Hoverwatch İncelemesi

Hoverwatch İncelemesi

Şu an piyasada bulunan birçok farklı casusluk uygulamasını deneyerek şu sonuca vardık ki, Hoverwatch kesinlikle ilk 3 listesinde bir yeri hak ediyor! Bu uygulamalardan neler bekleyebileceğinizi göstermek için size detaylı bir inceleme hazırladık.

Günümüzde mobil izleme ve casusluk yazılımları oldukça popüler hale geldi özellikle de çocuklarının ve çalışanlarının aktiviteleri hakkında bilgi edinmek isteyen ebeveynler ve işverenler bu uygulamaları tercih ediyor. İyi bir mobil izleme yazılımı birçok pozitif özellik sunabilir fakat etik olarak bu uygulamalar yanlış ellere geçerse kullanıcının haklarını ihlal etmiş olabiliyor.

Her ne kadar bu uygulamaların kullanımı tartışmaya açık olsa da, pozitif kullanım halinde getirdiği yararlar bu uygulamaların etik olarak negatif yönlerinden çok daha ağır basıyor.

Hoverwatch “ücretsiz” mobil izleme yazılımlarından etkili olması ile ayrılan bir mobil izleme yazılımı ve düzenli olarak çalışanlarının ya da çocuklarının aktivitelerini izlemek isteyen insanlar için oldukça kullanışlı.

Şimdi size Hoverwatch’ın detaylı bir incelemesini sunacağız ki, herhangi bir şekilde para yatırımı yapmadan gerekli bilgilerin hepsini edinmiş olun.

Hoverwatch Nedir?

Daha önce de söylediğimiz gibi mSpy dünya üzerinde birçok işveren ve ebeveyn tarafından kullanılan oldukça etkili bir mobil telefon izleme ve casusluk yazılımıdır. Öncelik olarak telefon izleme yazılımı olan Hoverwatch’ın özellikleri arasında kişi bilgilerini kaydetme, arama geçmişi, konumlar, kamera, ses kayıtları, metin mesajları, Snapchat, Instagram, Facebook ve WhatsApp gibi internet aktivitelerini izleme özellikleri bulunuyor.

Hoverwatch günümüzde kullanılan bütün mobil cihazlar ve platformlar ile uyumlu, Android, Windows ve iOS cihazlar da bunlara dahil.

Hoverwatch Özellikleri

Hoverwatch’ı satın aldığınız zaman sahip olacağınız özelliklere bir göz atalım:

mobile

Arama kayıtları

Hoverwatch’ın oldukça etkili olan arama kaydı özelliği sayesinde hedef telefondan yapılan ya da gelen aramaları uzaktan kaydedebilirsiniz. Arama kaydı özelliği şunları kaydeder: aramanın tarihi ve saati, arama şekli (cevapsız, meşgul, gelen ya da giden), arama süresi, telefon numarası, isim ve konuşmanın ses kaydı. Arama kayıtları size metin mesajları üzerinden öğrenebileceğinizden çok daha fazlasını söyleyecektir.

map

Konum takibi

Bu uygulama size hedef telefonun konumunu telefonun GPS’i ya da Wifi i kapalı olsa bile gerçek zamanlı olarak bildiriyor. Bu bilgiyi en yakındaki GPS telefon santralinden ediniyor. Bu özelliğin kullanım süresini kendi Hoverwatch hesabınızdan değiştirebilirsiniz. Bu özellik ile hem hedef kullanıcının anlık konumunu öğrenebilir hem de harita üzerinden rotasını görüntüleyebilirsiniz. Kullanılan rotayı ve ziyaret edilen yerleri haritada mavi noktalar olarak görürsünüz ve eğer bir yerden birden fazla kez ziyaret edilmişse buradaki nokta rengi kırmızı olur.

sms

SMS Mesajlarını İzleme

Her ne kadar şu an piyasada birçok farklı anlık mesajlaşma uygulaması bulunsa da bazı insanlar hala eski metin mesajlarını tercih ediyor. Hoverwatch telefona gelen ya da telefondan gönderilen bütün mesajları kaydetme özelliğine sahip. Uygulamanın SMS izleme özelliğini kullanarak, hedef kullanıcının telefonundaki bütün SMS ve MMS mesajlarına erişebileceksiniz.

social-media

Facebook , WhatsApp, Snapchat, Viber İzleme

Bugünlerde hemen hemen herkes bu tarz uygulamaları kullanıyor. Hoverwatch’ın bu özelliğini kullanarak hedef telefonda kullanılan bu uygulamalarda alınan ya da gönderilen bütün mesajları günlük olarak alabilirsiniz. Hoverwatch aynı zamanda bu platformlardan gönderilen ya da alınan ses kayıtlarını, videoları ve fotoğrafları da kaydeder.

photo

Selfieler

Hoverwatch’ın bu özelliği sayesinde hedef telefonun kilidi her açıldığında ön kameradan çekilen bir fotoğraf Hoverwatch hesabınıza yüklenir. Bu özellik telefonun çalınması ya da kaybolması durumlarında özellikle kullanışlı olacaktır çünkü çalan ya da bulan kişinin fotoğrafını size gönderir. Lütfen bu özelliğin kurulum sırasında normalde kapalı olduğunu unutmayın. Hoverwatch kullanıcı panelinden bu özelliği açmanız gerekiyor.

invisible

Gizli Modda Detaylı İzleme

Hoverwatch sayesinde gizli modda çalışırken hedef telefonu detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz, hedef kullanıcı hiçbir şekilde durumu fark etmez. Ayrıca kurulum surasında size gizli bir pin numarası verilir ve bu numarayı hedef kullanıcının telefonuna her giriş yaptığınızda kullanmanız gerekir. Fakat bunu yapmanıza gerek kalmayacaktır çünkü büyük değişikliklerin çoğu online Kontrol paneliniz üzerinden yapılabilir.

dual

SIM Kart Değişikliği Algılama

Hoverwatch öyle bir şekilde tasarlanmıştır ki düzenli olarak hedef kullanıcının cihazında ve SIM kartında izleme yapar. SIM kartı gibi değişiklikler direkt olarak Hoverwatch kullanıcı panelinize aktarılır ve cihazın kullanıcısının aktiviteleri de yine izlenmeye devam eder.

boy

Kişi Bilgilerinin İzlenmesi

Hoverwatch size hedef telefondaki kişi bilgilerinin de bir listesini sunacaktır. Kullanıcı hedef telefona yeni bir kişi eklediğinde de, yine bu bilgi otomatik olarak Hoverwatch kullanıcı panelinize gönderilir. Bu kişiyle ilgili telefon numaraları, e-mail adresleri gibi bilgiler de edineceğiniz bilgilere dahildir. Bütün bu bilgilerin depolanmasının yanında bu kişilerle yapılan bağlantılar da kaydedilir.

checklist

Notlar ve Yapılacaklar Listesi

Hoverwatch’ın bu özelliği sayesinde kullanıcının günlük planları ile bilgileri toplayabilir, yapılacaklar listesini ve notlar kısmını görüntüleyebilirsiniz. Hatırlatıcıları, randevuları ve planları görüntüleyerek kullanıcının bütün ajandasına sahip olabilirsiniz.

search

Internet Geçmişi

Hoverwatch kullanıcının tarayıcı geçmişini size sunuyor ve hedef kullanıcının internet aktivitelerini yakından izlemenize olanak sağlıyor. Bütün bu kaydedilen bilgiler kullanıcı paneliniz üzerinden görüntülenebilir. Bu özellik Hoverwatch’ın kullanıcı panelinden opsiyonel olarak açılabilir. Bu özellik yalnızca kullanılan tarayıcıdaki geçmişi kaydetmekle kalmıyor aynı zamanda Google Chrome üzerinden ziyaret edilen sayfaların da kaydını tutar.

keylogger

Keylogger

Hoverwatch iPhone ya da Mac cihazlarda klavyede basılan bütün tuşların ve mesajların bir kaydını tutar. Bu sayede de kullanıcı tarafından girilen her kelimeyi görebilir, e-maillerini okuyabilir, kullanıcı adı ve parola gibi bilgilere ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz.

Uyumluluk

Hoverwatch’ın bütün bu güzel özelliklerinin yanında tek negatif yanı şu an yalnızca Android cihazlar ve Windows telefonlar için kullanılabiliyor olması. Mac üzerinde kullanılabilir de henüz iPhoneler için bir versiyonu mevcut değil.

Hoverwatch’ı Nasıl Kullanmaya Başlayabilirsiniz?

Hoverwatch’ı kullanmaya başlamak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken platforma giriş yapmak ve adım adım talimatları izlemek. Aşağıda izlemeniz gereken üç adım gösteriliyor.

add-user

Giriş yapın

Bir kez platforma giriş yaptıktan sonra size ücretsiz bir online hesap oluşturulacak. Buraya girmek için geçerli bir e-mail adresi ve şifre oluşturacaksınız. Giriş yaptıktan sonra da yazılımı ve uygulamayı kolayca indirebilirsiniz.

install-1

Yazılımın indirilmesi ve Kurulması

Bir sonraki adım ise yeni Hoverwatch hesabınız üzerinden mobil izleme uygulamasının indirilimi ve kurulumu. Bu uygulamayı hedef telefona indirmeli ve kurmalısınız.

tracking

İzlemeye Başlayın

Bir kez başarılı şekilde indirip kurulumunu yaptıktan sonra Hoverwatch bütün bilgileri kolay şekilde online olarak izlemenizi sağlayacak.

Ücretlendirme

Hoverwatch’ı çocuklarını ya da çalışanlarını izlemek isteyen kişilerin kullanımı için düşünen herkes için birçok farklı ödeme planı mevcut. Şunlar arasından seçim yapabilirsiniz:

Lütfen unutmayın süre bitimince eğer Hoverwatch hesabınzı yenilemezseniz girişler otomatik olarak silinir ve girişiniz de otomatik olarak engellenir. Şirket yeniden üyeliğiniz için son günden itibaren 7 günlük bir bekleme süresi sunuyor. Ödemeyi ise Paypal, banka ya da kredi kartı gibi birçok farklı şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Para İade Politikası ve Destek Servisleri

Hoverwatch planlarının her biri satın alma işleminden sonra harika bir müşteri desteği sunuyor. Her ne kadar profesyonel kişilerden problemleriniz konusunda yardım alabiliyor olsanız da sık sorulan sorular kısmı da oldukça detaylı ve hemen hemen bütün sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir alan.

Hoverwatch’ı satan şirketin oldukça transparan ve müşteri dostu bir para iade politikası mevcut. Ürünü satın almanız sonrasında eğer isterseniz 7 gün içerisinde paranızın iadesini alabiliyorsunuz, eğer çalışmasından memnun değilseniz tabii. Tek yapmanız gereken müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek ve para iadesi istediğinizi belirtmek.

Son Olarak

Kendimiz denemiş kişiler olarak söyleyebiliriz ki Hoverwatch iş için de, ebeveyn olarak çocuklarınızı izlemek için de, eşinizi ya da partnerinizi kontrol etmek için de oldukça kullanışlı bir uygulama. Fakat bütün güzel özelliklerine ve etkili olmasına rağmen mSpy ve FlexiSpy‘dan biraz geri kalıyor.

Bütün bunlara rağmen çalışanlarınızın, çocuklarınızın ya da eşinizin aktivitelerini izlemek için iyi bir iş çıkarıyor. Kurulum birkaç dakika içerisinde tamamlanabiliyor ve hemen hemen anında hedef telefonun aktivitelerini izlemeye başlayabiliyorsunuz. Birçok araştırma ve kullanım sonrasında biz hoverwatch’ın şu an piyasadaki ürünler arasında ilk üçe gireceğine karar kıldık.

Önerilen İncelemeler

“Hoverwatch İncelemesi” üzerine 21 yorum

  • Merhaba Daniel

   Satın alma işlemi çok basit. Bunun için kredi kartına ihtiyacınız var yazımızın altında bulunan linke tıklayın resmi siteye gidip oradan istediğiniz paketi alabilirsiniz.

   Yanıtla
 1. Mac ve iPhone sürümü olsa çok iyi olurmuş, ben yine de aldım diğer Windows bilgisayarımda ve Android cihazda kullanıyorum.

  Yanıtla
 2. Mailimizi hedef telefonda mi açmalıyız. Ya da kendi hesabimizda açıp programın linkini hedef telefona mi gonderiyoruz. Yüklerken sorun yaşamak istemiyorum.

  Yanıtla

Yorum yapın