Telefon Dinleme Programı – Kolay Kullanım ve Birçok Özellik!

Cep telefonlarının hayatımıza henüz girmediği yıllarda farkında olmasak da birbirimizle iletişim kurmanın tek yolu ankesörlü ve kontörlü telefonlardı. Dışarıdayken acil durumlarda en basitinden eve geç kalacağımızı bildirmek için bile telefon arayışı içerisine girerdik. Cep telefonları sayesinde aileler istedikleri anda çocuklarıyla ya da sevdikleri ile daha kolay iletişim kurma imkanı elde etmiş oldular. Son 20 yılda teknoloji anlamında her şey çok gelişti. Cep telefonları sadece konuşma ve mesajlaşmaya yararken şimdilerde akıllı cep telefonu olma özellikleri ile hayatımızı her anlamda kolaylaştırmaktadırlar.

Genelleme yapmadan söylemek gerekirse bazı insanlar yapıları gereği her an her şeyi kontrol etmek isterler. Özellikle bu kontrol etme içgüdüsü anne ve babalarda daha fazladır. Teknolojinin bu kadar ilerlemiş olması, akıllı cep telefonları ve tabletlerin internet bağlantılı olması ve insanların beklentileri teknoloji yazılım mühendislerini telefon dinleme programı hazırlamaya yönlendirmiştir. Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen telefon dinleme programı nedir? Ne işe yarar? Kullanım özellikleri nelerdir? En çok tercih edilen telefon dinleme programı hangisidir? Kısaca telefon dinleme programıyla ilgili tüm detayları yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Telefon Dinleme Programı Nedir

Herhangi bir kişinin, başka bir kişinin akıllı cep telefonu ya da tablet ile yapmış olduğu her işlemi takip etmesini sağlayan uygulamaya telefon dinleme programı denilmektedir. Bu uygulamayı kullanabilmek için takip eden ve takip edilen telefonun Android ve iOS uyumlu olması gerekmektedir. Birden fazla yazılım firmasına ait telefon dinleme programı uygulaması mevcuttur. Bu uygulamalar arasında kolay kurulumu ve kullanımı, özellikleri bakımından çok fazla alternatifi olan ve en çok tercih edilen FlexiSpy telefon dinleme programıdır.


Telefon Dinleme Programı Neden Kullanılmalıdır

İlk etapta bir başkasının telefonunu dinlemek kulağa hoş gelmese de aslında bazı durumlarda çok işe yarayan bir uygulamadır. Özellikle cep telefonu kullanma yaşının 10 yaşındaki çocuklara kadar indiği düşünülecek olursa çocukların ve gençlerin cep telefonları ile kimlerle iletişim kurduğunu neler yaptığını bilmek oluşabilecek tehlikelerin önlenmesi için telefon dinleme programı kullanılması anne babalar için oldukça önemlidir. Çocukların ve gençlerin yanlış adımlar atmaması ve doğru kararlar verebilmeleri için ne yaptıklarını bilmek gerekmektedir. Bunu yapmak için dedektif gibi sürekli çocuğu takip etme imkanı olmadığına göre en mantıklı olan yöntem telefonuna FlexiSpy telefon takip ve dinleme programını yüklemektir.

Çocuğunuzun telefonuna çok basit bir şekilde FlexiSpy uygulamasını yükleyerek telefonu ile yapmış olduğu bütün işlemleri anında takip edebilirsiniz. Gün içerisinde kimlerle telefon görüşmesi yapmış, göndermiş olduğu kısa mesajlar ya da gelen kısa mesajlar, telefon rehberinde kayıtlı olan kişilerin listesi, elektronik posta adresinde ki tüm yazışmalar, aktif olarak kullanmış olduğu tüm sosyal medya hesapları, cep telefonu ile hangi internet sitelerine giriş yaptığını kontrol edebildiğiniz gibi sınırlamalar da getirebilirsiniz.

Çocuklar kendilerini ne gibi tehlikelerin beklediğini bilmedikleri ve tahmin edemedikleri için korkmadan her şeyi yapabilmektedirler. Bazı internet siteleri çocukları kötü alışkanlıklara yönlendirmektedir. Anne baba olarak bu tip tehlikelere karşı çocuğunuzun cep telefonu ya da tablet ile girmiş olduğu siteleri tespit ederek uygun olmayan sayfalara girmesini engelleyebilirsiniz. Bu tip olaylardan korunabilmek için FlexiSpy telefon dinleme programı kullanılması çok büyük önem taşımaktadır.

Sosyal medya, renkli hayatların eğlenceli dünyanın resimlerle yorumlarla milyonlarca insanın paylaşım yapmak için ortak noktası haline gelmiştir. Yetişkin bireylerin bile bu sanal ortam içerisinde yanlış ortamlara giriyor olması çocukların Facebook, Twitter ve instagram gibi sosyal medya platformlarında neler yaptığını takip etmek her anne babanın görevidir.

Özellikle dersleri ile ilgilenmeleri gereken saatlerde internetin cazip gelmesiyle ellerinden tablet ve telefon düşürmeyen çocukların okuldaki göstermiş oldukları performansları düşmektedir. Tercihen sınav zamanlarında sosyal medya hesaplarına erişimini engelleyerek derslerine odaklanmalarını sağlayabilirsiniz.

FlexiSpy telefon dinleme programı ile sadece çocuklar ve gençlerin neler yaptığı takip edilmemektedir. İş dünyasındaki rekabet işverenlerin firmalarını ticari olarak güvence altında tutma gereksinimi duymalarına neden olmaktadır. Özellikle kurumsal firmalarda çok fazla çalışanın olması ve her birinin mesai saatleri içerisinde ya da dışında işle alakalı olarak neler yaptığını şirketin bilgilerini üçüncü şahıslara aktarıp aktarmadığının kontrolünün sağlanabilmesi için en ideal yöntem telefon dinleme ve izleme programı kullanmaktır.

Çalışan personeli işverenler genellikle mesai saatleri dışında FlexiSpy telefon dinleme programının ses kayıt özelliğini kullanarak şirkete ait özel bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılıp paylaşılmadığı hakkında bilgi sahibi olmak için kullanmayı tercih ederler. Bu açıklamadan, bütün işverenlerin çalışanlarının özel hayatını ihlal ettiği fikri oluşmamalıdır. Bu uygulamayı genellikle işveren, çalışanına karşı güven duygusunun oluşmadığı ve şirketi ile alakalı haklı endişelerini ortadan kaldırmak için kullanmayı tercih etmektedir. Yoksa hiçbir iş veren işini hakkıyla yapan, dürüstlüğünü ispatlamış ve güven ortamını sağlamış olan çalışanını takip etmeye ihtiyacı duymaz.

Çocukların, engelli kişilerin özellikle de belirli bir yaş grubunda olup unutkanlık yaşayan kişilerin kaybolma ihtimallerine karşı cep telefonlarına telefon dinleme programı kurulması gerekir. Çünkü FlexiSpy telefon dinleme ve izleme uygulamasının kullanım özellikleri arasında konum bildirme fonksiyonu bulunmaktadır. Konumun tespit edilebilmesi için takip edilen telefonun internet erişiminin olması yeterlidir. Bütün bu açıklamalar FlexiSpy telefon dinleme ve takip etme programının neden kullanılması gerektiğini aydınlatıcı bir şekilde açıklamaktadır.

FlexiSpy Telefon Dinleme Programının Özellikleri

FlexiSpy telefon dinleme programının yüklenmiş olduğu telefonu takip etmek için sürekli olarak telefonunuzun başında beklemenize gerek yoktur. Takip edilen telefondaki tüm konuşmaları, yazışmaları ve yapılmış olan tüm hareketleri anında takip etme imkanınız olmasa bile FlexiSpy otomatik olarak tüm verileri kayıt altına almaktadır. Kullanıcı profilinize giriş yaparak tüm verileri görebilirsiniz.

Telefon takip programını kullanmak isteyenlerin en büyük endişesi, programın kurulu olduğu telefonu kullanan kişinin telefonun takip edildiğini anlayıp anlamayacağıdır. FlexiSpy bu konudaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmaktadır. Kesinlikle telefonun takip edildiği hissedilmez. Program sessiz sedasız çalışır.

Takip edilen telefonu hangi saatlerde kim aramış, kaç dakika konuşma yapılmış, aynı numaralar ile kaç defa konuşma yapılmış, cihazı arayan kişilerin numaraları tüm detayları ile kayıt altına almaktadır. Gelen aramalar ile ilgili tüm detaylar kayıt altına alınırken aynı şekilde yapılan tüm aramalarda kayıt altına alınmaktadır.

Mail adresi ve SMS mesajlarında olduğu gibi WhatsApp yazışmaları, WhatsApp içerisinde kurulmuş olan özel gruplar, özel yazışmaları telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden takip edebilirsiniz.
Takip edilen telefonun sahibi her an telefon ile bir işlem yapmıyor olabilir. Bulunduğu ortamlarda kimlerle konuşuyorsa telekonferans yapar gibi bütün konuşmaları anında dinlenirken aynı anda da kayıt edilmektedir. Canlı ortam dinleme anında aniden yapmanız gereken bir iş çıkması durumunda FlexiSpy tüm konuşmaları daha sonra dinleyin diye kayıt altına alır. FlexiSpy nin bu özelliğini kullanan kişilerin içleri rahat olsun, telefonun dinlendiği kesinlikle fark edilmez.
Sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlar, başkalarının profilini yaptıkları yorumlar, takip ettiği kişilerin listesi ve takip edenler listesi yazışmalar mesajlaşmalar kısaca sosyal medya hesaplarının kontrolü sağlanmaktadır.
Takip edilen telefon üzerinden mail adresi aktif olarak kullanılıyor ise FlexiSpy , gönderilen ve gelen maillerin içeriğini tüm detayları ile öğrenmeniz sağlar. Ayrıca istenmeyen e postalar, silinen e postalar, adres defterinde kayıtlı kişilerin listesi gibi bir çok ayrıntıya erişim imkanı sunuyor.
Özellikle birden fazla çalışanı bulunan işverenler için tek bir cihaz üzerinden birçok telefonu aynı anda takip edebilme avantajı sağlamaktadır.
Takip edilen telefonun konumunu ve hangi saatlerde hangi mekanlarda bulunduğunu FlexiSpy telefon takip programı kolay kullanım özelliği ile çok rahat bir şekilde tespit etmektedir.
FlexiSpy takip edilecek telefona kurulumu yapıldıktan sonra verileri almak için uzun süre beklemenize gerek yoktur. Kurulumun yapıldığı andan itibaren Türkçe kullanım özelliği ile çalışmaya başlamaktadır.
Çocuk, personel herhangi bir kişinin telefon kayıtlarını cep telefonunuz ile takip edebildiğiniz gibi FlexiSpy telefon takip ve dinleme programı bilgisayar ve tabletlerde de aynı hizmetleri vermektedir.

FlexiSpy Telefon Dinleme Programı Kurulum ve Kullanımı

Kurulumu ve kullanımı çok karışık gibi görünen program oldukça basit ve kolay bir yazılıma sahiptir. Takip edilecek olan telefona 5 dakika gibi kısa bir sürede yüklenebilen program, kurulum esnasında vermiş olduğunuz mail adresine gelen onay linkini aktive ettikten sonra sorunsuz bir şekilde çalışmaya başlamaktadır. Mail onay aktivasyonu yapılmadan telefon dinleme programı çalışmayacağı için kurulum anında vermiş olduğunuz mail adresinin doğruluğundan emin olmanız gerekmektedir.

Telefon dinleme ve takip uygulaması telefona yükledikten sonra belirli bir süre ücretsiz olarak program kullanılıp daha sonra memnuniyet doğrultusunda satın alma işlemi gerçekleştirilmektedir. Programı satın almaya karar verdiğimiz zaman aylık, 3 aylık ya da yıllık paketler halinde satın alabilirsiniz.

Yorum yapın