Android Cihazlar İçin En İyi 3 Keylogger Uygulaması

Açıklama: Keylogger uygulamalar çocuklarının ya da çalışanlarının arama yaptıkları kelimeleri ya da yazılan mesajları görmek isteyen ebeveynler ya da işverenler için oldukça etkili bir araç olabilir. Haydi birlikte harika şekilde çalışan ve kesinlikle görünmez şekilde işini yapabilen ve hedef Android cihazda root işlemine gerek duymayan en iyi 3 keylogger uygulamasını inceleyelim.

 En İyi 3 Keylogger Uygulaması Android Cihazlar İçin (Görünmez ve Root Gerektirmeyen)

Günümüzün bağlantılı dünyasında akıllı telefonlar kullanıcılarına ışık hızında iletişim kurma imkanı sağlıyor. Fakat bu birbirine bağlı olma durumunun artıyor olması da ailenizin güvenliği için bazı ufak riskler taşıyabilir ya da işinizin çalışanlarınız aracılığıyla finansal dünyada tehlikeye düşmesine sebep de olabilir. Böyle bir risk söz konusuyken çocuklarınızı ve ailenizi internetdeki zorbalardan ve suçlulardan korumanız, aynı zamanda da çalışanlarınızın değerli şirket bilgilerini paylaşmadığından emin olmalı ve bu sayede iş konusunda rakiplerinizden ayrılmanızı engellemediklerinden emin olmalısınız.

Neyse ki, şu an piyasada birçok farklı Keylogger uygulama mevcut, bu uygulamalar sayesinde çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın akıllı telefonlarındaki mesajları ya da aranan kelimeleri izleyebilirsiniz. Biz de bu makalede Android telefonlar için kullanılan görünmez ve aynı zamanda root işlemi gerektirmeyen en iyi 3 Keylogger uygulamasını incelemek istedik. Bu incelemede şu an piyasada bulunan en etkili 3 keylogger uygulamasının, bu uygulamaların özelliklerinin ve bu uygulamaları satın almanız için gerekli farklı planların detaylı bir incelemesi de mevcut.

1-FlexiSpy

Flexispy Keylogger Android

Nedir?

Birinci sırada bütün izleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek FlexiSpy uygulaması mevcut, Keylogger özelliği de bunlardan biri ve bu uygulama Android telefonlar için kurulumu oldukça kolay ve basit olan, aynı zamanda da hedef cihazda hiçbir şekilde görünmeyen ve root işlemine gerek duymayan bir uygulamadır.

FlexiSpy’ın içerdiği keylogger özelliği sayesinde, hedef cihazda belirlenen uygulamalarda basılan bütün tuşların bir geçmişine sahip olabileceksiniz. Bu uygulamayı kullanırken hedef telefonda basılan tuşların bir listesi FlexiSpy’ın portalına ya da mobil uygulamanıza gönderilecek, bu sayede de basılan tuşların detaylı bir listesine sahip olabileceksini.

FlexiSpy’ın keylogger teknolojisi dışında, bu uygulamanın hedef telefondaki etkinlikleri izlemek için 150 den fazla harika özelliği de mevcut. İşte FlexiSpy’ın Extreme versiyonundaki mükemmel özelliklerin kısa bir listesi.

FlexiSpy’ın Özellikleri

1-Keylogger– Bu uygulamanın içerdiği keylogger özelliği sayesinde telefonda basılan bütün tuşların ve karakterlerin bir listesine sahip olabilirsiniz. Bu özellik sayesinde daha önce belirlediğiniz uygulamalarda kullanılan bütün tuş basımlarının listesine sahip olabileceksiniz, sonrasında ise bu bilgiler otomatik olarak FlexiSpy portalınıza yani bu datayı kolayca inceleyip kullanabileceğiniz bir ortama aktarılmış olacak.

2-Görünmez kalması– FlexiSpy’ın muhtemelen en önemli özelliği hedef cihazın kullanıcısı tarafından hiçbir şekilde görünmeyerek çalışıyor oluşudur. Bu uygulama kurulumundan sonra bütün izlerini temizliyor ve bu sayede profesyonel teknoloji kullanıcıları tarafından bile hiçbir şekilde görünmez şekilde çalışmaya devam ediyor.

3-Android Nougat 7.1.1 Desteği– Bu uygulama Android Nougat desteği ile geliyor, bu sayede de izleme deneyiminiz çok daha düzgün ve ekstra bir efor sarfetmeden halledilmiş oluyor.

4-Aramalara Müdahale Etme– FlexiSpy’ın müdahale özelliği hedef telefona yapılan bütün aramaları dinlemenizi ve hatta bu aramaların ses kaydını almanızı da sağlıyor.

5-Anlık Mesajlaşma İzleme– FlexiSpy’ın bu özelliği sayesinde hedef telefonda kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından, örneğin WhatsSapp, yollanan ya da gelen bütün mesajları kişi bilgileriyle birlikte detaylı bir şekilde size ulaştırıyor olması. Buna ek olarak bu özellik sayesinde takip etmek istediğiniz hedef telefondaki videoları, fotoğrafları ve ses dosyalarını da anlık mesajlaşma servisi üzerinden kolayca izleyebilirsiniz.

6-GPS Takibi– FlexiSpy’ın geo-lokasyon özelliği sayesinde gerçek zamanlı olarak hedef telefonun yerini belirlemek ve kaydetmek için hiçbir efor sarfetmenize gerek kalmıyor. Uygulamanın bu lokasyon özelliği sayesinde, gün içerisinde hedef telefon tarafından ziyaret edilen büyün lokasyonların bir listesine sahip olabilirsiniz.

7-İzlemeyi Uzaktan Yönetme– FlexiSpy’ın izleme özellikleri uzaktan yönetim sayesinde limitsiz ve kolay hale geliyor, ki bu sayede de hedef telefonda tam kontrol sahibi oluyorsunuz, hedef telefonun kamerasından fotoğraflar ya da videolar çekebiliyor, istediğiniz zaman telefonu yeniden başlatabiliyorsunuz, hatta eğer hedef telefonun kullanıcısı şarjının azaldığını söylüyorsa, şarj seviyesini bile kontrol edebiliyorsunuz.

Ücretlendirme

FlexiSpy tarafından sunulan bu inanılmaz özelliklerin tümüne FlexiSpy Premium ile üç ay için yalnızca 99$a sahip olabilir, hatta 12 aylık bir ödeme planı ile 149$ gibi düşük bir fiyat da ödemeyi tercih edebilirsiniz. Fakat eğer izleme ihtiyaçlarınız normalden biraz aşırı durumdaysa da Extreme versiyonu seçmenizi öneriyoruz, bu versiyonda ise Premium paketinin dışında telefonları dinleme, kamera ve mikrofonun uzaktan kontrolü gibi bir çok ekstra özellik mevcut ve bu planın da 3 aylık fiyatı 199$ken, 12 aylık ödeme planı ise 349$.

2.mSpy

Mspy Keylogger Android

Nedir?

İkinci sırada ise harika keylogger ve izleme özellikleriyle bütün ebeveynlerin yardımına koşacak mSpy uygulaması mevcut. Web tabanlı chat odaları ve sosyal medya sitelerinin artmasıyla, çocuğunuzun akıllı telefonundaki mesajları ve aranan kelimeleri izlemek ekstra bir öneme sahip oluyor, çünkü çocuklarınızın beladan uzak durmasını ve internetteki zorbalardan korunmasını ancak bu sayede sağlayabilirsiniz.

mSpy’ın efsaneci keylogger özelliği sayesinde, çocuğunuzun akıllı telefonunda basılan her bir tuşu görebilirsiniz, ayrıca bu uygulama çalışanlarınzın ya da diğer aile üyelerinizin akıllı telefonunda olan biteni anlayabilmenizi sağlayacak birçok farklı özelliğe de sahip.

Android 4.0 ve üst sürümleriyle uyumlu olan mSpy’ın gelişen keylogger teknolojisi sayesinde hedef telefondaki bütün tuş basımlarını görebiliyorsunuz, bu tuş basımlarının bir listesi düzenli olarak mSpy kontrol panelinize yükleniyor. Kontol paneliniz sayesinde çocuğunuzun farklı uygulamalarda kullandığı karakterleri ve kelimeleri inceleyebiliyorsunuz. Dahası, mSpy’ın keylogger özelliği dışında, izleme ihtiyaçlarınızı karşılayacak birçok farklı özelliği de mevcut. Aşağıda mSpy Premium’un harika özelliklerinin kısa bir listesini hazırladık sizin için.

mSpy’ın Özellikleri

1-Keylogger- Çalışanınızın ya da çocuğunuzun akıllı telefonundaki tuş girişlerinin kaydını tutmanıza yardımcı olacak mSpy’ın bu harika özelliği sayesinde bir daha hiçbir kelimeyi kaçırmayacaksınız. Bütün tehlikeli durumların önüne geçmek için hedef telefonda aranan kelimeleri ve yazılan mesajları inceleybilirsiniz, ve bütün bunlarıuzaktan  kontrol sistemi sayesinde kolayca yapabilirsiniz.

2-Görünmez olması- mSpy’ın izleme özellikleri görünmez olma özelliği sayesinde hedef telefonun kullanıcısı tarafından hiçbir şekilde fark edilmiyor, bu uygulamanın telefonda görünür olmasının tek yolu kurulum aşamasında “İconu kaldırmak istemiyorum” seçeneğini seçmeniz.

3-Aramaları İzleme- mSpy’ın mükemmel izleme özelliklerinden bir diğeri ise gelen ya da giden aramaları, aramalar olduğu sırada dahi dinleyebiliyor olmanız ve bu aramalarla ilgili tarih, saat ve arama uzunluğu gibi bilgileri mSpy kontol paneli üzerinden de bir özet olarak görebilecek olmanız.

4-Anlık Mesajlaşma İzleme- mSpy’ın mesaj izleme özelliği sayesinde farklı anlık mesajlaşma uygulamaları üzerinden gönderilen ya da alınan mesajları görebilirsiniz. Dahası bu servisler ile yollanan ya da alınan medya dosyalarına da kolayca ulaşabilirsiniz.

5-Cihaz Depolama İzlemesi- Bu özellik sayesinde hedef telefonda depolanan bütün videolara ve fotoğraflara erişim sağlayabilirsiniz. mSpy’ın depoleme izleme özelliğ sayesinde telefona yüklenen fotoğrafları ve videoları anında görebilir ve bu dosyalar telefondan silinse bile siz bir kaydına sahip olabilirsiniz.

6-Konum(Lokasyon) İzleme- Eğer çalışanlarınızın ya da aile üyelerinizin gün içerisinde nerede olduklarını merak ediyorsunuz, çözümünüz bu uygulamanın konum izleme özelliği sayesinde size hedef cihazın konumu gerçek zamanlı olarak göstermesi ve gün içerisinde gidilen lokasyonların da bir listesini size sunması olacaktır.

7-E-mail Erişimi- Hedef telefona gelen ya da telefondan gönderilen e-mailleri kontrol paneliniz üzerinden izleyebilirsiniz.

Ücretlendirme

mSpy izleme uygulamasına iki farklı ödeme planı ile sahip olabilirsiniz, Basic ve Premium. Eğer izleme ihtiyaçlarınız minimumsa Basic planının 12 aylık ücreti 74.99$ kadar. Fakat eğer daha fazla izleme özelliğine ihtiyaç duyuyorsanız 12 aylık fiyatı 149.99$ olan Premium paketi de deneyebilirsiniz.

3-Hoverwatch

Keylogger Android

Nedir?

Android telefonlar için en iyi 3 keylogger uygulaması listemizin üçüncü sırasında ise şu an piyasadaki telefon izleme cihazlarının içerisinde size keylogger özelliğini en iyi şekilde sunabilecek uygulamalardan biri olan Hoverwatch bulunuyor. Hoverwatch’ın harika Android keylogger özelliği sayesinde çalışanlarınızın ya da aile bireylerinizin akıllı telefonlarını gizli şekilde izleyebilir ve önemli bilgileri yabancı kişilerle paylaşmadıklarından emin olarak ailenizi tehlikelerden uzak tutabilirsiniz.

Hoverwatch’ın bu özelliği size hedef telefondaki mesajları ya da anlık mesajlaşma uygulamalarındaki (WhatsApp gibi) mesajları kolay bir şekilde izleme gücü verecek, bu bilgiler ise uzaktan bir şekilde size Hoverwatch hesabınız üzerinden sunulacak. Bu harika teknolojiye ek olarak Hoverwatch birçok farklı mükemmel özelliğe sahip olarak akıllı telefon izleme deneyimini sizin için oldukça kolay ve etkili bir hale getiriyor. Aşağıda Hoverwatch’ın Premium versiyonunda bulunan bazı özellikleri inceleyebilirsiniz.

Hoverwatch’ın Özellikleri

1-Keylogger- Bir Android cihazdaki kelime girişlerini izlemek Hoverwatch ile inanılmaz kolay, uygulamanın bu özelliği tuş vuruşlarını detaylı bir şekilde kaydediyor ve size Hoverwatch’ın online erişilebilir portalında bu bilgileri güvenli şekilde sunuyor.

2-Gizlilik- Söz konusu hedef cihazda fark edilmemek olduğunda Hoverwatch gizlilik özelliği ile geliyor karşımıza, bu sayede de hedef cihazda hiçbir şekilde fark edilmeden işinizi hallediyor, bunun için ise Android cihazda root işleminin yapılmasına gerek yok.

3-Konum İzleme- bu uygulama aynı zamanda size Anroid cihazın gerçek zamanlı olarak konumu gösterecek bir konum izleme özelliğine de sahip. Hoverwatch’ın enerji tasarrufu özelliği sayesinde bu özellik yüzünden hedef telefonun şarj süresi azalmıyor, ki bu kullanıcıyı şüphelendirebilir. Bu özellik telefonun kaybolması durumunda da kullanabileceğiniz bir özellik çünkü Hoverwatch bu durumda da sizin online platformunuza hedef telefonla ilgili güncellemeleri yollamaya devam ediyor.

4-Telefon Aramalarını İzleme- Hoverwatch’ın arama izleme özelliği sayesinde hedef telefondan giden ya da hedef telefona gelen bütün aramaların detaylı bir kaydına sahip olabiliyorsunuz. Arama detayları ise aramanın süresi ya da kişinin kayıtlı olduğu isim gibi yararlı bilgilerle elinize geliyor.

5-Anlık Mesajlaşma İzleme- Anlık mesajlaşma uygulamalarındaki mesajları görebilir, bu uygulamalar üzerinden yollanan ya da alınan medyaları da izleyebilirsiniz. Bu özellik size yollanan metin mesajlarını görme imkanı sunduğu gibi mesajı gönderen kişinin profil fotoğrafı gibi önemli bilgileri de sunuyor.

6-SIM Kartı Değişikliği- Hoverwatch, hedef telefonda yapılan SIM kartı değişikliklerini de size bildirme gibi bir özelliğe sahip, ki bu sayede yeni takılan SIM karttaki telefon numaralarına da sahip olabiliyorsunuz.

7-Tarayıcı Geçmişi- Bu da yine ilginç bir özellik, Hoverwatch’ın bu özelliği sayesinde hedef cihazdan girilen websitelerinin de detaylı bir listesine sahip olabiliyorsunuz.

8-Yapılacaklar Listesinin Takibi- Eğer hedefinizin günlük programları ve aktivitelerini de öğrenmek istiyorsanız Hoverwatch izleme uygulamasını kullanabilirsiniz çünkü bu uygulama kullanıcının oluşturduğu bütün notları ve yapılacaklar listesini görmenize imkan sağlıyor. Bu özellik aynı zamanda randevuları, planları ve hatırlatıcıları da görmenizi sağlıyor.

Ücretlendirme

Hoverwatch’ın kullanımı kolay ve güvenilir keylogger özelliğine iki farklı planla sahip olabilirsiniz, Personal (Kişisel) ve Family (Aile). Personal planı tek bir cihazı kontrol etmenizi sağlıyor ve aylık fiyatı 8.99$, yıllık plan ise 99.95$. Eğer izleme ihtiyacınız biraz daha fazlaysa Family planını tercih edebilirsiniz. bu durumda da 12 aylık planı 199.95$ olan bu planla 5 cihaza kadar izleme özelliğine sahip oluyorsunuz.

Sonuç olarak, Android için keylogger özelliğine sahip bu makul fiyatlı uygulamalar sayesinde ailenizi tehlikelerden uzak tutabilir, çalışanlarınızın şirkete ait olması gereken zamanlarda yaptıklarını kontrol edebilir ya da şirket bilgilerinin gizli kaldığından emin olabilirsiniz.


“Android Cihazlar İçin En İyi 3 Keylogger Uygulaması” üzerine 6 yorum

  1. Merhaba,
    Peki bu mobil takip programını karşı telefona nasıl yükleyeceğiz?
    Karşı telefone hiç dokunmadan, uzaktan, bir mesaj veya mail ile yüklemek ve sonuç almak mümkün mü?

    Mümkünse nerden, nasıl satınalabilirim?

    Yanıtla

Yorum yapın