Android Telefonları Kontrol Etmek Mümkün Mü?

Günümüzde hızlı bir gelişme gösteren sektörlerin başında teknoloji sektörü bulunuyor. Özellikle her yeni gün farklı donanımlara sahip olan cep telefonu ya da tablet gibi dijital cihazlar sadece yetişkinler için değil aynı zamanda çocuklar için de eğlencenin ve sosyalleşmenin merkezinde yer alıyor. İşte bu gibi cihazların hayatımıza girmesi hayatımızı her ne kadar kolaylaştırıyor gibi görünse de bazen tehlikeleri de beraberinde getiriyor. Özellikle küçük yaştaki çocukların cep telefonu merakı bitmek bilmezken anne babaların çocukların bu iletişim aracı üzerinden ne gibi işlem yaptığını bilmek konusunda yetersiz kalabiliyor. İşte bu gibi durumlarda telefon takip yazılımları tercih edilebiliyor. Android telefona sızma olarak da bilinen bu yöntem ile cep telefonu üzerinden yapılan pek çok işlemi görme imkanına sahipsiniz.

Yazılımın Ne gibi Avantajlara Sahip

Telefon takip yazılımları ile hedef telefonda gerçekleşen her türlü hareketlilikten haberdar olma imkanı söz konusudur. Fakat yazılım tercihlerinizin doğru olması gerekir. Özellikle ücretsiz olan yazılımlar kendinden beklenen performansı genellikle tam anlamı ile veremez. Bunun için iyi bir yazılım tercih etmenizde yarar var. Son dönemlerde pek çok kişi tarafından tercih edilen ve özellikleri ile sektörde öncü niteliğinde olan mSpy telefon takip yazılımı sürekli güncellenen fonksiyonlara sahiptir. Başarılı bir çalışma sistemine sahip olan yazılımın dikkat çeken birçok özelliği de bulunuyor.

Android telefona sızma özelliğine sahip olan yazılımın sadece konuşma ve mesajlaşmalara dair detay vermenin dışında geliştirilmiş fonksiyonları da mevcuttur.

  1. Mesajlaşma ve aramalara yönelik detayları,
  2. Cep telefonun ile yapılan görüşmelerde saat ve tarihe hatta konuşma süresine ait olan detayları,
  3. Cep telefonu ile yapılan video çekimlerinden fotoğraf çekimlerine kadar tüm hareketleri,
  4. E mail yazışmalarını ve çeşitli uygulamalar üzerinden yapılan yazışmaları ve bu kişilere ait telefon numaralarını ve daha fazlası mSpy yazılım sistemi ile yapılabilir.

GPS Takibi Yapabilirsiniz

Takibe almak istediğiniz telefon üzerinden kişinin bulunduğu konumu da belirleyebileceğinizi biliyor musunuz?

MSpy casus yazılımı isterseniz konum belirleme olan GPS takibi olarak da kullanma imkanınız bulunuyor. Bu sayede çalışanlarınızın ya da çocuklarınızın nerede olduğunu anında tespit edebilirsiniz.

Yazılımın bulunduğu telefon üzerinde klasik bir GPS sisteminin bulunmaması uygulamanın çalışmasını engellemeyeceği için hedef telefon sahibinin bulunduğu konum tam koordinatları ile rahatlıkla belirlenebilir. Bunun dışında pek çok kullanıcı tarafından oldukça ilgi gören ve beğenilen özelliklerden biri de telefonda bulunan anahtar kelime takibidir. Anahtar kelime sisteminden yararlanabilmek için öncesinden bazı kelimelerin belirlenmesi gerekir. Bu kelimeler takipteki kişi tarafından ya da karşı tarafça telaffuz edildiğinde yazılımı yükleyen kişiye anında bir bilgilendirme mesajı gitmektedir. Böylece kişi anlık olarak görüşmelere dahil olabilir.

Takip Yazılım Fark Edilir Mi?

Takip yazılımın kurulumunun öncelikle hedef telefona yapılması gerekir. Bu kurulum yapıldıktan sonra telefonu kullanan kişi kesinlikle telefonda yazılım olduğunu görüşmeleri ya da mesajlaşmaları ile fark etmeyecektir. MSpy takip yazılımının da kısa bir kurulumu bulunuyor. Kuruluma geçmeden önce firma tarafından üretilmiş olan paket seçenekleri arasından ihtiyacınız cevap verecek olan birini seçmeniz gerekir. Çünkü her paketin sunduğu özellikler farklılık gösteriyor. Fakat donanımlı ve hiçbir detayın kaçırılmayacağı bir özelliğe sahip olan yazılım için Premium ya da paket kiti satın alabilirsiniz. Bunu sadece sizin ihtiyaçlarınız belirleyecektir.

Uzaktan Yükleme ya da Kaldırma Yapılabilir Mi?

Yazılımı satın alırken yazılım ile elde edilecek olan bilgilerin aktarılacağı bir mail adresini sistem ile paylaşmalısınız. Daha sonrasında ise pakette bulunan görseller yardımı ile yazılımı hedef telefona yüklemeniz gerekir. Fakat dikkat etmek gerekir ki yazılımın yüklenebilmesi için hedef telefonun internet bağlantısının da olması gerekir. Ayrıca yazılım sadece fiziki olarak yüklenebilir özelliklere sahiptir. Yani cep telefonuna bu işlemi uzaktan yapmanız söz konusu değildir. Fakat oldukça basit ve hızlı bir kuruluma sahip olduğu için sadece saniyeler içerisinde bu işlem tamamlanacaktır.

Sistem uzaktan kurulamasa da kullanıcı kişinin yönetim paneli sayesinde rahatlıkla yine fark edilmeden kaldırılabilir. Bunun yanı sıra kısa bir süreliğine yazılımı devre dışı da bırakabilirsiniz.

Maksimum Güvenlik

MSpy telefon takip yazılım sistemi yapılan olan takiplerin kaydını kesinlikle kendi bünyesinde depolama gibi bir çalışmaya sahip değildir. Bu işlem sadece yazılımı satın alan kişi tarafından belirtilen mail adresinde yapılabilir. Bunun yanı sıra sisten kesinlikle bünyesindeki verileri 3. kişiler ile paylaşmaz. Bu durumda yazılımı satın alan kişilerin de kimlik güvenlikleri yüksek düzeyde korunmuş olmaktadır.

MSpy sistemi ile artık android telefona sızma işlemi çok kısa bir süre içerisinde tamamlanabiliyor. Eğer bu kadar geniş özelliklere sahip olan bu sistemi kullanmak isterseniz öncesinde deneme paketinden de yararlanabilirsiniz. Hiçbir ek ödeme yapmanıza gerek kalmadan sistemi 7 gün boyunca kullanabilir. Memnun kalmanız halinde uygulamaya devam edebilirsiniz. Böylece sistemin çalışma prensibini de daha kolay anlamış olur ve sistem ile ilgili aklınızdaki şüpheleri kaldırmış olursunuz.

Yorum yapın