En İyi Cep Telefonu Ebeveyn Takip Programı

Gelişen teknoloji yalnızca yetişkinleri değil, aynı zamanda çocukları da oldukça etkilemektedir. Uygun kullanılmadığı taktirde tehlikeli sonuçlar doğurabilen bu platformda özellikle ebeveynlere oldukça sorumluluk düşmektedir. Bu sorumlulukların başında da çocuğun İnternet kullanımını düzenli bir şekilde denetlemek gelmektedir. Ancak, ne kadar dikkat edilse de çoğu zaman bu denetlemeler yetersiz kalmaktadır.

Ebeveynler; tarama geçmişi silindiği ya da sosyal medya hesaplarından çıkıldığı durumlarda kontrol olanaklarını kaybetmektedirler. Çocuklara verilen cihazlarda yeterli kontrol sağlanamaması ise hem çocuk hem de ebeveyni için oldukça büyük bir problemdir. Bu probleme getirilebilecek başlıca çözüm önerisiyse casus yazılım olarak da tanınan ebeveyn takip programı olarak bilinmektedir.

Piyasada farklı isimlerde programlar dolaşsa da mSpy bu alandaki en iyi uygulamalardan birisidir. Hem Android hem de İOS işletim sistemlerine uyum sağlayabilen mSpy özellikleri bakımından oldukça avantajlıdır. Uygun fiyatlı olması sebebi ile de kullanıcıları tarafından beğeni toplamaktadır.

Ebeveyn Takip Programı Kolay Kurulum Avantajı

Ebeveyn Takip Programı

mSpy ebeveyn takip programı, yüklendiği cihazdaki tüm hareketleri kaydetmektedir. Kaydedilen veriler, İnternet üzerinden kontrol edilebilen panele anında ve doğrudan aktarılmaktadır. Bu da ebeveynlere güncel olarak çocuğun, sosyal medya gezintileri ve metin mesajlarını kontrol edebilme olanağı sağlamaktadır.

Ürünün kurulumu da oldukça basit birkaç adımdan meydana gelmektedir. Buna göre takip etmek istenilen telefona mSpy uygulamasını indirmek ve kurulumunu yapmak yeterli olmaktadır. Kurum ile beraber uygulama yüklenen cihazın arka planında çalışmaya başlar.

Uygulamanın çalışma biçimi tamamen gizlilik içerisinde olmakta ve kullanıcı tarafından fark edilmemektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta mSpy kurulumundan önce ürünün resmi sitesine kayıt olunması gerektiğidir. Siteye giriş doğru bir şekilde yapıldıktan sonra mSpy indirilmelidir, kurulum bundan sonra gerçekleşecektir.

Geniş Hareket Takibi

mSpy uygulaması ses kaydı dışında yer alan neredeyse tüm hareketleri panele kaydetmektedir. Bu kayıtlardan ebeveynlerin en işine yarayanlar ise arama geçmişi, anlık mesajlar ve sosyal medya hareketleridir.

Ürünün en dikkat çekici yanı ise GPS ile konum takibi yapıyor olmasıdır. Yani anne ve babalar çocuklarının konumunu eş zamanlı olarak harita üzerinden görebilmektedirler. Ürünün takip sistemi özellikleri bunlarla yetinmemektedir. Aynı zamanda mSpy ile tuş vuruşları, videolar ve kişi bilgilerine de erişim sağlanmaktadır. Çok sayıda ebeveynin tercih ettiği mSpy uygulaması son teknoloji ile çalışan bir programdır.

Jailbreak Olmadan Kurulum İmkanı

Jailbreak, özellikle İOS işletim sistemindeki telefonlarda yazılım kullanmadan önce aşılması gereken bir problemdir. Çoğu ebeveyn takip programı da yüklendiği cihazda jailbreak olmadan çalışmamaktadır. Oysa mSpy bu aşamaya takılmadan çalışabilen nadir programlardandır. Çünkü mSpy kurulumunun ardından çocuğun cihazında yer alan kullanıcı bilgilerine de erişim sağlanmaktadır. İcloud hesap adı ve şifrelerine erişim ile birlikte de jailbreak adımına gerek kalmamaktadır.

Keylogger Avantajı

 

mSpy çocuğun cihazındaki çoğu hareketi takip edebilme özelliğindedir. Ancak nadiren de olsa mSpy tarafından takip edilmeyen uygulamalar ile karşılaşılabilmektedir. Ebeveynler bu tarz durumlar için keylogger özelliğini kullanabilmektedir.

Keylogger cihazdaki vuruşları kaydederek çalışma prensibine sahiptir. Bu vuruş özelliği sayesinde ebeveynler mSpy tarafından takip edilmeyen uygulamalara da erişim avantajı edinmiş olmaktadır.

Farklı Cihazlarda Çalışma Olanağı

mSpy uygulaması üyelik ile çalışmaktadır. Yani mSpy satın alındıktan sonra, alım işlemlerine bağlı olarak, aylık ya da yıllık olarak hizmet vermektedir. Yapılan anlaşma süresi fark etmeksizin mSpy ile yalnızca bir cihazın hareketleri izlenebilmektedir. Yine de uygulama tarafından kullanıcılarına farklı bir seçenek daha sunulmuştur. Bu seçenek ile yine tek bir cihazı izleyebiliyorsunuz. Ancak, aynı üyelik kapsamında uygulamanın farklı bir cihaza taşınmasına izin verilmektedir.

Fazla Veri Kullanımı Engelleme Seçeneği

Çocuklar İnternet üzerinde gezinirken kimi zaman fazlaca yüksek kota kullanımına ulaşabilmektedir. Kota takibinin ise uzaktan yapılması oldukça zor bir eylemdir. mSpy, bu konuda da oldukça avantajlı bir özelliğe sahiptir. Buna göre kontrol panelinden ufak değişiklikler yaparak veri kullanımını azaltmak mümkündür. Panelde yer alan indirme seçenekleri ile kota kullanımı yalnızca wifi olarak işaretlenebilmektedir. Özellikle limitli İnternet kullanıcıları için oldukça tasarruflu bir seçenek olarak görülmektedir.

GPS İle Konum Takibi

GPS ile harita üzerinden konum takibi, ebeveyn takip programı denildiğinde aranan ilk özelliklerden birisidir. mSpy çocuğun sahip olduğu cihazı ona fark ettirmeden anlık olarak takip etmektedir. Cihaz takibi sırasında GPS özelliği kullanılmakta ve kaydedilen veriler harita üzerinde gösterilmektedir.

Anne ve babaların çocuğun konumunu merak etmesi durumunda mSpy paneline giriş yaparak ilgili bölüme gitmesi yeterli olmaktadır. Ayrıca, mSpy GPS özelliğini yalnızca konum takibi için kullanmamaktadır. mSpy uygulamasının kullanıcıları için tasarladığı bir diğer özellik Geo çitleme olarak bilinmektedir. Uygulama Geo Çitleme özelliği için de GPS uygulamasından yardım almaktadır.

Geo- Çitleme Özelliği

Geo çitleme mSpy tarafından üyelerine sunulan bir çeşit işaretleme özelliğidir. Geo çitleme ile ebeveyn tarafından belirlenen alanlar harita üzerinden işaretlenir. Bu alanlar mSpy uygulaması tarafından gidilmesi istenilmeyen yerler olarak kaydedilir. Yapılan GPS takipleri sırasında işaretli alanlardan birine girildiği taktir de ise doğrudan ebeveyn bilgilendirilir.

Yüksek Fiyat Performans Oranı

mSpy uygulamasının özelliklerine bakıldığında fiyatının da bütçeyi zorlamayacak değerlerde olduğu görülmektedir. Uygulama ücreti, mSpy tipine ve süresine bağlı olarak farklı birçok seçeneği kapsamaktadır. Buna göre mSpy Basic tipinde aylık ücret 20.99 Dolar seviyesinde başlamaktadır. Bu değer yıllık alımlarda ise 99.99 Dolar seviyesine ulaşmaktadır.

Programın üç aylık periyotlarda satın alınma imkanı da mevcuttur. Özellikleri ve kullanımı bir seviye daha yukarda olan mSpy Premium tipinde ise fiyatlar bir miktar daha yükselmektedir. mSpy Premium alımlarında aylık tutar 69.99 Dolar değerindedir. Bu ücret üç aylık alımlar için 119.99 Dolar, yıllık alımlar için ise 199.99 Dolar olarak belirlenmiştir.

mSpy Aile Kiti Fırsatı

Aile Kiti fırsatı birden fazla çocuğa sahip olan ebeveynler için oldukça avantajlı bir durumdur. mSpy aile kiti ile birlikte aynı anda birden fazla cihaz izlenebilmektedir. Bir miktar fazla ödeme yapılarak tüm çocuk cihazlarının takibi yapılmış olmaktadır.

mSpy aile kiti fiyatı ise aylık alımlarda 359.99 Dolar, yıllık alımlarda ise 479.99 Dolar olarak belirlenmiştir. Çok çocuklu aileler için bu özellik oldukça yararlı bir seçenek olarak görünmektedir.

Aile kiti kullanmak istemeyen ebeveynler için ise bir akıllı telefon ve bir de bilgisayar izleme paketi sunulmaktadır. Bu paket de fiyatına bakıldığında oldukça avantajlı bir mSpy fırsatı sayılmaktadır.


Yorum yapın