziksel olarak erişmeniz gereklidir.

  2. Bunun bir çözümü yok.

 13. izlemek istediğim karşı telefona gelen whatsap mesajlari benim telefonuma da gelir mi yani onun kiminle ne yazıştığını görebilirmiyim eğer bu mümkünse benim telefonuma aynı anda gelirmi veya yazıp gönderdikten sonra hemen siliyorsa yazılanları ben yinede görebilir miyim

  1. Bütün yazışmalar size verilen kontrol paneline yansır silinmesi birşey değiştirmez anlık olarak görebilirsiniz.

 14. bu yazılımlardan herhangi birinin yüklü olduğu telefonu değiştirirse aynı numaranın kullandığı whatsaap’ı takip etmeye devam eder mi ?
  Bu programların herhangi birinin yüklü olup olmadığını nasıl anlarız. Bu tür programlar nasıl kaldırılır.

  1. Telefon değişirse takip işlemi son bulur yeni aldığı telefona tekrar kurulum gerekir. Telefondan bu tarz yazılımları kaldırmak istiyorsanız altta belirtmiş olduğum konulara bakabilirsiniz.

   https://www.mobiltelefonizleme.com/cep-telefonu-casus-yazilimi-nasil-kaldirilir/
   https://www.mobiltelefonizleme.com/cep-telefonumda-casus-yazilim-varmi/

 15. bana lutfen yardim ediniz birinin whatsappini izlemek istiyorum

  1. Herşey yazılı nasıl bir yardım istiyorsunuz?

 16. Satin aldigim uygulamayi yukledigim telefonu degisirse aldigi yeni telefona yuklemek istedigimde uygulamayi yeniden satin mi almam gerekir yoksa satin aldigim uygulamayi suresi boyunca birden fazla telefonda kullanilabilir miyim?

  1. Merhaba

   Satın aldığınız süre boyunca istediğiniz telefonda kullanabilirsiniz. Aynı anda birden fazla telefonu takip etmek istiyorsanız ona göre paket almalısınız.

 17. merhaba ilk doğrulama kodundan sonra karşı tarafa her programa girişte kod gidermi

  1. Hayır bu işlemi bir defa yapıyorsunuz.

 18. Merhaba ben telefonuma programı yükledikten sonra sadece karşı tarafın Q ar kodunu okutmam yeterli olacakmı?Bütün whatsup yazışmaları telefonuma diğer taraf farketmeden onun telefonuna her hangi bir uygulama yüklemeye gerek kalmadan çalışabilecek mi?Cevaplarsanız sevinirim 1 ay lık paket mevcut mu? teşekkürler

  1. Merhaba programı Q ar kod ile yüklemiyorsunuz size kısa bir url veriliyor bunu takip etmek istediğiniz telefonun tarayıcısına yazıp uygulamayı indiriyorsunuz sonra size verilen lisans kodunu girip takip etmeye başlayabilirsiniz. Her uygulamanın 1 aylık kullanım paketi mevcuttur sitelerini ziyaret ederek paketleri inceleyebilirsiniz.

   1. Merhaba sizinle nasıl iletişime geçebilirim.

   2. Selam, kişi beni whatsapp’tan engellemiş olursa mesajlarına yine de ulaşabilir miyim, yoksa bu mümkün olmaz mı

    1. Ulaşabilirsiniz ama bunun için uygulamayı karşı tarafın telefonuna kurmanız gerekli.

 19. Nasıl uygulanır

  1. Kolay uygulanır sitemizde bu konu ile ilgili bir çok makale var göz atabilirsiniz.

   1. merhaba,sizinle nasıl iletişim kurabilirim.

    1. Buradan sorunuzu sorabilirsiniz veya uygulama sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 20. Ben aylik bir kullanim satin almak istiyorum.Pragrami yukleyecegim telefonun sadece ekran açılış sifresini biliyorum.Baska öğrenmem gereken birsey var mi?ayrica programin telefona yuklenmesi kac dakika suruyor ve nasil yukleme yapacagim bana yardimci olursaniz hemen satin almak isterim.

  1. Yükleme işlemi kolay ve basit önceden talimatları okursanız, kurulumu çok kısa sürede yapabilirsiniz. Hangi yazılımı almayı düşünüyorsunuz?

 21. Merhaba İphone için hangi programı tervih etmeliyim? Benim telefonumun andoid huawei olması takip etmek istedgm cihazın ios iphone olması sorun olmaz dimi? Bide bu cihazı satın almak için ücreti fln karsı taraf görmeden nasıl bn ödeyebilirm? Tesekkürler

  1. Merhaba mSpy uygulamasını tercih edebilirsiniz. Sizin telefonunuzun hangi model olduğu önemli değil. mSpy ios uyumludur karşı tarafın telefonu ile uyumludur. Siz satın aldığınız da karşı taraf bu satın alma işlemi asla göremez onunla bir ilgisi.

 22. Merhaba.Howervacth deneme surumunu kullaniyorum.Konusma gozukuyor ama acilmiyor.

  1. Açmak için satın almalısınız.

 23. Selam
  Mspy ve benzeri uygulamalar için izleyeceğimiz telefona ekstra uygulama ve program yüklememiz gerektiği yazıyor bazı forumlarda. Doğru mudur bu durum?

  1. Merhaba

   Takip etmek istediğiniz telefona satın aldığınız uygulamayı kurmak zorundasınız yoksa takip edemezsiniz. Bunun dışında başka bir kurulum gerektirmez.

 24. Merhaba,bu sürümlerden birisini almayı düşünüyorum,karşı tarafın telefonuna gelen mesajları yada whatsap mesajşarını sildiği halde görebilirmiyim,whatsaptan attığı resinleri görebiliyormuyuz ve bunları o sildiği yada konuştuğu anda değilde günün başka bir saatinde görebilirmiyiz.

  1. Merhaba Kamil Bey

   Takip etmek istediğiniz telefondaki mesajlar silinse dahi görebilirsiniz. Yazışmalar veya resimler anlık olarak size verilen panele düşer.

 25. Nasıl satın alabilirim,ben yurtdışında yaşıyorum

  1. Kredi kartı veya paypal ile satın alabilirsiniz.

 26. Merhaba,
  Ben mspy satın almak istediğimde kartımla ilgili herhangi bir sıkıntı olmamasına rağmen satın alma problemiyle karşılaşıyorum.“İşlem ödeme işlemi sağlayıcısı bluesnap tarafından reddedildi.”şeklinde.mail destek de herhangi bir dönüş yapmadı.benzer bir problem yaşayan var mı acaba?

  1. yurt dışı alışverişe kapalıdır kartınız.

 27. Selam… Admin ben simdik yeni telefon alacagim cocuguma telefonu aldigimda uygulamalar indirilmeden watsap facebook gibi uygulama indirilmeden aktif olmadan ve sim takilmadan yazilimi ilk basta indirsem sonra sim ve uygulamalar yuklense yine calisirmi yazilim?
  simdiden cevapiniz icin tsk ederim…

  1. Merhaba Turan bey herhangi bir sorun olmaz dediğiniz gibi yapabilirsiniz.

 28. İphone 7 için hangi program uygun olur

  1. mSpy veya flexispy uygulamasını satın alabilirsiniz.

 29. İPhone 6 için hangi program uygun olur

  1. Merhaba mSpy uygulamasını kullanabilirsiniz.

 30. Merhabalar bütün bu 3 uygulama hem android telefonlar hem iphone telefonlarda kullanilanilir mi?

  1. Merhaba Sadece Hoverwatch uygulaması ios ile çalışmaz diğerleri her iki işletim sistemi ile uyumludur.

 31. Merhaba telefona yukledik daha sonra numara yada sim kart degisirse de göre bilirmiyizz

  1. Merhaba yazılım telefonda kalır sim kart ile ilgisi yok.

 32. 1.ortam dinleme 2.gelen arama konuşmalarını dinleme 3.watsapp yazışmalarını okuma… bu 3 özellik için hangi programı almalıyım

  1. FlexiSpy programında bu özellikler mevcut.

 33. Mrb bu programı karşı tarafın telefonunamı kurcaz kendi tefonunamı aydınlatırsanız memnun olurum kafam karıştı

  1. Kendi telefonunuza herhangi bir kurulum yapmıyorsunuz size verilen panelden izliyorsunuz panele girmek için tarayıcıyı kullanıyorsunuz.

   1. Merhaba,satın alma işlemini yaptıktan sonra ne kadar zaman içinde kurulum yapmamız gerekiyor?
    Bunun bir süresi varmı?
    Satın alma işleminden sonra kurulum için bir link mi geliyor yada bir kod mu?
    Kurulumu takip ettiğimiz cihaza yaptıktan sonra,bir kullanıcı adı ve parola mı gönderiliyor? Böyle ise bu parola kimin telefonuna geliyor?
    Yardımınız için şimdiden teşekkürler

    1. Satın aldıktan sonra istediğimiz zaman kurulumu yapabilirsiniz bu size kalmış. Kurulum için gerekli adımlar size panelde gösteriliyor. Panel için size kullanıcı adı ve şifre gönderiyorlar tarayıcıdan giriş yaparak takip edebilirsiniz.

 34. Merhaba soruma net cevap alırsam yıllık paket alıcam. Karşı tarafa programı yüklediğimde telefonun uygulamalarında veya kurulumunu yaptığım internet sayfasında görünmeyecek mi? Hersey okey kafama takılan tek soru bu

  1. Hayır gözükmez diğer türlü bir anlamı olmaz zaten.

 35. merhaba ayfon 6 plas kullanıyorum hangi programı tavsiye edersiniz WHATSAP YAZIŞMALARI,telefon konuşmaları gelen giden aramalar takip etmek istiyorum

  1. samsung telefon karşı telefona programı nasıl yükleyip aktif hale getiricrm bilgi alabilirmiyim

  2. mSpy kullanmanızı tavsiye ederim.

 36. Bu programlardan telefonunuzda olup olmadaligini nasıl anlarız ve var ise nasıl kaldırırız iptal edebilirir

   1. Bu çözüm olmadı fabrika ayarlarını geri yüklemek ve format atmak ile çözülmedi yine telefon takip altında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir