FlexiSpy İncelemesi

FlexiSpy İncelemesi

FlexiSpy birçok normal mobil casusluk uygulamasının sunmadığı özellikler sunabiliyor, örneğin canlı olarak aramaları dinleme, çevre ses kaydı, kameranın ya da mikrofonun uzaktan yönetilmesi vs. İşte satın almayı düşünenler için tarafsız bir FlexiSpy incelemesi.

Mobil cep telefonu izleme yazılımlarını incelemek için detaylı araştırmalar yapmamız gerekiyor, son zamanlarda bu piyasadaki birçok farklı ürünü inceledik. Ve vardığımız karara göre FlexiSpy bu özelliklere sahip detaylı bir incelemeyi hak eden uygulama.

Birçoğunu denemiş olmamıza rağmen şu an Android ve iPhone cihazlar için önerdiğimiz üç uygulama FlexiSpy, mSpy ve Hoverwatch. Tercihlerimiz bu uygulamaların özelliklerine ve genel olarak güvenilirliklerine bağlı olarak gerçekleştirilmiştir.

FlexiSpy Nedir?

FlexiSpy uzun zamandır cep telefonu izleme problemi olan kişiler için oldukça etkili olacak bir mobil casusluk yazılımı. Mobil telefon casusluk endüstrisindeki son dönem gelişmelerine bakınca, FlexiSpy’ın en tepedeki yerini koruduğunu görüyoruz.

Cep telefonu casus yazılımları yepyeni gelişmelerle ve yenileyici ürünlerle büyümeye devam ediyor. Fakat değişmeyen şeylerden biri bütün bu rekabetin en tepesinde yer alan FlexiSpy’ın konumu, hem güvenilirlik hem de özellikler konsunda.

Neden FlexiSpy Diğerlerinden Daha İyi?

Lütfen şunu not edin, birçok rakibi FlexiSpy’a benzer servisler sunuyor, örneğin mSpy son zamanlarda en iyi iki özelliğini iptal etti, çevre dinleme ve arama kaydetme özelliklerini.

FlexiSpy ise US dışında bir tabana sahip olduğu için US yasalarına uymak zorunda değil. Bu sayede de diğer rakiplerine nazaran farklı özelliklere sahip olabiliyor.

FlexiSpy’ın Yeni Görünüşü Hakkında

FlexiSpy yakın zamanda websitesini yeniledi ve güncellemeler yaptı, buna 2019 hazırlığı için kontrol platformunun gelişmesi de dahil. Ayrıca yepyeni seçenekler ve özellikler ekleyerek kullanıcılarına birçok yararlı gelişme ulaştırdı.

FlexiSpy’ın kontrol alanı hedef cihazdan toplanan bütün detayı ve bilgiyi görüntüleye bildiğiniz yerdir. Yeni versiyon ise oldukça kullanıcı dostu, modern ve temiz arayüzlerden birine sahip.

Uyumluluk

FlexiSpy’ın üreticileri bu uygulamanın farklı cihazlarla uyumlu olması için gece gündüz çalışıyor. Yazılım Android’in son versiyonları, iPhone ve Blackberry işletim sistemleriyle uyumlu.

Cep Telefonu İzleme Özellikleri

Bütün popüler mobil cep telefonu izleme yazılımları birçok etkileyici özellik sunabiliyor. Fakat genel olarak aynı özellikleri farklı şekillerde kombine ederek farklı paketler oluşturuyor ve bunları yeni isimlerle farklı fiyatlara piyasaya sürüyorlar.

Fakat FlexiSpy bütün bu yazılımlardan özellikle de kullanıcılarına sunduğu eşsiz özellikler sayesinde ayrılıyor. Bunun dışında FlexiSpy’ı istediğiniz süre zarflarına üyelikler ile satın alabilirsiniz, 1 aylık, 3 aylık, 12 aylık… Hangisi size uygunsa.

Yalnızca normal casusluk özelliklerine sahip olmuyorsunuz örneğin videoları, metin mesajlarını, e-mailler, kişileri, arama geçmişini, yer imlerini, fotoğrafları, websitelerini izleyebilmekle kalmıyor, aynı zamanda arama kaydı, arama dinleme ve uzaktan cihazın kontrolü gibi gelişmiş özelliklere de sahip oluyorsunuz.

FlexiSpy Şu An İki Farklı Versiyona Sahip

FlexiSpy Premium – Bu versiyon gelişmiş bir cep telefonu casus yazılımından beklenen özelliklere sahip, ayrıca birçok üründen de etkililik ve kalite olarak ayrılıyor.

FlexiSpy Extreme – Bu versiyonda ise premium’da olan özelliklere ilaveten arama kaydı, arama dinleme, dış mekan kaydı ve kamerayı uzaktan kontrol özellikleri de mevcut.

FlexiSpy Ana Özellikleri

Aramalara Müdahale

Yukarıda da bahsedildiği gibi FlexiSpy’ın Extreme versiyonundaki bu özellik sayesinde hedef cihaza gelen aramaları canlı olarak dinleyebilirsiniz. Eğer bu özellik sizin ihtiyaçlarınız için olmazsa olmaz bir özellikle şunu not etmelisiniz, FlexiSpy Extreme şu an piyasada bu özelliği sunan tek uygulama. Aynı zamanda Extreme versiyonun diğer casusluk ürünlerinden daha pahalı olmasının sebebi de bu.

Aramalara Müdahale Nasıl Çalışır?

Hedef cihaz ile dinlemek istediğini numaraların bir listesini oluşturduktan sonra ne zaman hedef cihazda bu numarayla bir arama yapılsa ya da alınsa siz direkt olarak e-mail ya da metin mesajı alacaksınız. Sonrasında ise sizin telefonunuzdan gizlice hedef telefona bir arama yapılır ve siz hedef cihazın aramasına üçüncü kişi olarak katılırsınız (konferans gibi ama sessiz şekilde), bu şekilde kimse varlığınızı fark etmez. Lütfen şunu not edin, bu özelliğin çalışması için hedef cihazın konferans aramayı destekliyor olması gerekir.

Her ne kadar oldukça etkili bir casusluk özelliği olsa da, herkesin aramalara müdahale etme ihtiyacı olmayabilir. Her ne kadar iş konusunda bu özellik işinize yarayabilecek olsa da, eğer çocuğunuzun online aktivitelerini izlemek isteyen bir ebeveynseniz bu özellik aşırı kaçabilir!

Fakat tabii ki karar sizin, biz karışamayız!

Arama Kaydetme

Bu özellik de birçok sebeple oldukça kullanışlı,birçok farklı cep telefonu tarafından desteklenen bu özellik yeterli sinyal ve bağlantı sağlandığında düzgünce çalışır.

İnsanlar aktif olarak FlexiSpy’ın arama kaydetme özelliğini kullanıyor. Kaydedilen aramalar kullanıcının online kontrol paneline yükleniyor, buradan da isterseniz akıllı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Arama kaydetme ile ilgili ayarları da, hangi numaraların aramalarının kaydedilmesini istediğinizi de seçebiliyorsunuz.

Dış Mekan Kaydı

Dahası, hedef cihazı bir mikrofon olarak kullanabiliyor, bu sayede de telefonun çevresindeki konuşmaları dinleyebiliyorsunuz, uzaktan kontrol edilen bir böcek gibi.

Sosyal Medya ve Mesajlaşma Platformları

FlexiSpy mesajlaşma uygulamaları ve sosyal medya izleme konusunda oldukça gelişmiş durumda.

Benzer servisler ile karşılaştırıldığı zaman FlexiSpy’ın en kapsamlı izleme seçeneklerine sahip olduğunu göreceksiniz, şunlar bazıları:

WhatsApp, Facebook Messenger, Google Hangouts, SnapChat, Line, Skype, Yahoo Messenger, WeChat, iMessage, Blackberry Messenger, Viber  ve daha fazlası. Lütfen şunu not edin, etkili şekilde anlık mesajlaşmaları izlemek için android cihazda root işlemi yapılmış olmalı.

Şifre Kırma

Her ne kadar ayrı şekilde satın alınabilse de, şifre kırma özelliği FlexiSpy Extreme’de yer alıyor. Bir keylogger olarak çalışan bu yazılım ile hedef cihazda girilen bütün pin numaralarını ve şifreleri, farklı siteleri, uygulamaları görüntüleyebiliyorsunuz. Bunlara mesajlaşma platformlarında yazılanlar, sosyal medya siteleri, e-mailler ve diğer her şey dahil.

Gelişmiş Konum Takibi

Bu uygulama anlık olarak size hedef cihazın yerini bildirebiliyor ya da gün içinde gidilen yerlerin kaydını vereniliyor. Bu sayede hedef cihaz sahibinin nerelerde vakit geçirdiğini ya da belirli zamanlarda nerelerde olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Bu özelliğin alarm sistemi size sınırlar çizme imkanı sağlıyor, kullanıcı bu sınırların dışına çıktığı zaman siz bir bildirim alıyorsunuz. Bu özellik çocuğunun aktiviteleri konusunda endişelenen ebeveynler için harika bir çözüm sunuyor. Bu sayede çocuklarının tehlikeli yerlerde olmalarının korkusunu taşımıyorlar.

Bu yazılımın alarm sistemi size ayrıca belirli numaralar ya da anahtar kelimeler için de çalışıyor. Ayarladıktan sonra kelimeler ya da numaralar e-mail ya da metin mesajlarında geçtiğinde bildirim alıyorsunuz.

FlexiSpy Kontrol Paneli

FlexiSpy’ın arayüzü 2019 için tamamen yenilenmiş durumda ve eski versiyonuna göre çok daha harika bir görünüme sahip. Bütün ürün özellikleri net şekilde açıklanmış, bulması ve kullanması oldukça kolay. Uygulama üzerinde tam kontrol sağlayabiliyor ve şunları yapabiliyorsunuz:

Bütün bu işlemleri direkt olarak kontrol merkezinden yapabiliyor, hedef cihaza fiziksel erişime ihtiyaç duymuyorsunuz. Kontrol sistemi FlexiSpy sisteminin kalbi şeklinde çalışıyor, hedef cihazdan toplanan bütün bilgiler buraya aktarılıyor.

FlexiSpy’ın Etkili Gizli Modu!

FlexiSpy birçok farklı casusluk işlemini gizli şekilde radardan uzak gerçekleştirebilir, bu sayede de telefon kullanıcısının izlendiğinden haberi bile olmaz.

Hedef cihazda bu yazılıma dair hiçbir şey bulamazsınız, ne uygulamalar listesinde ne de sistem bilgilerinde. Kurulumdan sonra yüklemeleri gizli şekilde, arka planda gerçekleştirilir.

FlexiSpy kendini öyle bir geliştirdi kii artık hiçbir şekilde anti-virüs programları tarafından bile görünme ihtimali yok. Arka plan temizleme uygulamları da FlexiSpy’ı görüntüleyemiyor. Bütün bunlar sebebiyle FlexiSpy şu an da cep telefonu casus yazılım piyasasasındaki en güvenilir ürünlerden biri.

FlexiSpy Servis ve Destek

FlexiSpy söz konusu satış servisi ve destek olduğu zaman hep yüksek puan almıştır. Birçok farklı mobil casusluk yazılımının genellikle aldığı şikayetler müşteri hizmetlerinin kalitesiz olmasıyla ilgili şikayetlerdir. Bu tarz forumlarda FlexiSpy hakkında böyle şikayetler okuma ihtimaliniz gerçekten çok düşük.

Dahası eğer çalışmasından ve işlemlerinden memnun kalmazsanız bu yazılımı 10 gün içerisinde iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

Ayrıca FlexiSpy’ın resmi sitesi bir yenileme geçirdi ve şimdi eskisine nazaran daha etkileyici, kullanımı daha kolay ve daha düzenli halde.

FlexiSpy websitesinde oldukça detaylı bilgiler bulabilirsiniz, ayrıca bir video bölümü ve müşteri hizmetlerine e-mail ve web kamerası ile ulaşabileceğiniz bir sistem de mevcut. Müşteri hizmetleri pazar günleri dışında altı gün 24 saat hizmet veriyor.

Kurulum ASistanı- Kurulum Sihirbazı kısmından, yazılımın kurulumu ile ilgili yardım bile alabiliyorsunuz. Kurulum Sihirbazı, FlexiSpy’ı şu an piyasada kurulumunu en kolay ürünlerden biri haline getiriyor.

Jailbreak ve Root Asistanı- Ayrıca hedef cihaz için jailbreak ya da root işlemi asistanı da bulabilirsiniz, bunu düşük bir ücretle yapıyorlar. Sonrasında FlexiSpy uygulamasını indirmenize ve kolayca kurmanıza da yardımcı oluyorlar.

Fiyatı Nedir?

Lütfen şunu not edin, FlexiSpy’ın fiyatlarını güncel tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Fakat yine de tam rakamlara ulaşmak için FlexiSpy’ın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

FlexiSpy ücretlendirme yapısını oldukça kolay tutuyor. Şu an ürünleri için kısa süreli üyelikler de sunuyorlar. İki farklı paket türü mevcut:

Bu listedeki fiyatlara herhangi bir ekleme yapılmıyor. Ödemeyi ise MasterCard, Visa, Paypal ya da transfer ile gerçekleştirebiliyorsunuz. PayPal ile ödeme yaptığınızda %19 indirim kazanıyorsunuz.

Sonuç – Genel Olarak Güzel mi?

Diğer hiçbir mobil casus yazılımın canlı telefon dinleme ve çevre kaydı yapmadığını düşünürsek genel olarak FlexiSpy’ın iyi bir casus yazılım olduğunu söyleyebiliriz. Bir yıllık lisans için 349$ ile FlexiSpy Extreme versiyonu biraz pahalı görünse de, eğer gelişmiş özelliklere ihtiyacınız varsa kesinlikle paranızın karşılığını alabileceğiniz bir yazılım.

Premium versiyon ise çok daha ucuz, ve mSpy ve Hoverwatch gibi uygulamaların özelliklerini kolayca size sunuyor.

FlexiSpy aynı zamanda müşteri hizmetleri ve kurulum konusunda da oldukça etkileyici. Websiteleri oldukça kapsamlı ve endüstride en iyi satış desteğine sahip yazılımlardan biri.

Sık Sorulan Sorular

En sık sorulan sorular ve cevaplar

FlexiSpy akıllı telefonlarda çalışır- Android ya da Apple iPhone’larda. Aynı zamanda kişisel bilgisayarlarınızda- Mac ya da Windows- kullanabileceğiniz bir de bilgisayar izleme sürümü mevcuttur.

Evet oldukça iyi gizlenir- uygulamanın bulunmasının çok zor olması için özellikle üzerinde çalışılmıştır. Hedef cihazda görüntülenmeyecek- ikon ya da bildirim bulunmayacaktır. Aynı zamanda çalışan uygulamalar ve kurulan uygulamalar kısmında da gizlenir.

Aslında uygulamanın Premium versiyonunun fiyatı oldukça uygundur ve piyasadaki mSpy gibi diğer uygulamalarla yarışabilir. Extreme versiyonu daha pahalıdır- bunun sebebi de aramaları canlı olarak dinleme ve aramaları kaydetme özellikleri sebebiyledir. Bu özelliklere başka hiçbir casus uygulamada rastlayamazsınız bu yüzden de fiyat olarak daha yüksektir.

Hayır, bu uygulamanın kurulumunun yapılabilmesi için hedef cihaza ihtiyacınız vardır. Telefona kısa bir süreliğine erişim sağlamanız yeterli olacaktır.

Ne yazık ki. Flexispy’ın yalnızca full versiyonu mevcuttur. Kurulumunun yapılabilmesi için de izlemek istediğiniz iPhone cihazın jailbreak işlemli olması gerekir.

Android cihazlarda izleme yaparken root işlemi yalnızca WhatsApp ve Instagram gibi uygulamaları izlemenizi sağlayan gelişmiş özellikleri kullanmak istiyorsanız gereklidir. Birçok başka özellik için bu işlem gerekli değildir.

Diğer uygulamalar gibi FlexiSpy’da da bir lisans ile yalnızca bir cihazda izleme yapabilirsiniz.

Evet, tam kurulum için bir servis sunuyorlar. Bu servisle birlikte bir teknisyen cihazda root veya jailbreak işlemlerini yapıp uygulamanın kurulumunu sağlıyor. Eğer teknolojiden çok anlamıyorsanız harika bir servis olabilir!

Faturanızda FlexiSpy ismi geçmeyecektir, hedef cihazda da hiçbir şekilde faturayla ilgili bir bildirim görmeyeceksiniz.

Hayır- üyelik bittiği zaman tekrar üyeliğinizi aktive etme işlemini kendiniz yapmanız gerekmektedir. Bu işlemi online hesabınızdan yapabilirsiniz, uygulamayı tekrar kurmanız gerekmez.

Genellikle birden fazla lisans satın almanız ya da Black Friday gibi özel zamanlarda indirim yapıyorlar. Bunun dışında gördüğünüz birçok FlexiSpy kuponu muhtemelen sahtedir- sadece satın almanızı sağlamaya çalışıyorlardır.

Üyeliğinizde yükseltme yapmak isterseniz bunu online kontol panelinden hedef cihaza ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz.

Uygulamanın kurulumu yapıldıktan sonraki sürede, evet. Uygulamadan önce silinen mesajları göremezsiniz- uygulama kurultuktan sonra her şey size raporlanır, kullanıcı mesajı silse bile görüntüleyebilirsiniz.

Evet, VoIP video kayıt özelliği sayesinde buralardan yapılan aramaları da kaydedebilirsiniz- bu özelliğe sahip tek casus yazılım FlexiSpy’dır.

Tabi ki, hiçbir problem olmadan. Her şeyi- iletişimin iki tarafını da görüntüleyebilirsiniz. Bu birçok farklı mesajlaşma uygulaması için geçerlidir.

Evet, internet erişimi olan herhangi bir cihazdan bağlanarak online panelden bütün bilgieri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda FlexiVIEW isminde harika bir mobil uygulamaları da mevcuttur.

Evet, cihazı izleme işlemi bittikten sonra uzaktan uygulamayı kaldırabilirsiniz- cihaza fiziksel olarak sahip olmanız gerekmez.

Evet- casus yazılım telefona kurulum yaptığı için SIM kartın değişmesi izlemenizi engellemez.

Evet, cihazda aktif bir internet bağlantısı olduğu sürece raporlama devam eder. Fakat GPS lokasyon takibi gibi özellikleri kullanmak için mobil data daha mantıklı bir seçenek olacaktır.

Bu oldukça yaygın bir soru- daha önce de bahsettiğimiz gibi uygulama çok iyi gizlenir. Antivirüs programları FlexiSpy’ı doğru şekilde adlandıramaz. Bu problemi yaşayan kimseyle de karşılaşmadım ama insanlar tabi ki merak ediyor!

Evet, cihazda aktif bir internet bağlantısı olduğu sürece uygulama çalışacaktır.

Bu da akllara takılan bir diğer soru- eski bilgilere dayalı olarak. Data transferi bugünlerde küçük data paketlerinin aktarılması anlamına gelir ve dikkat çekmeyecektir. Buna tek istisna hedef cihazda çok fazla video ve fotoğraf olması olacaktır. Eğer bundan çekiniyorsanız raporlarda videoları dahil etmeyebilirsiniz.

Evet lisansınızı üyeliğinizin herhangi bir zamanında transfer edebilirsiniz. Fakat tek seferde yalnızca bir cihaz izleyebilirsiniz.

Şu ana kadar en sık sorulan FlexiSpy soruları bu şekilde. Eğer yukarıda cevaplanmayan bir sorunuz varsa aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz, ben de cevabını bu makaleye eklerim.

Unutmayın, FlexiSpy’ın kendi sık sorulan kısmına buradan ulaşabilirsiniz- burada birçok bilgi ve rehber bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri de gerçekten çok iyi fakat tabi ki benim sık sorulan sorular kısmım müşterilerin kendilerinden gelen sorulara açık.

Okuduğunuz için teşekkürler!

“FlexiSpy İncelemesi” üzerine 38 yorum

  • Mesajlar anlık olarak panel ekranına yansır. Yansıdıktan sonra silinmiş olsalar da siz o mesajları görebilirsiniz.

   Yanıtla
 1. Flexyspy Ortam dinlemesinde hedef telefonu bır başkası aradıgı zaman mesgul mü çalıyor ayrıca hedef telefonun internetinden kullanım oluyormu

  Yanıtla
  • Hayır başka birisiyle görüştüğü zaman meşgul çalmaz. Veri aktarımı için hedef telefonun internetini kullanır.

   Yanıtla
 2. Merhaba. Ben siteden satın alma işlemini yaptım. Ama gmail e bir mesaj geldi. Kimlik ve kredi kartı nın fotoğrafını o maile göndermemi istiyorlar. Normal mi

  Yanıtla
  • Hayır Efendim Böyle birşeyi hiçbir firma istemez istiyorsa art niyetlidir. SAKIN GÖNDERMEYİN. Flexispy böyle bir mail göndermez muhtemelen başka bir kişi tarafından gönderilmiştir.

   Yanıtla
 3. Dış mekan kaydı özelliği için alacağımda, bu sesler her an kaydediliyor mu? panelden her zaman erişebilebiliyor muyuz?

  Yanıtla
  • Merhaba firmanın destek ekibine sordum internet kapalıyken kaydetme işlemi devam ediyormuş.

   Cevapları: hedefin internet bağlantısı olmasa bile cihazdaki aramaları ve kaydedilmiş etkinlikleri dinleyebilirsiniz ve bağlandığında portal hesabınızla senkronize edilir.

   Yanıtla
 4. Bilgisayarım yok Extreme surumunu almak istiyorum akıllı telefonumdan işlemleri yapabilir miyim ayrıca nasıl root karım

  Yanıtla
  • Merhaba Seyfi Bey

   Bilgisayara gerek yok zaten telefondan size verilen panele girerek bütün işlemleri kontrol edebilirsiniz. Satın aldıktan sonra panelde kurulum talimatları çıkar adımları izleyerek rahat bir kurulum yapabilirsiniz.

   Yanıtla
 5. Kurulum için karşı telefon a fiziksel erişim olmadan program yükleme yapabiliyor mu .Bu yapamıyor sa yapan program varmı

  Yanıtla
  • Merhaba karşı telefona erişim olmadan yükleme yapılmaz. Böyle bir uygulama görmedim henüz kurduklarını söyleyen varsa da dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

   Yanıtla
 6. Yeni aldım.extreme paket. lakin ortam dinleme arama kaydı sms gibi özelliklerine kullanabiliyorken whatsapp e mail messenger yok ne yapmalıyım

  Yanıtla
  • Merhaba Fatma Hanım

   Bazen bu tür aksaklıklar olabilir firmaya destek bölümünden yazın size hemen yardımcı olacaklardır. Göndereceğiz mesajı translate ile ilgilizce’ye çevirip öyle gönderin.

   Yanıtla
 7. Merhaba kurduğum telefondaki kayıtları mesajları panel kaydediyormu bunlar telefondan silinse dahi konsolda kayıtlı kalıyormu yoksa onlarda siliniyormu daima mesaj ve kayıtları silen bir cihaz da verim alına bilirmi buna göre yazılımı almak istiyorum

  Yanıtla
  • Takip etmek istediğiniz kişi mesajları silse dahi panelde bu mesajları görebilirsiniz panelden silinmez.

   Yanıtla
 8. Merhaba bu uygulamayı karşı tarafın telefonuna mı yüklüyoruz
  Kurulum ile ilgili daha detaylı bilgi verir misiniz?

  Yanıtla
  • Merhaba uygulamayı takip etmek istediğiniz telefona yüklüyorsunuz. Size kullanıcı adı ve şifre veriliyor online olarak telefonu takip ediyorsunuz. Ürünün sitesinde kurulum detaylı bir şekilde anlatılıyor oradan bakabilirsiniz.

   Yanıtla
 9. Extreme paket almak istiyorum ama kurulumu yapabilir miyim emin değilim kolay mi, yüklemek kaç dakika sürer

  Yanıtla
  • Merhaba kurulum çok zor değil satın aldıktan sonra size panelde adımlar size anlatılıyor uğraşmak istemiyorsanız kurulum paketi satıyorlar onu alabilirsiniz.

   Yanıtla
 10. merhaba,
  peki bu programı kurunca, ilgili telefona kurulduğu tarih itibari ile mi tüm wathsapp,viber vs yazışmaları mı görülecek yoksa bir kişi ile olan eskiler dahil tüm yazışmaları mı görebilecek?
  yani kurulduktan ileri doğru mu görülecek yazışmalar yoksa eskiler de dahil mi görülecek?

  Yanıtla
 11. Ben kizima tarafa bir telefon alip hediye etmek istiyorum. oncesinde bu programin kirulumunu yapmak istiyorum. O kebdi icloudu ile telefonu kullanilir halr getirdikten sonra kullanmaya basladiginda benim yukledigim program iptal olur mu?

  Yanıtla
 12. Merhaba karşı tarafa birşey göndermeden bu Programı ondan habersiz yüklemek mümkün mü eğer mümkünse yardımcı olurmusunuz

  Yanıtla
 13. Satın alma işlemini kendi cihazımızdan yapıp daha sonra
  Mı hedef cihaza kurulum yapacağız, bir de hedef cihaz whatsapp mesajlarına girerken parmak izi soruyorsa msjlara bu programla erişim mümkün mü

  Yanıtla
  • satın alma işlemini istediğiniz telefon yapabilirsiniz bunun konuyla alakası yok. Parmak izi istemesi mesajları görmenizi etkilemez sorun yok yani.

   Yanıtla
 14. Merhaba, telefonumda casus program olup olmadığını basıl anlarım ev nasıl bu programı devre dışı bırakabilirim.

  Yanıtla

Yorum yapın