En İyi 3 WhatsApp Takip Programı

WhatsApp günümüz iletişim kurma yollarını tamamen değiştirdi. Fakat iletişim kurmanın bu kadar kolaylaşması işverenler ve ebeveynler için endişe verici olabilir. Çocuklar uygunsuz içeriklere daha kolay erişebilir ya da masumiyetinden faydalanacak insanlarla karşılaşabilirler. Hadi hep beraber iPhone ve Android için en iyi 3 whatsapp takip programını inceleyelim.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma – iPhone ve Android İçin En İyi 3 Takip Programı

Günümüz dünyasında insanların birbiriyle iletişim kurmasında WhatsApp çok büyük bir rol oynuyor, insanların mesaj yollayabileceği güvenilir ve etkili bir platform, videolar ve fotoğraflar yıldırım hızıyla paylaşılabiliyor, ayrıca artık bu platform üzerinden arama bile yapılabiliyor. Fakat bu popülariteyle birlikte belirli riskler de kazanılıyor. Çocuklar akıllı telefonlarında hergün daha fazla zaman geçiymeye başlıyor, bu da onların sanal zorbalığa, WhatsApp üzerinden uygun olmayan içerikleri görüntülemeye ve internetin diğer risklerine maruz kalmalarına sebep oluyor.

Çalışanlar için ise WhatsApp artık oldukça fazla kullanılıyor, bu da işverenlerin saatini harcarken başka bir platformda zaman öldürüyor olmaları anlamına geliyor. Daha da kötüsü ise çalışanlar WhatsApp üzerinden şirketin rakipleri ile gizli bilgileri paylaşabilir, şirketinizi riske atabilirler. Bütün bu tehlikeler sebebiyle WhatsApp üzerinden çalışanlarınızın ve çocuklarınızın aktivitelerini izlemek önemli bir gereklilik halini alıyor.

Neyse ki şu an piyasada bulunan birçok farklı uygulama sayesinde çalışanlarınızın ya da çocuklarınızın iPhone ya da Android telefonları üzerinden WhatsApp aktivitelerini izleyebilirsiniz.

Biz de bu yazımızda Android ve iPhone telefonlar üzerinden WhatsApp aktivitelerini izlemek için kullanabileceğiniz en iyi 3 casus yazılımı listeledik. Bu uygulamaların hepsi casusluk konusunda son teknoloji özelliklere sahip ve uygun fiyattaki planları sayesinde sadece hedef cihazın WhatsApp aktivitelerini kaydetmekle kalmayacak aynı zamanda aramalarını, tarayıcı geçmişlerini, konumlarını öğrenebilecek ve bu uygulamalar sayesinde sağlanan birçok özelliği kullanabileceksiniz.

1-mSpy

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Nedir?

Listemizin birinci sırasında mSpy bulunuyor, bu harika uygulama size ebeveyn olarak hedef cihazdaki bütün WhatsApp aktivitelerini uzaktan izleme imkanı sunuyor. WhatsApp casusluğu yapmak için hem uygun hem de güvenilir bir uygulama, aramaları,medya dosyalarını ve mesajları görüntülemek ise inanılmaz derecede kolay.

mSpy Özellikleri

mSpy sayesinde çocuğunuzun akıllı telefonu üzerinden sosyal medya aktivitelerini, kiminle konuştuklarını ve anlık olarak konumlarını da izleyebileceksiniz.

mSpy iki farklı versiyon ile satın alınabilir, Premium ve Basic, ve aşağıda sizin için mSpy’ın Premium versiyonundaki özelliklerden bazılarını sıraladık:

1-WhatsApp Takip – mSpy’ın WhatsApp izleme özelliği sayesinde WhatsApp üzerinden yapılan ve gelen bütün aramaları görüntüleyebileceksiniz, bu aramalar kontrol panelinizde görünecek. Ayrıca uygulama WhatsApp üzerinden alınan ve yollanan mesajları da kişi bilgileri ve zaman bilgileri ile size sunacak. Root işlemi yapılmış cihazlarda WhatsApp üzerinden paylaşılan medya dosyaları da görünebilir olacak. Ayrıca mSpy’ın bu özelliği size Snapchat, Facebook gibi farklı anlık mesajlaşma uygulamalarını izleme imkanı da sunuyor.

2-Konum Takibi- mSpy size çocuğunuzun gerçek zamanlı olarak konumunu öğrenme imkanı sunuyor, aynı zamanda bu özellik ile çocuğunuzun gün içerisinde gittiği yerleri de detaylı şekilde harita üzerinden görebileceksiniz.

3-Metin Mesajları- Bu yazılım size çocuğunuzun gönderilen ve alınan metin mesajlarına erişme imkanı sunuyor, görüntüleyebileceğiniz mesajlara silinen mesajlar da dahil.

4-Detaylı Arama Geçmişi- mSpy sayesinde çocuğunuzun yaptığı ve aldığı aramaları görüntüleyebilirsiniz. Bu aramalarla ilgili zaman ve tarih bilgileri, kişi bilgileri ve arama sürelerine de erişebilirsiniz.

5-Fotoğraflar ve Videolar- mSpy size çocuğunuzun telefonunda bulunan bütün fotoğrafları ve videoları görüntüleme imkanı sunuyor.

6-Keylogger- mSpy’ın keylogger özelliği size Android telefonlarda basılan bütün tuşları görüntüleme imkanı sunuyor, bu da internette çocuğunuzun yaptığı aramaları görebileceğiniz anlamına geliyor.

7-Görünmezlik- mSpy çocuğunuzun telefonunda tamamen görünmez olarak çalışır, bu özellik sadece “İkonu kaldırmak istemiyorum” seçeneğini seçerseniz devre dışı kalacaktır.

Yazılımı satın almadan önce şunu bilmelisiniz ki bu yazılımı telefona indirmek için hedef cihaza fiziksel erişiminiz olması gerek, çocuğunuzun telefonunu izlemek için bunu yapmak zorundasınız. Dahası root işlemi yazılımı kullanmak için kesinlikle gerekli değil, tek gerekli olduğu durum WhatsApp ve Facebook izleme özelliklerini kullanmak istediğinizdedir.

Ücretlendirme

mSpy farklı satın alma seçeneklerine sahip, Premium versiyonu 12 aylık satın almak için 149.99$ ödeyebilir ya da 12 aylık Basic planını da 74.99$ a satın alabilirsiniz. Demo versiyonu hemen deneyebilir ya da mSpy’ın yıl boyu farklı indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

2-Hoverwatch

Nedir?

İkinci sıramızda ise Hoverwatch var, bu yazılım ile çok uzun süre WhatsApp izleme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hoverwatch’ın WhatsApp izleme özelliği sayesinde hedef cihazdaki WhatsApp mesajlarına, aramalara ve paylaşılan medya dosyalarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Aşağıda Hoverwatch’ın Premium versiyonunda mevcut olan özelliklerden bazılarını görüntüleyebilirsiniz.

Hoverwatch Özellikleri

1-WhatsApp Mesaj Takibi– Uygulamanın whatsapp takibi özelliği sayesinde hedef cihazdaki bütün mesajlara ve bu mesajların tarih, zaman ve kişi bilgisi gibi detaylarına erişebilirsiniz. Dahası Hoverwatch size WhatsApp üzerinden paylaşılan videoları ve fotoğrafları görüntüleme imkanı sağlıyor ve uygulama üzerinden yapılan aramaları kaydedebiliyorsunuz.

2-Görünmez Olması– Hoverwatch cihazın kullanıcısından tamamen gizli olarak çalışıyor ve cihazın sahibi bir teknoloji delisi olsa da deneyimli kullanıcılar tarafından bile fark edilmeden size bu bilgileri sağlayabiliyor.

3-Mesajları ve Aramaları Görüntüleme– Hoverwatch’ın özelliklerinden biri de gelen ve giden aramaları ve mesajları görüntülemenizi sağlıyor olması bu sayede hedef cihazdaki bütün metin mesajlarını, MMSleri ve aramaları izleyebiliyorsunuz.

4-Jeo-Konum- Hoverwatch ile izlediğiniz cihazın anlık olarak gerçek zamanlı konumuna erişebilirsiniz. Ayrıca cihazın anlık konumuna erişebildiğiniz gibi, gün içerisinde ziyaret edilen yerlerin bir listesine de sahip olabilirsiniz.

5-Keylogger- Hoverwatch’ın bu harika özelliği sayesinde hedef cihazda basılan bütün tuşları görüntüleyebilirsiniz, bu sayede de bütün şifrelere, mesajlara ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

6-Yapılacaklar Listesi- Bu uygulama cihazın sahibinin bütün notlarına, takvimine, randevularına, hatırlatmalarına ve yapılacaklar listesine erişmenizi sağlıyor.

7-Tarayıcı Geçmişi- Bu ilginç özellik sayesinde uygulama hedef cihazın kullanıcısının ziyaret ettiği bütün websitelerini görüntüleyebilirsiniz.

Ücretlendirme

Hoverwatch dünyanın her yerinde 12 milyon farklı kullanıcı tarafından indirilen oldukça popüler bir uygulama ve iki farklı planı mevcut ,Personal(kişisel) ve Aile(family). Kişisel plan sayesinde tek bir cihazı aylık 8.33$’a izleyebilir ya da 12 aylık üyelik için 99.95$ ödeyebilirsiniz, ya da Aile planı ile beşe kadar cihazı izlemek için yalnızca 199.95$ ödeyebilirsiniz.

3-FlexiSpy

Nedir?

Üçüncü sırada ise FlexiSpy var, bu uygulama da yine çocuğunuzun, çalışanlarınızın ya da eşinizin WhatsApp aktivitelerini izlemenizi sağlayan bir özelliğe sahip. FlexiSpy kullanarak WhatsApp aktivitelerini izlemek için tek yapmanız gereken root işlemi yapılmış bir Android telefona ya da iPhone’e uygulamayı indirmelisiniz ve işte, uygulamanın sunduğu bütün özellikler ile kullanıcıyı izleyebilirsiniz artık!

FlexiSpy tarafından sunulan WhatsApp izleme özelliği oldukça etkilidir ve size gönderilen ve alınan mesajları izleme, multimedya dosyalarını görüntüleme, ve hatta kullanıcı tarafından silinen mesajları bile görüntüleme özelliği sunar. Bunlara ek olarak hedef cihazda WhatsApp üzerinden yapılan ve alınan aramaları görüntüleyebilirsiniz. İşte FlexiSpy’ın Extreme versiyonuda sunulan özelliklerden bazıları.

FlexiSpy Özellikleri

1-Anlık mesajlaşma takibi- FlexiSpy oldukça kapsamlı bir WhatsApp izleme uygulaması ve WhatsApp üzerinden yollanan ya da alınan mesajları tarih, saat ve kişi bilgileri gibi detylarla görüntüleme imkanı sunuyor. Ayrıca uygulamadaki fotoğraflara, videolara ve ses dosyalarına erişebilirsiniz, bütün bu bilgiler FlexiSpy’ın panelinden size sunulacak.

2-Android Nougat Desteği- FlexiSpy’ın sunduğu özellikler ve güncelleştirmeler sayesinde Android Nougat 7.1.1 ile tamamen uyumlu durumdadır.

3-Aramalara Müdahale- Bu uygulama aramaları dinleme özelliği sunuyor, bu özellik sayesinde hedef cihazdaki konuşmaları da kaydedebiliyorsunuz.

4-Mikrofon kontrolü- FlexiSpy’ın bu özelliği sayesinde hedef cihazın mikrofonuna erişebiliyor ve telefonu bir mikrofon olarak kullanarak etrafında geçen konuşmaları dinleyebiliyorsunuz.

5-Cep Telefonu İzleme- Eğer çocuğunuzun ya da eşinizin nerede olduğu konusunda şüpheleriniz varsa FlexiSpy’ın GPS konum izleme sistemini kullanarak gerçek zamanlı olarak hedef cihazın konumunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca cihazın gün içinde bulunduğu yerlerin de özetine sahip olabilirsiniz.

6-Uzaktan İzleme- FlexiSpy size uzaktan kontrol edebileceğiniz birçok farklı casusluk özelliği sunuyor, bu özellikler sayesinde hedef cihazın kamerasına ve mikrofonuna erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca cihazı yeniden başlatabiliyor, şarj durumunu da kontrol edebiliyorsunuz.

7-Depolanan medyaya erişim- FlexiSpy’ın bu harika özelliği sayesinde hedef cihazda bulunan bütün medya dosyalarına erişebilirsiniz. Ayrıca FlexiSpy hedef cihaza yüklenmeden önce indirilen videoları ve fotoğrafları da görüntüleyebiliyorsunuz.

Ücretlendirme

FlexiSpy’ın Premium versiyonu sayesinde birçok farklı özelliğe sahip olabilirsiniz, üç aylık fiyatı 99$, bir yıllık fiyatı ise 149$dır. Eğer izleme istekleriniz biraz daha fazlaysa Extreme versiyonu satın alarak bütün özelliklere sahip olabilirsiniz, bu versiyon aramaları dinlemenizi, cihazın kamerasına ve mikrofonuna erişiminizi sağlar. üç aylık fiyatı 199$, bir yıllık fiyatı ise 349$dır.

Sonuç

Günümüzün yüksek derecede bağlantılı olan dünyasında insanlar kolayca bilgi paylaşmak için WhatsApp gibi uygulamaları kullanıyor. Akıllı telefonların bu hızlı büyümesi ailemizi ve çevremizdeki insanları büyük bir risk almaya zorluyor, ebeveynler olarak ailemizi korumak ise bize kalıyor.

Neyse ki bu teknoloji çağı bize mSpy, Hoverwatch ve FlexiSpy gibi çocuklarımızı koruyabilmemizi ve çalışanlarımızın yanlış kullanımlarını görüntüleyebilmemizi sağlayan uygulamalar da getirdi. Bu uygulamaların harika özellikleri cihaz izleme ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve uygun planları sayesinde paranızın karşılığını almanızı sağlayacaklar. Bu yüzden hiç durmadan size en uygun planı satın almalı ve ailenize hakettiği parlak geleceğe ulaşmasında yardımcı olmalısınız!

Açıklama
Tarih
İncelenen
WhatsApp
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

34 Comments

Add a Comment
 1. Haziran’da 100$ a yıllık almıştım, 6 aydır çok memnunum bitmesine yakın tekrar alacağım.

  1. Merhaba siz bu program ile whatsapp mesajlarini okua biliyorsunuzmu? Ve ayrica bunu onun telefonuna nasil yaptiniz?

 2. FlexiSpy almıştım çok memnunum, istediğim şekilde takip sağlıyorum.

 3. Hoverwatch ve FlexiSpy’ın bu kadar detaylı özelliklerini bu siteden öğrendim, bu kadar özellikli uygulama olduklarını bilmiyordum.

 4. Bu uygulamaların gerçekten çalıştığını bilmiyordum şu an kullanıyorum. Çok memnunum, merak edenlere öneririm alsınlar.

 5. Hoverwatch ve mSpy kullanıyorum, çok memnunum. FlexiSpy’ı mSpy aboneliğim bittikten da yakında kullanmayı düşünüyorum.

  1. Bu uygulamayı takip ettiğimiz cihaza mı yüklememiz gerekiyor ? Yoksa kendi cihazımıza mı

   1. Takip etmek istediğiniz hedef telefona yüklemeniz gereklidir.

    1. Kac dk suruyor bu islem veya tekefonda gözüküyormu karşı tarafta

     1. Kurulum çok basit bir işlem adımları doğru bir şekilde yaparsanız çok kısa sürede halledebilirsiniz. Karşı cihazın ekranında hangi bir simge ve ibare kesinlikle çıkmaz.

    2. Takip etmek istedigim telefona fiziksel erisimim Yok yani ona indiremem bana yardimci olabilir misiniz uzaktan erisemez miyim

     1. Bu mümkün değil. Telefona fiziksel olarak erişiminiz olması gerekli.

 6. mSpy kullanıyorum gayet memnunum, dönem kötü çocuklarımızı korumalıyız.

 7. Hepsini ayrı ayrı kullandım, mSpy’dan çok memnun kaldım.

 8. Whatsapp izleme için mSpy aldım, çok memnun kaldım. Kullanmak isteyenlere öneririm arayüzü falan çok güzel.

 9. bu programları kendi telefonunuza mı yoksa takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna mı yüklüyoruz.

  1. Takip etmek istediğiniz telefona yüklemeniz gereklidir.

 10. Hoverwatch kullanıyorum, arada hata alıyorum kullandığım telefonda yaşayan var mı bir sorunu?

  1. Telefonunuz modeli nedir acaba?

 11. WhatsApp takip için mspy kullanıyorum çok memnunum, yıllık alımda indirim yaparlar mı acaba?

  1. Yıllık alımlarda çok ciddi indirim oluyor fiyatları kontrol ederseniz görürsünüz.

 12. Aktif olarak mSpy kullanıyorum, memnunum, diğerlerinden Flexi’yi merak ediyorum. Nasıl kullananlar memnun mu?

 13. Keylogger için mSpy kullanıyorum, gayet memnunum.

 14. Karşı tarafın telefonuna indirdiğimizde programı görmüyor mu? Sorun teşkil eder bu nasıl gizli olcak menü de nasıl görünmeyecek?

  1. Kesinlik görünmez isterseniz ilk önce kendi telefonunuza kurun ve kontrol edin.

 15. Telefonumda bu uygulamalardan birinin yüklü olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ?

 16. Takip etmek istediğimiz telefona ulaşamıyorsak indiremiyorsak bunun ne tür bi çözümü olur

  1. Bunun bir çözümü yok. Telefona fiziksel olarak erişmeniz gereklidir.

  2. Bunun bir çözümü yok.

 17. izlemek istediğim karşı telefona gelen whatsap mesajlari benim telefonuma da gelir mi yani onun kiminle ne yazıştığını görebilirmiyim eğer bu mümkünse benim telefonuma aynı anda gelirmi veya yazıp gönderdikten sonra hemen siliyorsa yazılanları ben yinede görebilir miyim

  1. Bütün yazışmalar size verilen kontrol paneline yansır silinmesi birşey değiştirmez anlık olarak görebilirsiniz.

 18. bu yazılımlardan herhangi birinin yüklü olduğu telefonu değiştirirse aynı numaranın kullandığı whatsaap’ı takip etmeye devam eder mi ?
  Bu programların herhangi birinin yüklü olup olmadığını nasıl anlarız. Bu tür programlar nasıl kaldırılır.

  1. Telefon değişirse takip işlemi son bulur yeni aldığı telefona tekrar kurulum gerekir. Telefondan bu tarz yazılımları kaldırmak istiyorsanız altta belirtmiş olduğum konulara bakabilirsiniz.

   https://www.mobiltelefonizleme.com/cep-telefonu-casus-yazilimi-nasil-kaldirilir/
   https://www.mobiltelefonizleme.com/cep-telefonumda-casus-yazilim-varmi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi 3 Casus Yazılım © 2018 - Sitemap