mSpy Nedir Özellikleri Nelerdir?

Casus filmlerinde izlediğiniz telefon dinleme ve takip etme, yeni yazılım programlarıyla gerçek oldu. Mobil cihazlara yükleyeceğiniz casus yazılımla telefonla yapılan bütün aktiviteleri öğrenebiliyorsunuz. Bunu da mSpy mobil yazılım ile yapıyorsunuz. Şayet mspy nedir diye merak edecek olursanız firmanın resmi mspy.com sitesinde bütün ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Mspy’la Neler Yapılabilir?

Mspy’la Neler Yapılabilir?

Çocuklarınızın gün içinde kimlerle konuştuğu, hangi sitelere girdiğini, nerede olduğunu bu yazılımla öğrenebilirsiniz. Kendi cep telefonunuza yükleyerek, çalındığı zaman yerini hemen bulabilirsiniz. İşyerinde mobil cihazlara yükleyerek, personellerinizi rahatlıkla denetleyebilirsiniz.

Mobil takip yazılımıyla; arama kaydı geçmişi, GPS konumu, takvim güncellemeleri, metin mesajları, e-postalar, web geçmişi kayıtlarının takibi yapılabilir.

mSpy Özellikleri

mSpy Özellikleri

Sohbet Servislerini İzleme; Facebook Messenger, WhatsApp, Viber, Skype, İMessage gibi sosyal platformlardaki sohbetleri ve aktiviteleri takip edebilirsiniz. Bu özellik bütün telefon modellerinde kullanılamıyor.

Arama Engelleme; İstenmeyen numaraları kayıt ederek, bu numaralardan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz.

Web Sitesi Engelleme; ebeveynler tarafından en çok kullanılan ve tutulan uygulamadır. Çocuğunuzun girmesini istemediğiniz siteleri tanımlayarak bloke koydurabilirsiniz.

Uygulama Engelleme; ebeveynleri memnun eden bir diğer uygulamadır. Haberiniz yokken çocuğunuz uygunsuz bir program yüklediğinde haberiniz oluyor. Ayrıca nasıl kaldıracağı konusunda fikir sahibi oluyorsunuz.

Klavye Okuyucu; Mspy’a özel bir uygulamadır. Gerçek bir casus yazılım olduğunu bu özelliğiyle gösteriyor. Yazılımın kurulu olduğu mobil cihazdan girilen her kelimeyi kaydeder. Bu sayede gönderilen mesajları ve e-mailleri görebiliyorsunuz.

Yönetim Özellikleri; Yazılımın yüklü olduğu mobil cihazdaki aktivitelerin ve bilgilerin size nasıl gönderileceğini siz belirliyorsunuz. İsterseniz wi-fi bağlantısıyla kendi cihazınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Özellikleri; Hedef telefon üzerinde istediğiniz işlemleri yapma imkânı sunuyor. Telefonu kilitleyebilir, verileri silebilirsiniz. Sim kartı değiştirildiğinde bilgilendirilirsiniz. Bunları kendi kontrol panelinizden yapabilirsiniz.

Mspy Hangi Cihazlara Yükleniyor?

Güncel ve popüler olan bütün IOS ve Android işlemcili telefonlarla uyumlu olarak çalışıyor. Ama ağırlıklı olarak; Android 4.0 ve iOS 6 – 8.4; 9.0-9.1 üzeri modellerde randıman veriyor.

İos işlemcili telefonlara jailbreak (apple işlemcinin izin vermediği dosyaları kurup açmaya yarıyor) yüklemeye gerek kalmaması yazılım için artı bir avantajdır.

Telefonunuzun yazılıma uyumlu olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız firmanın resmi sitesine girerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca buradan mspy nedir sorularınızın yanıtlarını da bulabilirsiniz.

Mspy Demo

Müşterilerin ve kullanıcıların mspy nedir sorusunun yanıtını bulacakları bölümdür. Mspy sitesine girerek ana sayfada bulunan demo uygulamayı yükleyerek yazılımın gücü ve işlevi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Her ne kadar bütün özellikleri yansıtmasa da arka planda sessizce ve güvenle çalıştığını görebilirsiniz.

Mspy Ücretli Mi?

Mspy mobil yazılımı ücretli olarak kullanıcılara sunuyor. Yazılımı satın almadan önce demo uygulamayı test edebilirsiniz. Yazılımı mobil cihazlarınıza kurmak istediğinizde ücret ödemek zorundasınız. Yazılım, aylık ve yıllık paketler halinde satılıyor. Müşterilere; standart, Premium ve mobil aile kiti şeklinde üç paket sunuluyor.

Standart Paket; aylık 105,99 liradan satılıyor. Bütün özellikler bu pakette bulunmuyor. Mesela, sohbet servislerini izleme, web sitesi engelleme, gelen aramayı engelleme gibi özellikler bulunmuyor.

Premium Paket; 1 aylık 247.99, üç aylık 423.99, yıllık olarak da 706,99 liradan satılıyor. Ebeveynlerin en çok tercih ettikleri pakettir. Yazılımın bütün özellikleri bu pakette mevcuttur.

Mobil Aile Kiti Paketi; 6 aylık 1089.97, yıllık olarak 1452,97 liradan satılıyor.

Satın alma işlemi havale, kredi kartı, paypal gibi ödeme yöntemleriyle yapabilirsiniz. Ödeme onaylandıktan sonra e-postanıza aktivasyon kodu gelecektir. Bu linke girerek yükleme talimatlarını takip edebilirsiniz.

Mspy Nasıl Yükleniyor?

Firma ilk kurulumu ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Bunu yapabilmeleri için yükleteceğiniz telefona fiziksel erişiminizin olması gerekiyor. Yazılım kurulumuyla birlikte; keylogger kurulumunu, konumları, SMS uygulamalarının devre dışı bırakılmasını, USB hata ayıklamasının etkinleştirilmesini ve sizin belirleyeceğiniz işlemleri ücretsiz olarak yapıyorlar.

Ios telefonlar için jailbreak, Android telefonlar için rooting prosedürlerini gerçekleştiriyorlar.

Mspy Ayrıcalıkları

Günün her saatinde e-posta teknik desteği sağlanır. Uygulamayı kullanmaktan vazgeçerseniz 10 gün içinde iade garantisi sunuluyor. Cihaz değişikliğinde yeni cihaza aktarabilme fırsatı sunuluyor.

Çalışanınızın veya çocuğunuzun nerede olduğunu öğreniyorsunuz. Anlık iletileri ve multimedya dosyalarını kendi cihazınızdan görebiliyorsunuz. Hedef cihazdaki internetin devamlı açık olması durumunda dünyanın her tarafında yazılım rahatlıkla çalışabiliyor. Hedef cihazdaki yazılım simgesinin gösterilmesini istemediğinizde, telefonu kullanan yazılımdan haberi olmayacaktır.

Yorum yapın