mSpy İndir ve Kolay Kurulum ile Kullanmaya Başla!

İnsanlar telefonlarının dinlenmesini ve neler yaptıklarının öğrenilmesini istemezler. Bu nedenle de casus mobil yazılımlar faydalı mı/faydasız mı tartışmaları devam etmektedir. Ebeveynlerin çocuklarının güvenliği, işverenler de çalışmaların verimliliği açısından kullandıkları düşünülürse yararlı olduğu görülecektir. Bu düşünceden hareketle birçok bilinçli ebeveyn ve işveren mspy kullanıyor. Bunun yanında kendi telefonunuza da yükleyerek, telefonunuzun kimler tarafından kurcalandığını veya çalındığında yerini öğrenebilirsiniz.

Mspy Nedir?

Mspy, Android ve İos işletim sistemli mobil cihazlara yüklenen bir casus yazılımdır. Yüklendiği cihazın arka planında sessizce çalışarak bütün aktiviteleri, yazışmaları, medya görüntülerini ve konumunu alıcı merkeze aktarır. Bu sayede alıcı merkez, hedef telefonu kullanan kişinin neler yaptığını öğrenmiş oluyor.

Mspy İçeriği Nedir?

Mspy üç farklı paket halinde satılıyor. En çok tercih edilen Premium paketidir. Bu paketi satın alıp mspy indir yaptığınızda bütün içeriklere sahip oluyorsunuz. Bunlar;

Coğrafi Çevreleme; çocuğunuzun bulunmasını istemediğiniz yerleri belirliyorsunuz. Çocuğunuz bu alana girdiğinde uyarı mesajı alıyorsunuz.

Tuş Vuruşu Kaydedici; Mobil cihazda yapılan bütün yazışmaları kaydederek size gönderiyor.

Kablosuz Ağlar; Hedef mobil cihazın bağlandığı bütün wi-fi noktalarını kaydederek size gönderir. Kontrol panelinden hangi noktaları kullanıp/kullanamayacağını yönetebilirsiniz. Jailbreak yapılmamış iOS cihazlarda bu özellik çalışıyor.

Uygulama ve Web Sitesi Engelleme; Kullanıcıları en çok memnun eden özelliklerden birisidir. Bu sayede zararlı uygulamaların yüklenmesi ve sitelere girilmesinin önü kesilmiş oluyor.

Gelen Arama Engelleme; Hedef telefonun istenmeyen kişi/kişiler tarafından aranmasını engelleyebiliyorsunuz.

Uzaktan cihaz kilidi veya silme; Hedef telefonu uzaktan kilitleme veya silme imkânı sağlıyor.

Sosyal Medya Araçlarını Kontrol Edin

Mobil cihazlara yüklenebilen; snapchat, WhatsApp, Facebook kik Messenger, Instagram messages, Viber, Skype, line, telegram, tinder, hangouts, imessages, Facebook Messenger, MMS uygulamalarını kontrol edebiliyorsunuz.

Hedef telefonda hangi uygulama yüklüyse mspy sayesinde, o uygulamayla yapılan bütün yazışmaları, gönderilen medya verilerini kontrol edebiliyorsunuz. Yazılım bütün kayıtları zaman ve süre olarak da tuttuğundan tüm içerikleri ayrıntılarıyla görebiliyorsunuz. Hedef cihazdaki bütün multimedya foto ve videolarını görüntüleyebilirsiniz.

Arama Geçmişi ve Kişi Listesi; Gün içerisinde hedef telefonun bütün arama kayıtlarını kontrol edebilirsiniz. Listeye eklenen yeni kişilerden haberiniz olur. Bu özellik, Jailbreak yapılmamış iOS cihazlarda da çalışıyor

Web sitesi geçmişi; Hedef mobil cihazın gün içinde hangi sitelere girdiğini ve sürelerini görmenizi sağlıyor. Bu özellik, Jailbreak yapılmamış iOS cihazlarda da çalışıyor

Anahtar Kelime Uyarısı

Hedef mobil cihaza kullanılmasını veya girilmesini istemediğiniz anahtar kelimeleri belirleyip, kaydediyorsunuz. Web adresi, metin mesajı, e-posta, anlık mesajlaşma gibi uygulamalarda anahtar kelime kullanıldığında yazılım size bir uyarı mesajı ve e-posta gönderiyor.

Emails; Hedef mobil cihazlardaki e-posta geçmişlerini kontrol ve takip edebilirsiniz. İstenmeyen e-postaları engelleyebiliyorsunuz. Yer imleri özelliği sayesinden web tarayıcısına sabitlenen tüm web sitelerini görebilirsiniz.

Yüklü uygulamalar; Hedef mobil cihazda yüklenen bütün uygulamaları görebiliyorsunuz.

SIM Değişikliği Uyarısı; Hedef kullanıcı hattını değiştirdiğinde size uyarı geliyor.

GPS Konum; MSpy yazılımı, hedef kullanıcının takibini kolayca yapmanızı ve yerini bilmenizi sağlıyor. Bunun için sizin ve hedef kullanıcının kesintisiz interneti olması gerekiyor.


Mspy Uyumlu Telefon Modelleri

Mspy yazılımını kullanmak isteyen kişiler mspy indir yapmadan önce hedef telefonların bu yazılıma uyumlu olup olmadıklarını kontrol etmeleri gerekiyor. Firmanın resmi sitesine girerek uyumluluk araştırması yapabilirsiniz. Firmadan yapılan açıklamaya göre; Android 4.0 +, iOS 6 – 8; 9.0 – 9.1 model telefonlarda yazılım kullanılabiliyor. Ayrıca bu yazılımları yükleyebilmek için cihazlara fiziksel erişiminizin olması gerekiyor.

Mspy Satın Alma

Firmanın resmi sitesine girerek yazılımı satın alabiliyorsunuz. Standart, Premium ve Mobil Aile Kiti paketlerinden birini seçebilirsiniz. Aylık, 6 aylık veya yıllık olarak istediğiniz ödeme sistemini belirleyebilirsiniz. Ödeme işlemini güvenli şekilde kredi kartı veya paypal ile yapabilirsiniz.

Mspy Hedef Cihaza Kurma

Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra e-posta adresinize aktivasyon linki gönderiliyor. Buraya girerek yazılımı indirebilirsiniz. Talimatları takip ederek yüklemeyi yapabilirsiniz.

İos cihazlar için jailbreak gerektirmeden uzaktan yükleme yapabiliyorsunuz. Android cihazlar için hedef cihaz üzerinden yükleme yapabilirsiniz.

İos cihazlarda icloud yedeklemelerine dikkat etmeniz gerekiyor. Android cihazlarda; Whatsapp, Viber, Facebook, Skype, Line, Snapchat ve Gmail aktivitelerini takip etmek istiyorsanız cihazın robotlu olmasına dikkat edin.

Firmanın Sağladığı Hizmetler

İlk Kurulum; Yazılımı nasıl yükleyeceğiniz konusunda sıkıntı yaşamanıza gerek bulunmuyor. Firma sizin için ilk kurulumu ücretsiz yapıyor.

Keylogger kurulumunu, Konumları, SMS uygulamalarının devre dışı bırakılmasını, USB hata ayıklamasının etkinleştirilmesini, uzaktan tam Jailbreak/Rooting prosedürünü ve daha birçok işlemi “hizmet massistance” ile gerçekleştiriyorlar. Otomatik Yazılım Güncellemeleri; Yazılım her güncellendiğinde hedef cihazda otomatik olarak kendini yeniliyor.

7/24 e-posta teknik desteği sağlanıyor. Yazılımla ilgili sorun, şikâyet ve sorularınızla yakından ilgileniliyor. Gün içinde personellerle telefonla iletişim kurma ve telefondan yardım alma imkanınız bulunuyor.

Sınırsız Cihaz Değişikliği; Yazılım bir cihaza kurulmasına rağmen istenildiği takdirde başka cihazlara aktarılabiliyor. Cihazın kırılması, bozulması gibi durumlarda başka cihazlara aktarılma avantajını sunuyor.

Yorum yapın