İPhone Nasıl Takip Edilir: Örneklerle Önerilen Stratejiler

Kaybettiğiniz bir iPhone’u nasıl izleyeceğiniz konusunda tavsiyeye mi ihtiyacınız var? iPhone’unuz çalınmışsa  veya başka birinin cihazının yerini telefon numarası ile nasıl tespit edeceğinizi mi düşünüyorsunuz?  Değişik yöntemleri vardır. Bazıları Android telefonlar için de uygundur.

Bu makalede, sahip olduğunuz telefonu ve gizlice erişmek istediğiniz cihazı – çocuğunuza, diğer aile üyelerine veya şirketiniz için çalışan bir kişiye ait olan – izlemek için kullanabileceğiniz farklı seçenekleri açıklayacağız. Birden fazla cihazı izlemek için iyi bir Apple telefon konumu bulmanın doğal yollarını öğrenmek için okumaya devam edin. Aklında bulundurun; birinin cep telefonunu gözetlemek her zaman legal değildir.

 MSPY , gibi  kolayca telefon izlemeyi sağlayan birkaç harika uygulama mevcuttur. Onları yüklemek ve bir cep telefonu konumunu ücretsiz olarak izlemek için fırsatlar arayan karmaşıklıklarla uğraşmak istemiyor musunuz veya bir telefon numarası ile bir iPhone izlemek için nasıl tavsiye gerekiyor? Haydi seçeneklerinizi tartışalım.

Herhangi Bir Uygulama Yüklemeden iCloud ile iPhone’u İzlemek

İphone’unuz kayıpsa ne olur? Herhangi bir uygulama olmadan bir iPhone nasıl izlenir? Herhangi bir uygulama olmadan iOS telefonunuzun bulunduğu yeri belirlemenin en kolay yolu iCloud kontrol panelinize erişmektir. Bunu Mac bilgisayarınızı, iPad’inizi veya iPod’ unuzu kullanarak  birkaç adımda yapabilirsiniz.

Ama yapabileceğiniz tek şey bu değil. Birkaç harika özellik var.

İphone’de birinin konumunu ücretsiz nasıl izleyebilirim?

Kayıp bir iPhone hayatınızı mahvedebilir. Bir iPhone, her gün için gerekli tüm temel özelliklere sahip bir araçtır. Yani kaybetmek doğal olarak sinir bozucu bir deneyimdir. Kayıp iPhone’unuzu nasıl izleyeceğinizi merak ediyorsanız, işte işinizi görecek bir dizi adım.

 1. İlk olarak, bilgisayarınızda  iCloud.com’u  ziyaret etmeniz gerekiyor.
 2. İCloud hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ana menüden iPhone Bul seçeneğini seçmeniz gerekir.
 3. Burada istendiğinde Apple Kimliğinizi ve Parolanızı girmeniz gerekir.
 4. Ardından, üst menüden “Tüm Aygıtlar” ı seçmeniz gerekir.
 5. Listeden, izlemeniz gereken cihazı tıklayın.
 6. Artık iPhone’unuzu harita üzerinde izleyebilir, uzaktan çalabilir veya telefon numaranızı gönderebilirsiniz; ayrıca verilerinizi korumak için silerek temizleyebilirsiniz.

Bir iPhone’u izlemek için herhangi bir ücretsiz iPhone izleme uygulamasının yardımını da kullanabilirsiniz.

Google zaman çizelgesini kullanarak telefonu izleme

Her iPhone’un, kullanıcının her gün haritada nerede olduğunu gösteren ayrıntılı bir günlüğünü tuttuğunu biliyor musunuz? Daha fazlasını öğrenmek için bu makaleyi okuyunuz. Hem Apple hem de Google, acil durumlarda kullanıcıların konum geçmişini saklar. Bu harika değil mi? Bu hizmeti iPhone’unuzda açtıysanız, internete bağlı olduğu sürece Google, telefon konumunuzu güncelleyecektir. Google.com adresini ziyaret edip bu hizmeti seçerseniz, en son güncellenmiş bilgileri çevrimiçi olarak öğrenebilirsiniz. Haritayı mobil cihazınıza takip edebilirsiniz.

Google zaman çizelgesine sahip bir iPhone nasıl izlenir? 

 1. Google Zaman Çizelgesine gitmek için tarayıcınızı kullanın. Sayfanın üst kısmındaki panelde mevcut tarihi seçin veya “Bugün”e  tıklayın.
 2. Konum geçmişi listesini aşağı kaydırın ve listenin altındaki en son güncellemeyi seçin.
 3. Bir sonraki aşamada ne yapmalısınız? İphone’unuzun konumlarının önceki güncellemeler için aynı olduğunu fark ederseniz, o yeri bulun ve akıllı telefonunuzu alın.
 4. İphone’unuz konum mu değiştiriyor? Muhtemelen çalınmış olabilir ve başkalarının erişmesini önlemek için polise rapor vermeniz ve verilerinizi korumanız daha iyi olur. Arkadaşlarınızdan iPhone’unuzu takip etmelerine yardımcı olmalarını isteyin.

Çeşitli yöntemler vardır. Bilgilerinizi güvenceye alın:

 • Apple Kimliği parolanızı hemen değiştirin
 • Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya platformlarındaki hesapların ve tüm e-posta hesaplarınızın şifrelerini değiştirin
 • Polise iPhone’unuzun seri numarasını bildirin. Bu şekilde, birisi akıllı telefonunuzu yasadışı amaçlar için kullanıyorsa kendinizi koruyacaksınız
 • İphone’unuzun kaybolduğunu veya çalındığını bildirmek için Carrier ile iletişim kurun ve hesabınızı feshetmesini isteyin.

Neden bir uygulamaya ihtiyacınız var?

Size ait olmayan bir mobil cihazı izlemek istiyorsanız, gizlice yapmanın tek yolu güvenilir bir  GPS telefon izleme uygulaması  kullanmaktır. En iyi seçenekler nelerdir?

Eğer ücretsiz bir cep telefonu izleyicisindn yararlanmak istiyorsanız, iOS’un son sürümlerinde yüklü olan Arkadaşlarımı Bul özelliğini kullanabilirsiniz. Bir aile üyesinin iPhone’unu nasıl izleyebileceğinizi merak ediyor musunuz? Peki, bu uygulama casusluk amaçlı DEĞİL, aile üyeleri ve arkadaşlar bağlamak için mükemmel bir araç olarak tasarlanmıştır. Bu yazılımı indirmek zorunda kalmayacaksınız. Bir kişinin ayarları değiştirerek ve onların haberi olmadan konumunu iPhone’unuzla paylaşarak bu uygulamayı etkinleştirmek için bir başkasının akıllı telefonuna birkaç dakika erişmesi gerekir.

Sitenizi onlarla paylaşmadan size cihazınızda gönderdikleri davetiyeyi kabul edin.

Gizli olarak, sahip olmadığınız ve tespit edilmeyeceğiniz bir iPhone nasıl izlenir? mSPY  gibi güvebilir  profesyonel izleme uygulamalarından birini kullanabilirsiniz, ve onu mükemmel bir uygulama haline getiren birçok ebeveyn kontrolü ve çalışan takibi gibi gelişmiş izleme özelliklerine sahiptir.

MSpy ile bir iPhone bulun

Çocuklarınızın nerede olduğu konusunda endişeli misiniz? Belki bir iPhone kaybettiniz ve Apple kimliğinizi hatırlayamıyorsunuz? İphone’ unuzu nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız, mSpy’ ı kullanmak en iyi seçenektir.

mSpy, güvenlik ihtiyaçlarını karşılamanın ne kadar hayati olduğunu bilen etkili bir gizli uygulamadır. Bu çok yönlü iPhone izci hırsızlık önleme işlevi de görebilir. Kaybolması veya çalınması durumunda telefonunuzun konumuna anında veri sağlayarak sizi stresden kurtarabilecek dinamik bir GPS konumu ve coğrafi sınırlama özellikleri sağlar. Coğrafi hareketlerin tarihini izlemek birkaç saat içinde bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bunun yanında, uygulama aynı zamanda iPhone’ u uygun gördüğünüz TÜM şekillerde casusluk yapmanıza yardımcı olur. İstediğiniz abonelik paketini seçin, mSpy kontrol paneline gidin ve basit bir kurulum prosedürünü izleyin. Teknik bilgiye gerek yok!

Herhangi bir sorgu durumunda, günün her saati yardım için mSpy Müşteri Destek Ekibini her zaman arayabilirsiniz. mSpy bir iPhone’ u bulma görevini kolay ve basit hale getirir, böylece uykunuzu kaybetmenize gerek kalmaz.

Telefon numarasına göre iPhone izleme

Çoğu durumda, mSPY veya Highster Mobile gibi güçlü bir izleme uygulaması yüklediyseniz  bir akıllı telefonun izlenmesi mümkündür. Başka bir seçenek ise  IMEI numarası  veya  IMEI iz sürücüsü  kullanmaktır.  Ancak birçok kişi bir iPhone’ u telefon numarasına göre nasıl izleyeceğini sormaya devam ediyor. İşte sorularına bir cevap.

Sorun şu ki, birisi telefonunuzu çaldıysa, hırsızın büyük olasılıkla sim kartınızı başka biri için değiştirmesi muhtemeldir. Numaranız artık kullanılamayacaktır. SIM kart numaranızı kullanarak akıllı telefonunuzu bulma şansınız düşüktür. Bir iPhone’u telefon numarasına göre nasıl izleyeceklerini bildiklerini söyleyenlere inanmayın, çünkü size cihazınızın son yerini söyleyebilirler. Hepsi budur.

Bu makale faydalı mıydı? Yorumlarınızda fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Yorum yapın