FlexiSpy İncelemesi

FlexiSpy birçok normal mobil casusluk uygulamasının sunmadığı özellikler sunabiliyor, örneğin canlı olarak aramaları dinleme, çevre ses kaydı, kameranın ya da mikrofonun uzaktan yönetilmesi vs. İşte satın almayı düşünenler için tarafsız bir FlexiSpy incelemesi.

Mobil cep telefonu izleme yazılımlarını incelemek için detaylı araştırmalar yapmamız gerekiyor, son zamanlarda bu piyasadaki birçok farklı ürünü inceledik. Ve vardığımız karara göre FlexiSpy bu özelliklere sahip detaylı bir incelemeyi hak eden uygulama.

Birçoğunu denemiş olmamıza rağmen şu an Android ve iPhone cihazlar için önerdiğimiz üç uygulama FlexiSpy, mSpy ve Hoverwatch. Tercihlerimiz bu uygulamaların özelliklerine ve genel olarak güvenilirliklerine bağlı olarak gerçekleştirilmiştir.

FlexiSpy Nedir?

FlexiSpy İncelemesi

FlexiSpy uzun zamandır cep telefonu izleme problemi olan kişiler için oldukça etkili olacak bir mobil casusluk yazılımı. Mobil telefon casusluk endüstrisindeki son dönem gelişmelerine bakınca, FlexiSpy’ın en tepedeki yerini koruduğunu görüyoruz.

Cep telefonu casus yazılımları yepyeni gelişmelerle ve yenileyici ürünlerle büyümeye devam ediyor. Fakat değişmeyen şeylerden biri bütün bu rekabetin en tepesinde yer alan FlexiSpy’ın konumu, hem güvenilirlik hem de özellikler konsunda.

Neden FlexiSpy Diğerlerinden Daha İyi?

Lütfen şunu not edin, birçok rakibi FlexiSpy’a benzer servisler sunuyor, örneğin mSpy son zamanlarda en iyi iki özelliğini iptal etti, çevre dinleme ve arama kaydetme özelliklerini.

FlexiSpy ise US dışında bir tabana sahip olduğu için US yasalarına uymak zorunda değil. Bu sayede de diğer rakiplerine nazaran farklı özelliklere sahip olabiliyor.

FlexiSpy’ın Yeni Görünüşü Hakkında

FlexiSpy yakın zamanda websitesini yeniledi ve güncellemeler yaptı, buna 2018 hazırlığı için kontrol platformunun gelişmesi de dahil. Ayrıca yepyeni seçenekler ve özellikler ekleyerek kullanıcılarına birçok yararlı gelişme ulaştırdı.

FlexiSpy’ın kontrol alanı hedef cihazdan toplanan bütün detayı ve bilgiyi görüntüleye bildiğiniz yerdir. Yeni versiyon ise oldukça kullanıcı dostu, modern ve temiz arayüzlerden birine sahip.

Uyumluluk

FlexiSpy’ın üreticileri bu uygulamanın farklı cihazlarla uyumlu olması için gece gündüz çalışıyor. Yazılım Android’in son versiyonları, iPhone ve Blackberry işletim sistemleriyle uyumlu.

Cep Telefonu İzleme Özellikleri

Bütün popüler mobil cep telefonu izleme yazılımları birçok etkileyici özellik sunabiliyor. Fakat genel olarak aynı özellikleri farklı şekillerde kombine ederek farklı paketler oluşturuyor ve bunları yeni isimlerle farklı fiyatlara piyasaya sürüyorlar.

Fakat FlexiSpy bütün bu yazılımlardan özellikle de kullanıcılarına sunduğu eşsiz özellikler sayesinde ayrılıyor. Bunun dışında FlexiSpy’ı istediğiniz süre zarflarına üyelikler ile satın alabilirsiniz, 1 aylık, 3 aylık, 12 aylık… Hangisi size uygunsa.

Yalnızca normal casusluk özelliklerine sahip olmuyorsunuz örneğin videoları, metin mesajlarını, e-mailler, kişileri, arama geçmişini, yer imlerini, fotoğrafları, websitelerini izleyebilmekle kalmıyor, aynı zamanda arama kaydı, arama dinleme ve uzaktan cihazın kontrolü gibi gelişmiş özelliklere de sahip oluyorsunuz.

FlexiSpy Şu An İki Farklı Versiyona Sahip

FlexiSpy Premium – Bu versiyon gelişmiş bir cep telefonu casus yazılımından beklenen özelliklere sahip, ayrıca birçok üründen de etkililik ve kalite olarak ayrılıyor.

FlexiSpy Extreme – Bu versiyonda ise premium’da olan özelliklere ilaveten arama kaydı, arama dinleme, dış mekan kaydı ve kamerayı uzaktan kontrol özellikleri de mevcut.

FlexiSpy Ana Özellikleri

Aramalara Müdahale

Yukarıda da bahsedildiği gibi FlexiSpy’ın Extreme versiyonundaki bu özellik sayesinde hedef cihaza gelen aramaları canlı olarak dinleyebilirsiniz. Eğer bu özellik sizin ihtiyaçlarınız için olmazsa olmaz bir özellikle şunu not etmelisiniz, FlexiSpy Extreme şu an piyasada bu özelliği sunan tek uygulama. Aynı zamanda Extreme versiyonun diğer casusluk ürünlerinden daha pahalı olmasının sebebi de bu.

Aramalara müdahale nasıl çalışır?

Hedef cihaz ile dinlemek istediğini numaraların bir listesini oluşturduktan sonra ne zaman hedef cihazda bu numarayla bir arama yapılsa ya da alınsa siz direkt olarak e-mail ya da metin mesajı alacaksınız. Sonrasında ise sizin telefonunuzdan gizlice hedef telefona bir arama yapılır ve siz hedef cihazın aramasına üçüncü kişi olarak katılırsınız (konferans gibi ama sessiz şekilde), bu şekilde kimse varlığınızı fark etmez. Lütfen şunu not edin, bu özelliğin çalışması için hedef cihazın konferans aramayı destekliyor olması gerekir.

Her ne kadar oldukça etkili bir casusluk özelliği olsa da, herkesin aramalara müdahale etme ihtiyacı olmayabilir. Her ne kadar iş konusunda bu özellik işinize yarayabilecek olsa da, eğer çocuğunuzun online aktivitelerini izlemek isteyen bir ebeveynseniz bu özellik aşırı kaçabilir!

Fakat tabii ki karar sizin, biz karışamayız!

Arama Kaydetme

Bu özellik de birçok sebeple oldukça kullanışlı,birçok farklı cep telefonu tarafından desteklenen bu özellik yeterli sinyal ve bağlantı sağlandığında düzgünce çalışır.

İnsanlar aktif olarak FlexiSpy’ın arama kaydetme özelliğini kullanıyor. Kaydedilen aramalar kullanıcının online kontrol paneline yükleniyor, buradan da isterseniz akıllı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Arama kaydetme ile ilgili ayarları da, hangi numaraların aramalarının kaydedilmesini istediğinizi de seçebiliyorsunuz.

Dış Mekan Kaydı

Dahası, hedef cihazı bir mikrofon olarak kullanabiliyor, bu sayede de telefonun çevresindeki konuşmaları dinleyebiliyorsunuz, uzaktan kontrol edilen bir böcek gibi.

Sosyal Medya ve Mesajlaşma Platformları

FlexiSpy mesajlaşma uygulamaları ve sosyal medya izleme konusunda oldukça gelişmiş durumda.

Benzer servisler ile karşılaştırıldığı zaman FlexiSpy’ın en kapsamlı izleme seçeneklerine sahip olduğunu göreceksiniz, şunlar bazıları:

WhatsApp, Facebook Messenger, Google Hangouts, SnapChat, Line, Skype, Yahoo Messenger, WeChat, iMessage, Blackberry Messenger, Viber  ve daha fazlası. Lütfen şunu not edin, etkili şekilde anlık mesajlaşmaları izlemek için android cihazda root işlemi yapılmış olmalı.

Şifre Kırma

Her ne kadar ayrı şekilde satın alınabilse de, şifre kırma özelliği FlexiSpy Extreme’de yer alıyor. Bir keylogger olarak çalışan bu yazılım ile hedef cihazda girilen bütün pin numaralarını ve şifreleri, farklı siteleri, uygulamaları görüntüleyebiliyorsunuz. Bunlara mesajlaşma platformlarında yazılanlar, sosyal medya siteleri, e-mailler ve diğer her şey dahil.

Gelişmiş Konum Takibi

Bu uygulama anlık olarak size hedef cihazın yerini bildirebiliyor ya da gün içinde gidilen yerlerin kaydını vereniliyor. Bu sayede hedef cihaz sahibinin nerelerde vakit geçirdiğini ya da belirli zamanlarda nerelerde olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Bu özelliğin alarm sistemi size sınırlar çizme imkanı sağlıyor, kullanıcı bu sınırların dışına çıktığı zaman siz bir bildirim alıyorsunuz. Bu özellik çocuğunun aktiviteleri konusunda endişelenen ebeveynler için harika bir çözüm sunuyor. Bu sayede çocuklarının tehlikeli yerlerde olmalarının korkusunu taşımıyorlar.

Bu yazılımın alarm sistemi size ayrıca belirli numaralar ya da anahtar kelimeler için de çalışıyor. Ayarladıktan sonra kelimeler ya da numaralar e-mail ya da metin mesajlarında geçtiğinde bildirim alıyorsunuz.

FlexiSpy Kontrol Paneli

FlexiSpy’ın arayüzü 2018 için tamamen yenilenmiş durumda ve eski versiyonuna göre çok daha harika bir görünüme sahip. Bütün ürün özellikleri net şekilde açıklanmış, bulması ve kullanması oldukça kolay. Uygulama üzerinde tam kontrol sağlayabiliyor ve şunları yapabiliyorsunuz:

 • -İndirilen programları görüntüleme
 • -SIM değişim bildirimi alma
 • -Üyelik yenileme
 • -Bildirimler ve alarmlar için ayarlama
 • -Hedef cihaza gerek duymadan FlexiSpy’ı güncelleme

-Yazılımı uzaktan kaldırma

Bütün bu işlemleri direkt olarak kontrol merkezinden yapabiliyor, hedef cihaza fiziksel erişime ihtiyaç duymuyorsunuz. Kontrol sistemi FlexiSpy sisteminin kalbi şeklinde çalışıyor, hedef cihazdan toplanan bütün bilgiler buraya aktarılıyor.

FlexiSpy’ın Etkili Gizli Modu!

FlexiSpy birçok farklı casusluk işlemini gizli şekilde radardan uzak gerçekleştirebilir, bu sayede de telefon kullanıcısının izlendiğinden haberi bile olmaz.

Hedef cihazda bu yazılıma dair hiçbir şey bulamazsınız, ne uygulamalar listesinde ne de sistem bilgilerinde. Kurulumdan sonra yüklemeleri gizli şekilde, arka planda gerçekleştirilir.

FlexiSpy kendini öyle bir geliştirdi kii artık hiçbir şekilde anti-virüs programları tarafından bile görünme ihtimali yok. Arka plan temizleme uygulamları da FlexiSpy’ı görüntüleyemiyor. Bütün bunlar sebebiyle FlexiSpy şu an da cep telefonu casus yazılım piyasasasındaki en güvenilir ürünlerden iri.

FlexiSpy Servis ve Destek

FlexiSpy söz konusu satış servisi ve destek olduğu zaman hep yüksek puan almıştır. Birçok farklı mobil casusluk yazılımının genellikle aldığı şikayetler müşteri hizmetlerinin kalitesiz olmasıyla ilgili şikayetlerdir. Bu tarz forumlarda FlexiSpy hakkında böyle şikayetler okuma ihtimaliniz gerçekten çok düşük.

Dahası eğer çalışmasından ve işlemlerinden memnun kalmazsanız bu yazılımı 10 gün içerisinde iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

Ayrıca FlexiSpy’ın resmi sitesi bir yenileme geçirdi ve şimdi eskisine nazaran daha etkileyici, kullanımı daha kolay ve daha düzenli halde.

FlexiSpy websitesinde oldukça detaylı bilgiler bulabilirsiniz, ayrıca bir video bölümü ve müşteri hizmetlerine e*mail ve web kamerası ile ulaşabileceğiniz bir sistem de mevcut. Müşteri hizmetleri pazar günleri dışında altı gün 24 saat hizmet veriyor.

Kurulum ASistanı- Kurulum Sihirbazı kısmından, yazılımın kurulumu ile ilgili yardım bile alabiliyorsunuz. Kurulum Sihirbazı, FlexiSpy’ı şu an piyasada kurulumunu en kolay ürünlerden biri haline getiriyor.

Jailbreak ve Root Asistanı- Ayrıca hedef cihaz için jailbreak ya da root işlemi asistanı da bulabilirsiniz, bunu düşük bir ücretle yapıyorlar. Sonrasında FlexiSpy uygulamasını indirmenize ve kolayca kurmanıza da yardımcı oluyorlar.

Fiyatı Nedir?

Lütfen şunu not edin, FlexiSpy’ın fiyatlarını güncel tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Fakat yine de tam rakamlara ulaşmak için FlexiSpy’ın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

FlexiSpy ücretlendirme yapısını oldukça kolay tutuyor. Şu an ürünleri için kısa süreli üyelikler de sunuyorlar. İki farklı paket türü mevcut:

FlexiSpy Premium

 • bir aylık lisans 68$
 • üç aylık lisans 99$
 • bir yıllık lisans 149$

FlexiSpy Extreme

 • üç aylık lisans 199$
 • bir yıllık lisans 349$

Bu listedeki fiyatlara herhangi bir ekleme yapılmıyor. Ödemeyi ise MasterCard, Visa, Paypal ya da transfer ile gerçekleştirebiliyorsunuz. PayPal ile ödeme yaptığınızda %19 indirim kazanıyorsunuz.

Sonuç – Genel Olarak Güzel mi?

Diğer hiçbir mobil casus yazılımın canlı telefon dinleme ve çevre kaydı yapmadığını düşünürsek genel olarak FlexiSpy’ın iyi bir casus yazılım olduğunu söyleyebiliriz. Bir yıllık lisans için 349$ ile FlexiSpy Extreme versiyonu biraz pahalı görünse de, eğer gelişmiş özelliklere ihtiyacınız varsa kesinlikle paranızın karşılığını alabileceğiniz bir yazılım.

Premium versiyon ise çok daha ucuz, ve mSpy ve Hoverwatch gibi uygulamaların özelliklerini kolayca size sunuyor.

FlexiSpy aynı zamanda müşteri hizmetleri ve kurulum konusunda da oldukça etkileyici. Websiteleri oldukça kapsamlı ve endüstride en iyi satış desteğine sahip yazılımlardan biri.

Açıklama
Tarih
İncelenen
FlexiSpy
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

7 Comments

Add a Comment
 1. FlexiSpy aldım, gayet memnunum. İstediğim kişinin telefon rehberini, smslerini kolaylıkla takip edebiliyorum.

 2. FlexiSpy Premium paketi kullanıyorum, oldukça kolay kullanımlı. Sanırım dış mekan kaydı Extreme paketinde mevcutmuş, Premium paketim 1 ay sonra bitiyor biter bitmez Extreme alacağım.

 3. Canlı dinleme özelliği için FlexiSpy kullanıyorum. Çok iyi bir uygulama, başarılı.

 4. FlexiSpy kullanıyorum gayet iyi bir program, hele takip özelliği efsane. 🙂

 5. FlexiSpy’ı dün aldım, beklentilerimi karşıladı gerçekten çok beğendim.

 6. Gelişmiş konum izleme için kullanıyorum, çok memnunum.

 7. Evimde Mac var sadece, bu yüzden FlexiSpy’ı tercih ediyorum tüm sürümlerle uyumlu olması mükemmel bir şey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi 3 Casus Yazılım © 2018 - Sitemap