En İyi 3 WhatsApp Takip Programı

En İyi 3 WhatsApp Takip Programı

WhatsApp günümüz iletişim kurma yollarını tamamen değiştirdi. Fakat iletişim kurmanın bu kadar kolaylaşması işverenler ve ebeveynler için endişe verici olabilir. Çocuklar uygunsuz içeriklere daha kolay erişebilir ya da masumiyetinden faydalanacak insanlarla karşılaşabilirler. Hadi hep beraber iPhone ve Android için en iyi 3 whatsapp takip programını inceleyelim.

başkasının whatsapp mesajlarını okuma

Günümüz dünyasında insanların birbiriyle iletişim kurmasında WhatsApp çok büyük bir rol oynuyor, insanların mesaj yollayabileceği güvenilir ve etkili bir platform, videolar ve fotoğraflar yıldırım hızıyla paylaşılabiliyor, ayrıca artık bu platform üzerinden arama bile yapılabiliyor. Fakat bu popülariteyle birlikte belirli riskler de kazanılıyor. Çocuklar akıllı telefonlarında hergün daha fazla zaman geçiymeye başlıyor, bu da onların sanal zorbalığa, WhatsApp üzerinden uygun olmayan içerikleri görüntülemeye ve internetin diğer risklerine maruz kalmalarına sebep oluyor.

Çalışanlar için ise WhatsApp artık oldukça fazla kullanılıyor, bu da işverenlerin saatini harcarken başka bir platformda zaman öldürüyor olmaları anlamına geliyor. Daha da kötüsü ise çalışanlar WhatsApp üzerinden şirketin rakipleri ile gizli bilgileri paylaşabilir, şirketinizi riske atabilirler. Bütün bu tehlikeler sebebiyle WhatsApp üzerinden çalışanlarınızın ve çocuklarınızın aktivitelerini izlemek önemli bir gereklilik halini alıyor.

Neyse ki şu an piyasada bulunan birçok farklı uygulama sayesinde çalışanlarınızın ya da çocuklarınızın iPhone ya da Android telefonları üzerinden WhatsApp aktivitelerini izleyebilirsiniz.

Biz de bu yazımızda Android ve iPhone telefonlar üzerinden WhatsApp aktivitelerini izlemek için kullanabileceğiniz en iyi 3 casus yazılımı listeledik. Bu uygulamaların hepsi casusluk konusunda son teknoloji özelliklere sahip ve uygun fiyattaki planları sayesinde sadece hedef cihazın WhatsApp aktivitelerini kaydetmekle kalmayacak aynı zamanda aramalarını, tarayıcı geçmişlerini, konumlarını öğrenebilecek ve bu uygulamalar sayesinde sağlanan birçok özelliği kullanabileceksiniz.

mSpy

Listemizin birinci sırasında mSpy bulunuyor, bu harika uygulama size ebeveyn olarak hedef cihazdaki bütün WhatsApp aktivitelerini uzaktan izleme imkanı sunuyor. WhatsApp casusluğu yapmak için hem uygun hem de güvenilir bir uygulama, aramaları,medya dosyalarını ve mesajları görüntülemek ise inanılmaz derecede kolay.

mSpy Özellikleri

mSpy sayesinde çocuğunuzun akıllı telefonu üzerinden sosyal medya aktivitelerini, kiminle konuştuklarını ve anlık olarak konumlarını da izleyebileceksiniz.

mSpy iki farklı versiyon ile satın alınabilir, Premium ve Basic, ve aşağıda sizin için mSpy’ın Premium versiyonundaki özelliklerden bazılarını sıraladık:

whatsapp
WhatsApp Takip

mSpy’ın WhatsApp izleme özelliği sayesinde WhatsApp üzerinden yapılan ve gelen bütün aramaları görüntüleyebileceksiniz, bu aramalar kontrol panelinizde görünecek. Ayrıca uygulama WhatsApp üzerinden alınan ve yollanan mesajları da kişi bilgileri ve zaman bilgileri ile size sunacak. Root işlemi yapılmış cihazlarda WhatsApp üzerinden paylaşılan medya dosyaları da görünebilir olacak. Ayrıca mSpy’ın bu özelliği size Snapchat, Facebook gibi farklı anlık mesajlaşma uygulamalarını izleme imkanı da sunuyor.

gps
Konum Takibi

mSpy size çocuğunuzun gerçek zamanlı olarak konumunu öğrenme imkanı sunuyor, aynı zamanda bu özellik ile çocuğunuzun gün içerisinde gittiği yerleri de detaylı şekilde harita üzerinden görebileceksiniz.

sms
Metin Mesajları

Bu yazılım size çocuğunuzun gönderilen ve alınan metin mesajlarına erişme imkanı sunuyor, görüntüleyebileceğiniz mesajlara silinen mesajlar da dahil.

call_logs
Detaylı Arama Geçmişi

mSpy sayesinde çocuğunuzun yaptığı ve aldığı aramaları görüntüleyebilirsiniz. Bu aramalarla ilgili zaman ve tarih bilgileri, kişi bilgileri ve arama sürelerine de erişebilirsiniz.

resim
Fotoğraflar ve Videolar

mSpy size çocuğunuzun telefonunda bulunan bütün fotoğrafları ve videoları görüntüleme imkanı sunuyor.

keylogger
Keylogger

mSpy’ın keylogger özelliği size Android telefonlarda basılan bütün tuşları görüntüleme imkanı sunuyor, bu da internette çocuğunuzun yaptığı aramaları görebileceğiniz anlamına geliyor.

undetectable
Görünmezlik

mSpy çocuğunuzun telefonunda tamamen görünmez olarak çalışır, bu özellik sadece “İkonu kaldırmak istemiyorum” seçeneğini seçerseniz devre dışı kalacaktır.

Yazılımı satın almadan önce şunu bilmelisiniz ki bu yazılımı telefona indirmek için hedef cihaza fiziksel erişiminiz olması gerek, çocuğunuzun telefonunu izlemek için bunu yapmak zorundasınız. Dahası root işlemi yazılımı kullanmak için kesinlikle gerekli değil, tek gerekli olduğu durum WhatsApp ve Facebook izleme özelliklerini kullanmak istediğinizdedir.

Ücretlendirme

mSpy farklı satın alma seçeneklerine sahip, Premium versiyonu 12 aylık satın almak için 149.99$ ödeyebilir ya da 12 aylık Basic planını da 74.99$ a satın alabilirsiniz. Demo versiyonu hemen deneyebilir ya da mSpy’ın yıl boyu farklı indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Hoverwatch

İkinci sıramızda ise Hoverwatch var, bu yazılım ile çok uzun süre WhatsApp izleme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hoverwatch’ın WhatsApp izleme özelliği sayesinde hedef cihazdaki WhatsApp mesajlarına, aramalara ve paylaşılan medya dosyalarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Aşağıda Hoverwatch’ın Premium versiyonunda mevcut olan özelliklerden bazılarını görüntüleyebilirsiniz.

Hoverwatch Özellikleri

whatsapp
WhatsApp Mesaj Takibi

Uygulamanın whatsapp takibi özelliği sayesinde hedef cihazdaki bütün mesajlara ve bu mesajların tarih, zaman ve kişi bilgisi gibi detaylarına erişebilirsiniz. Dahası Hoverwatch size WhatsApp üzerinden paylaşılan videoları ve fotoğrafları görüntüleme imkanı sağlıyor ve uygulama üzerinden yapılan aramaları kaydedebiliyorsunuz.

undetectable
Görünmez Olması

Hoverwatch cihazın kullanıcısından tamamen gizli olarak çalışıyor ve cihazın sahibi bir teknoloji delisi olsa da deneyimli kullanıcılar tarafından bile fark edilmeden size bu bilgileri sağlayabiliyor.

call_logs
Mesajları ve Aramaları Görüntüleme

Hoverwatch’ın özelliklerinden biri de gelen ve giden aramaları ve mesajları görüntülemenizi sağlıyor olması bu sayede hedef cihazdaki bütün metin mesajlarını, MMSleri ve aramaları izleyebiliyorsunuz.

geofence
Jeo-Konum

Hoverwatch ile izlediğiniz cihazın anlık olarak gerçek zamanlı konumuna erişebilirsiniz. Ayrıca cihazın anlık konumuna erişebildiğiniz gibi, gün içerisinde ziyaret edilen yerlerin bir listesine de sahip olabilirsiniz.

keylogger
Keylogger

Hoverwatch’ın bu harika özelliği sayesinde hedef cihazda basılan bütün tuşları görüntüleyebilirsiniz, bu sayede de bütün şifrelere, mesajlara ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

checklist
Yapılacaklar Listesi

Bu uygulama cihazın sahibinin bütün notlarına, takvimine, randevularına, hatırlatmalarına ve yapılacaklar listesine erişmenizi sağlıyor.

brower_history
Tarayıcı Geçmişi

Bu ilginç özellik sayesinde uygulama hedef cihazın kullanıcısının ziyaret ettiği bütün websitelerini görüntüleyebilirsiniz.

Ücretlendirme

Hoverwatch dünyanın her yerinde 12 milyon farklı kullanıcı tarafından indirilen oldukça popüler bir uygulama ve iki farklı planı mevcut ,Personal(kişisel) ve Aile(family). Kişisel plan sayesinde tek bir cihazı aylık 8.33$’a izleyebilir ya da 12 aylık üyelik için 99.95$ ödeyebilirsiniz, ya da Aile planı ile beşe kadar cihazı izlemek için yalnızca 199.95$ ödeyebilirsiniz.

FlexiSpy

Üçüncü sırada ise FlexiSpy var, bu uygulama da yine çocuğunuzun, çalışanlarınızın ya da eşinizin WhatsApp aktivitelerini izlemenizi sağlayan bir özelliğe sahip. FlexiSpy kullanarak WhatsApp aktivitelerini izlemek için tek yapmanız gereken root işlemi yapılmış bir Android telefona ya da iPhone’e uygulamayı indirmelisiniz ve işte, uygulamanın sunduğu bütün özellikler ile kullanıcıyı izleyebilirsiniz artık!

FlexiSpy tarafından sunulan WhatsApp izleme özelliği oldukça etkilidir ve size gönderilen ve alınan mesajları izleme, multimedya dosyalarını görüntüleme, ve hatta kullanıcı tarafından silinen mesajları bile görüntüleme özelliği sunar. Bunlara ek olarak hedef cihazda WhatsApp üzerinden yapılan ve alınan aramaları görüntüleyebilirsiniz. İşte FlexiSpy’ın Extreme versiyonuda sunulan özelliklerden bazıları.

FlexiSpy Özellikleri

sms
Anlık mesajlaşma takibi

FlexiSpy oldukça kapsamlı bir WhatsApp izleme uygulaması ve WhatsApp üzerinden yollanan ya da alınan mesajları tarih, saat ve kişi bilgileri gibi detylarla görüntüleme imkanı sunuyor. Ayrıca uygulamadaki fotoğraflara, videolara ve ses dosyalarına erişebilirsiniz, bütün bu bilgiler FlexiSpy’ın panelinden size sunulacak.

android
Android Nougat Desteği

FlexiSpy’ın sunduğu özellikler ve güncelleştirmeler sayesinde Android Nougat 7.1.1 ile tamamen uyumlu durumdadır.

microphone
Mikrofon kontrolü

FlexiSpy’ın bu özelliği sayesinde hedef cihazın mikrofonuna erişebiliyor ve telefonu bir mikrofon olarak kullanarak etrafında geçen konuşmaları dinleyebiliyorsunuz.

gps
Cep Telefonu İzleme

Eğer çocuğunuzun ya da eşinizin nerede olduğu konusunda şüpheleriniz varsa FlexiSpy’ın GPS konum izleme sistemini kullanarak gerçek zamanlı olarak hedef cihazın konumunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca cihazın gün içinde bulunduğu yerlerin de özetine sahip olabilirsiniz.

tracking
Uzaktan İzleme

FlexiSpy size uzaktan kontrol edebileceğiniz birçok farklı casusluk özelliği sunuyor, bu özellikler sayesinde hedef cihazın kamerasına ve mikrofonuna erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca cihazı yeniden başlatabiliyor, şarj durumunu da kontrol edebiliyorsunuz.

cloud
Depolanan medyaya erişim

FlexiSpy’ın bu harika özelliği sayesinde hedef cihazda bulunan bütün medya dosyalarına erişebilirsiniz. Ayrıca FlexiSpy hedef cihaza yüklenmeden önce indirilen videoları ve fotoğrafları da görüntüleyebiliyorsunuz.

Ücretlendirme

FlexiSpy’ın Premium versiyonu sayesinde birçok farklı özelliğe sahip olabilirsiniz, üç aylık fiyatı 99$, bir yıllık fiyatı ise 149$dır. Eğer izleme istekleriniz biraz daha fazlaysa Extreme versiyonu satın alarak bütün özelliklere sahip olabilirsiniz, bu versiyon aramaları dinlemenizi, cihazın kamerasına ve mikrofonuna erişiminizi sağlar. üç aylık fiyatı 199$, bir yıllık fiyatı ise 349$dır.

Sonuç

Günümüzün yüksek derecede bağlantılı olan dünyasında insanlar kolayca bilgi paylaşmak için WhatsApp gibi uygulamaları kullanıyor. Akıllı telefonların bu hızlı büyümesi ailemizi ve çevremizdeki insanları büyük bir risk almaya zorluyor, ebeveynler olarak ailemizi korumak ise bize kalıyor.

Neyse ki bu teknoloji çağı bize mSpyHoverwatch ve FlexiSpy gibi çocuklarımızı koruyabilmemizi ve çalışanlarımızın yanlış kullanımlarını görüntüleyebilmemizi sağlayan uygulamalar da getirdi. Bu uygulamaların harika özellikleri cihaz izleme ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve uygun planları sayesinde paranızın karşılığını almanızı sağlayacaklar. Bu yüzden hiç durmadan size en uygun planı satın almalı ve ailenize hakettiği parlak geleceğe ulaşmasında yardımcı olmalısınız!

“En İyi 3 WhatsApp Takip Programı” üzerine 110 yorum

 1. Whatsapp izleme için mSpy aldım, çok memnun kaldım. Kullanmak isteyenlere öneririm arayüzü falan çok güzel.

  Yanıtla
 2. Karşı tarafın telefonuna indirdiğimizde programı görmüyor mu? Sorun teşkil eder bu nasıl gizli olcak menü de nasıl görünmeyecek?

  Yanıtla
 3. izlemek istediğim karşı telefona gelen whatsap mesajlari benim telefonuma da gelir mi yani onun kiminle ne yazıştığını görebilirmiyim eğer bu mümkünse benim telefonuma aynı anda gelirmi veya yazıp gönderdikten sonra hemen siliyorsa yazılanları ben yinede görebilir miyim

  Yanıtla
  • Bütün yazışmalar size verilen kontrol paneline yansır silinmesi birşey değiştirmez anlık olarak görebilirsiniz.

   Yanıtla
 4. bu yazılımlardan herhangi birinin yüklü olduğu telefonu değiştirirse aynı numaranın kullandığı whatsaap’ı takip etmeye devam eder mi ?
  Bu programların herhangi birinin yüklü olup olmadığını nasıl anlarız. Bu tür programlar nasıl kaldırılır.

  Yanıtla
 5. Satin aldigim uygulamayi yukledigim telefonu degisirse aldigi yeni telefona yuklemek istedigimde uygulamayi yeniden satin mi almam gerekir yoksa satin aldigim uygulamayi suresi boyunca birden fazla telefonda kullanilabilir miyim?

  Yanıtla
  • Merhaba

   Satın aldığınız süre boyunca istediğiniz telefonda kullanabilirsiniz. Aynı anda birden fazla telefonu takip etmek istiyorsanız ona göre paket almalısınız.

   Yanıtla
 6. Merhaba ben telefonuma programı yükledikten sonra sadece karşı tarafın Q ar kodunu okutmam yeterli olacakmı?Bütün whatsup yazışmaları telefonuma diğer taraf farketmeden onun telefonuna her hangi bir uygulama yüklemeye gerek kalmadan çalışabilecek mi?Cevaplarsanız sevinirim 1 ay lık paket mevcut mu? teşekkürler

  Yanıtla
  • Merhaba programı Q ar kod ile yüklemiyorsunuz size kısa bir url veriliyor bunu takip etmek istediğiniz telefonun tarayıcısına yazıp uygulamayı indiriyorsunuz sonra size verilen lisans kodunu girip takip etmeye başlayabilirsiniz. Her uygulamanın 1 aylık kullanım paketi mevcuttur sitelerini ziyaret ederek paketleri inceleyebilirsiniz.

   Yanıtla
 7. Ben aylik bir kullanim satin almak istiyorum.Pragrami yukleyecegim telefonun sadece ekran açılış sifresini biliyorum.Baska öğrenmem gereken birsey var mi?ayrica programin telefona yuklenmesi kac dakika suruyor ve nasil yukleme yapacagim bana yardimci olursaniz hemen satin almak isterim.

  Yanıtla
  • Yükleme işlemi kolay ve basit önceden talimatları okursanız, kurulumu çok kısa sürede yapabilirsiniz. Hangi yazılımı almayı düşünüyorsunuz?

   Yanıtla
 8. Merhaba İphone için hangi programı tervih etmeliyim? Benim telefonumun andoid huawei olması takip etmek istedgm cihazın ios iphone olması sorun olmaz dimi? Bide bu cihazı satın almak için ücreti fln karsı taraf görmeden nasıl bn ödeyebilirm? Tesekkürler

  Yanıtla
  • Merhaba mSpy uygulamasını tercih edebilirsiniz. Sizin telefonunuzun hangi model olduğu önemli değil. mSpy ios uyumludur karşı tarafın telefonu ile uyumludur. Siz satın aldığınız da karşı taraf bu satın alma işlemi asla göremez onunla bir ilgisi.

   Yanıtla
 9. Selam
  Mspy ve benzeri uygulamalar için izleyeceğimiz telefona ekstra uygulama ve program yüklememiz gerektiği yazıyor bazı forumlarda. Doğru mudur bu durum?

  Yanıtla
  • Merhaba

   Takip etmek istediğiniz telefona satın aldığınız uygulamayı kurmak zorundasınız yoksa takip edemezsiniz. Bunun dışında başka bir kurulum gerektirmez.

   Yanıtla
 10. Merhaba,bu sürümlerden birisini almayı düşünüyorum,karşı tarafın telefonuna gelen mesajları yada whatsap mesajşarını sildiği halde görebilirmiyim,whatsaptan attığı resinleri görebiliyormuyuz ve bunları o sildiği yada konuştuğu anda değilde günün başka bir saatinde görebilirmiyiz.

  Yanıtla
  • Merhaba Kamil Bey

   Takip etmek istediğiniz telefondaki mesajlar silinse dahi görebilirsiniz. Yazışmalar veya resimler anlık olarak size verilen panele düşer.

   Yanıtla
 11. Merhaba,
  Ben mspy satın almak istediğimde kartımla ilgili herhangi bir sıkıntı olmamasına rağmen satın alma problemiyle karşılaşıyorum.“İşlem ödeme işlemi sağlayıcısı bluesnap tarafından reddedildi.”şeklinde.mail destek de herhangi bir dönüş yapmadı.benzer bir problem yaşayan var mı acaba?

  Yanıtla
 12. Selam… Admin ben simdik yeni telefon alacagim cocuguma telefonu aldigimda uygulamalar indirilmeden watsap facebook gibi uygulama indirilmeden aktif olmadan ve sim takilmadan yazilimi ilk basta indirsem sonra sim ve uygulamalar yuklense yine calisirmi yazilim?
  simdiden cevapiniz icin tsk ederim…

  Yanıtla
 13. 1.ortam dinleme 2.gelen arama konuşmalarını dinleme 3.watsapp yazışmalarını okuma… bu 3 özellik için hangi programı almalıyım

  Yanıtla
 14. Mrb bu programı karşı tarafın telefonunamı kurcaz kendi tefonunamı aydınlatırsanız memnun olurum kafam karıştı

  Yanıtla
  • Kendi telefonunuza herhangi bir kurulum yapmıyorsunuz size verilen panelden izliyorsunuz panele girmek için tarayıcıyı kullanıyorsunuz.

   Yanıtla
   • Merhaba,satın alma işlemini yaptıktan sonra ne kadar zaman içinde kurulum yapmamız gerekiyor?
    Bunun bir süresi varmı?
    Satın alma işleminden sonra kurulum için bir link mi geliyor yada bir kod mu?
    Kurulumu takip ettiğimiz cihaza yaptıktan sonra,bir kullanıcı adı ve parola mı gönderiliyor? Böyle ise bu parola kimin telefonuna geliyor?
    Yardımınız için şimdiden teşekkürler

    Yanıtla
    • Satın aldıktan sonra istediğimiz zaman kurulumu yapabilirsiniz bu size kalmış. Kurulum için gerekli adımlar size panelde gösteriliyor. Panel için size kullanıcı adı ve şifre gönderiyorlar tarayıcıdan giriş yaparak takip edebilirsiniz.

     Yanıtla
 15. Merhaba soruma net cevap alırsam yıllık paket alıcam. Karşı tarafa programı yüklediğimde telefonun uygulamalarında veya kurulumunu yaptığım internet sayfasında görünmeyecek mi? Hersey okey kafama takılan tek soru bu

  Yanıtla
 16. merhaba ayfon 6 plas kullanıyorum hangi programı tavsiye edersiniz WHATSAP YAZIŞMALARI,telefon konuşmaları gelen giden aramalar takip etmek istiyorum

  Yanıtla
 17. Bu programlardan telefonunuzda olup olmadaligini nasıl anlarız ve var ise nasıl kaldırırız iptal edebilirir

  Yanıtla
 18. programı iphone x’e yüklemek istiyorum. Telefona erişim problem değil ama program yüklemek için gerekli olan apple şifresini bilmiyorum. Apple şifresini bilmek gerekiyor mu? iphone x’e yüklemek için hangisini tavsiye edersiniz? Online olarak takip etmediğimizde ve sonradan panele girdiğimizde online dışında o günün geçmişine ilişkin bilgileri de görebiliyor muyuz? Bu 3 sorumu cevaplayabilirseniz sevinirim.

  Yanıtla
 19. merhaba bu programı yükledikten sonra geçmişteki yazışmaları da görebiliyormuyuz yada görebilmek için hangi programı tercih edersiniz

  Yanıtla
 20. merhaba premium ile basic arasındaki fark nedir 1 aylık paket bittikten sonra karşı taraftan birşey silmeye gerek varmıdır yükleme basitmidir xoami marka telefonlara olurmu.

  Yanıtla
 21. Merhaba benim telefonum Huawei çocuğumun telefonu iphone onun telefonunu izlemek istiyorum uygulamayı onun telefonuna kurduktan sonra kendi telefonumada mı kurmam gerekli yoksa URL bağlantısı yada play store dan içbi program filan mı indirmem gerekli

  Yanıtla
   • mSpy Programını sizin için uygundur. Yüksek özellikler istiyorsanız ortam dinleme gibi o zaman FlexiSpy uygulamasını alabilirsiniz.

    Yanıtla
  • Merhaba çocuğunuzun telefonuna kurduktan sonra kendi telefonunuza herhangi kurulum işlemi yapılmıyor size url den panele giriş yaparak takip etmeye başlıyorsunuz.

   Yanıtla
 22. bunu uzaktan nasil yapa bilirim.google drvier uzerinden olsa sifreyi bilmeden oraya gonderim yapila bilirmi,

  Yanıtla
 23. Merhaba uygulamayı karşı tarafa yüklediğimizde herhangi bir bildirim gitmiycek demi sonrasında farkedilcek bı durum oluyormu. Ayrıca uygulamayı karşı telefona yükleyip satın alma işlemini ordan mi gercklestiriyriuz

  Yanıtla

Yorum yapın