En İyi 3 Telefon Takip Programı

En İyi 3 Telefon Takip Programı

Telefon takip çalışanlarının ve çocuklarının aktiviteleri üzerinde sürekli bilgi ve kontrol sahibi olmak isteyen işverenler ve ebeveynler için büyük bir ihtiyaç haline geliyor. Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler sağolsun, etkili şekilde telefon izlemek artık oldukça kolay hale geldi. Bu telefon takip programı sayesinde kolayca hedef cihazın yerini bulmakla kalmıyor aynı zamanda kullanıcının telefondaki işlemleri hakkında da birçok bilgiye sahip olabiliyorsunuz. Haydi daha fazlasını öğrenelim.

Akıllı telefonlar günümüz iletişimini yıldırım hızına ve inanılmaz kolaylığa ulaştırmakla kalmıyor aynı zamanda internet üzerindeki websitelerinden ve anlık mesajlaşma uygulamalarından çocuklarınızı da yepyeni risklere maruz bırakıyorlar. Aynı şekilde akıllı telefonların gelişmesiyle çalışanlarınızın da gizli şirket bilgilerini rakip şirketlerle paylaşması da çok kolay hale geliyor. Bütün bu riskler söz konusu olduğunda ebeveynler ve işverenler için çocuklarının ve çalışanlarının akıllı telefonlarında olan bitenleri öğrenmek de önemli hale geliyor.

Neyse ki teknoloji dünyasının gelişmesi sayesinde akıllı telefonlardaki uygulamalar da bu uygulamaları ve telefondaki aktiviteleri izlemek için kullanılan yazılımlar da oldukça gelişti, bu izleme işlemlerine hedef cihazın konumu, gelen ve giden aramaların bilgileri ve aynı zamanda WhatsApp gibi anlık mesajlaşma uygulamaları üzerinden yollanan ve alınan mesajların bilgileri de dahil.

Fakat her ne kadar şu an piyasada birçok farklı izleme uygulaması olsa ve bu uygulamalar izleme konusunda size birçok farklı özellik sunsa da, bu sunduğu özellikleri doğru şekilde yerine getiren çok fazla uygulama yok. Performansı düşük olan bu uygulamalardan uzak durmanızı sağlamak amacıyla sizin için piyasadaki en iyi telefon takip uygulamalarının özelliklerinin detaylı açıklamalarını, ödeme planlarını ve diğer özelliklerini özetleyerek sizin için bir rehber oluşturduk. Devrim yaratan teknolojileri sayesinde bu uygulamalarla paranızın karşılığını alabilir ve size söz verilen izleme deneyimini yaşayabilirsiniz.

1-mSpy (iPhone için en iyi casus uygulaması)

En iyi telefon casus yazılımları listemizin ilk sırasında mSpy var, mSpy bütün benchmark testlerinden aldığı tam puan ile size harika bir izleme deneyimi sunuyor. Bu uygulama iPhone telefonları izlemek için harika çözümler sunuyor ve şüphesiz bu uygulama iPhone için kullanılabilecek en iyi casus uygulama. mSpy ın kullanımı kolay bir arayüzü mevcut ve izleme deneyiminizi çok daha keyifli kılmayı sağlayacak bir de müşteri destek servisine sahip.

Bu uygulama kullanıcı dostu özellikleri sayesinde de oldukça yüksek bir puan alıyor, örneğin canlı chat özelliği sayesinde uygulamayla ilgili herhangi bir probleminizi müşteri desteğinden yararlanarak çözebiliyorsunuz. Kurulum sonrasında anında hedef cihazla ilgili bütün bilgilere sahip olacaksınız ve bu bilgileri detaylı raporlar halinde mSpy’ın size sağladığı Kontrol Paneli üzerinden yönetebileceksiniz. Aşağıda da sizin için mSpy’ın Premium versiyonunda yer alan bazı özellikleri sıraladık.

mSpy Özellikleri

Bu uygulama özellikle çocuklarının internet aktivitelerini kontrol etmek ebeveynler için tasarlanmış, bu uygulama sayesinde çocuklar akıllı telefonlarını yanlış şekillerde kullanamayacak. mSpy arama görüntüleme, konumtakibi gibi birçok farklı ve heyecan verici özelliğe de sahip.

call_logs

Aramaları Düzenleme

mSpy çocuğunuzun telefonuna gelen ve yapılan aramaları izlemenizi sağlıyor, ki bu da günümüz dünyasında oldukça önemli. Uygulama size hedef telefona gelen ya da telefondan yapılan aramaların detaylı bilgilerini sağlıyor. Siz de Kontrol Paneli üzerinden kronolojik sıralamayla aramaları, bu aramaların ne zaman yapıldığını, arama süresini ve ilişkili olan telefon numarasını görüntüleyebiliyorsunuz.

gps

Konum İzleme

Her ne kadar çocuğunuzun bütün gün yanında duramayacak olsanız da, mSpy’ın GPS izleme özelliği sayesinde çocuğunuzun nerede olduğunu her an bilebilirsiniz. Bu özellik sayesinde hedef telefonun konumuna her an erişebilirsiniz, aynı zamanda kullanıcının gün içerisinde ziyaret ettiği yerlerin de kaydına sahip olabilirsiniz. Bu özellik günün belirli zamanlarında kapatılabilir durumda, bu sayede de hedef telefonun şarjı çabuk bitmiyor çünkü bu durum kullanıcının şüphelenmesine sebep olabilir. Konum bilgileri de yine mSpy’ın Kontrol Paneli üzerinden erişilebilir durumda.

sms

Anlık Mesajlaşma İzleme

mSpy’ın anlık mesajlaşma izleme özelliği sayesinde hedef telefona gönderilen ya da hedef telefondan yollanan bütün mesajların kaydını alabilirsiniz, bu özellik diğer uygulamaları da kapsıyor örneğin WhatsApp, iMessage vb. Normal şartlar altında bu uygulamaların çok iyi şifrelemeleri mevcut fakat mSpy’ın eşsiz özellikleri sayesinde bu uygulamalardan gelen ve yollanan mesajları ve kişi bilgileri ve telefon numarasını da kendi Kontrol Panelinizde görebileceksiniz.

cloud

Depolama Erişimi

Hedef telefona kaydedilen bütün dökümanları, fotoğrafları, videoları ve diğer dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Bu bilgiler otomatik olarak online Kontrol panelinize yüklenecek ve dilerseniz bu dosyaları da kendi cihazınıza indirebileceksiniz.

keylogger

Keylogger

Bu özellik sayesinde hedef cihazdaki bütün tuş vuruşlarını kontrol edebileceksiniz, bu bilgiler detaylı bir şekilde online Kontrol Panelinize aktarılacak. Tuş vuruşlarının detaylı bilgileri çocuğunuzun internette yaptığı aramaları ya da anlık mesajlaşma servisleri üzerinden yolladığı mesajları incelemenize olanak sağlayacak.

undetectable

Görünmez Olması

mSpy’ın mükemmel özellikleri arasında muhtemelen en önemlisi hedef telefonda hiçbir şekilde varlığını göstermiyor oluşudur. Bu özellik sayesinde hedef telefonun kullanıcısı hiçbir şekilde izlendiğinin farkına varamayacaktır.

Bu harika özelliklerinin yanı sıra mSpy 7/24 harika bir müşteri desteğine ve farklı dil seçeneklerine sahip. Bu uygulamayı kullanmak oldukça kolay ve %95 müşteri memnuniyeti de bu uygulamanın listemizin başında olmasının sebebi.

Ücretlendirme

Birçok farklı ödeme planı seçeneği bulunan bu uygulamanın Premium versiyonunu bir aylık 52.49$a satın alabilirsiniz, özelliklerinin içerisinde ise keylogger, anlık mesajlaşma takibi gibi birçok farklı özellik bulunuyor. Fakat eğer sizin izleme ihtiyaçlarınız daha minimalse aylık 22.49$a Basic versiyonunu da satın alabilirsiniz, fakat bu versiyon keylogger özelliğini ya da anlık mesajlaşma desteğini sunmuyor. 

mSpy uygulaması hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa mSpy incelemesi makalemizi okuyun veya sitesinden detayları öğrenmek istiyorsanız altta bulunan butona tıklayın.

2.FlexiSpy

Listemizdeki bir diğer casus uygulama ise FlexiSpy, bu uygulama da birçok farklı izleme özelliği sunuyor bizlere. Bu uygulama da yine çalışanlarınızı ya da çocuklarınızı izlemek için çoklu özellikler sunuyor, birçok farklı seçeneği ve kullanımı kolay arayüzü sayesinde sizin amacınıza yönelik izleme deneyimi sağlıyor.

Bu uygulamanın da yine konum takibi, son teknoloji arama özellikleri, SMS takibi ve hedef telefonun kamerasının uzaktan yönetimi gibi birçok farklı özelliğe sahip. FlexiSpy’ın 150 adet devrim yaratan özelliği olmasına rağmen bunların arasından en önemlisi anlık mesajlaşma takibi yapabilmesi, WhatsApp, Facebook, Snapchat, Viber gibi bütün anlık mesajlaşma uygulamalarına erişim sağlayabilen sayılı uygulamalardan biri. Aşağıda sizin için FlexiSpy’ın Extreme versiyonundaki bazı özellikleri sıraladık.

Özellikler

social-media

Anlık Mesajlaşma Takibi

Hedef telefondaki anlık mesajlaşma uygulamaları dahil bütün uygulamalardan detaylı zaman ve kişi bilgileri ile birlikte gönderilen ya da alınan mesajları takip edebiliyorsunuz. Daha önce de söylediğimiz gibi FlexiSpy WhatsApp, Skype, BBm, Facebook gibi uygulamalar üzerinden mesaj takibi yapabilen sayılı uygulamalardan biri.

call_logs

Aramaları İzleme

FlexiSpy’ın devrim yaratan özelliklerinden bir diğeri ise bu uygulamanın hedef telefondaki aramaların kaydını yapabilmesi ve aramaları dinlemenizi sağlaması, hem de bütün bunları gerçek zamanlı olarak gerçekleştirmesi. Telefon aramalarının kaydını size zamanlamaları ve kişi özellikleriyle sunuyor ve aramaları dinleyebilmeniz ya da isterseniz indirebilmeniz için FlexiSpy’ın Dashboard’una kaydediyor.

sms

Metin Mesajları Takibi

FlexiSpy hedef telefondan yollanan ya da alınan bütün SMS ve MMS mesajlarını izlemenize olanak sağlıyor. Buna ek olarak mesajlarla birlikte size zamanlama bilgilerini ve mesajın ilintili olduğu kişi bilgilerini de hedef telefonun kullanıcısı bu mesajları silse bile görebiliyorsunuz.

app_activities

Uygulamaları İzleme

Bu özellik sayesinde de kullanıcının telefona indirdiği ve kullandığı uygulamaları, yapılacaklar listesini ve takvimini görüntüleyebiliyorsunuz. Hedef telefonun kullanıcısının haberi olmadan bütün bu bilgiler FlexiSpy’ın size sağladığı Dashboard’a kaydediliyor.

wifi_logger

İnternet Kullanımını Görüntüleme

FlexiSpy’ın internet kullanımı görüntüleme özelliği sayesinde çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın sizin onaylamadığınız websitelerinden gezinmelerini engelleyebiliyorsunuz. FlexiSpy sayesinde hedef telefonun tarayıcı geçmişine erişim sağlayabiliyor ve bu geçmişteki websitelerinin hangi zamanlarda ziyaret edildiğini görüntüleyebiliyorsunuz.

tracking

Uzaktan İzleme

FlexiSpy’ın size sağladığı bu mükemmel özellikleri evinizin rahatlığında, size sağlanan online Dashboard üzerinden kullanabiliyorsunuz. Bu uzaktan izleme özelliklerinin arasında hedef telefonun kamerasına erişim, şarj durumu ve telefonu yeniden başlatma özelliği de bulunuyor.

Bütün bu özelliklerin yanısıra FlexiSpy’ın kullanımı ve kurulumu oldukça kolay ve FlexiSpy çalışanlarının uygulamayı kurma özelliği sayesinde yalnıca oturup kurulumun yapılmasını izleyebiliyorsunuz. Dahası FlexiSpy’ın yeni FlexiVIEW özelliği sayesinde kullanacağınız bir mobil uygulama ile hedef telefondaki bütün bilgileri kendi akıllı telefonunuz üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz.

Ücretlendirme

FlexiSpy’ın birçok farklı ödeme planı da mevcut, Premium versiyonun aylık ücreti 68$, bu versiyonda anlık mesajlaşmaları izleyebiliyor, internet kullanımını izleyebiliyor, hedef telefondaki multimedya dosyalarına erişim sağlayabiliyor ve hedef telefonun konumunu görebiliyor ve birçok farklı özelliğe de sahip olabiliyorsunuz.

Eğer izleme istekleriniz biraz daha fazlaysa Extreme versiyona bir göz atabilirsiniz. Bu planın üç aylık ücreti 199$ ve uzaktan izleme, telefon görüşmelerini gerçek zamanlı olarak dinleme özellikleri de bulunuyor. Dahası FlexiSpy’daki insanlar paranızın garanti altında olmasını da sağlıyor yani uygulamayı kullandıktan sonra tatmin olmaz ve paranızın iade edilmesini isterseniz FlexiSpy size paranızı iade ediyor.

Bu kadar bilgi sizin için yeterli değil ise FlexiSpy İncelemesi konulu makalemizi okuyun. Resmi sitesine gitmek istiyorsanız altta bulunan butona tıklayıp gidebilirsiniz.

3.Hoverwatch

Piyasadaki en iyi 3 telefon takip uygulamaları listemizin üçüncü sırasında Hoverwatch bulunuyor, bu da izleme ihtiyaçlarınızı oldukça iyi biçimde karşılayabilecek bir uygulama. Hoverwatch piyasadaki en iyi izleme uygulamarından biri, yenilenen birçok özelliği mevcut, kullanımı kolay ve oldukça etkili bir müşteri desteğine sahip.

Hoverwatch yüzlerce etkili özellik sunuyor fakat en iyi bilinen özelliklerinden biri aramaları uzaktan kaydetme özelliği, bu özellik sayesinde hedef telefondan yapılan ya da gelen aramaları hiçbir efor sargetmeden dinleyebniliyor olmanız. Ayrıca Hoverwatch’ın keylogger özelliği de yine birçok farklı anlık mesajlaşma uygulaması üzerinden (WhatsApp gibi) yapılan tuş vuruşlarını kaydedebiliyor  ve bütün bu bilgilere de siz Hoverwatch hesabınızdan erişebiliyorsunuz. Aşağıda Hoverwatch’ın Premium versiyonunda sunulan özelliklerden bazılarını listeledik.

Özellikleri

gps

Konum izleme

Hoverwatch’ın konum izleme özelliği resmen bir sanat eseri, bu özellik sayesinde hedef cihazın GPS bilgilerine sahip olarak ya da WiFi sinyalleri sayesinde anlık konumunu belirleyebiliyorsunuz. Bu konum bilgisi Hoverwatch hesabınıza gönderiliyor, bu sayede de istediğiniz yerden görüntüleyebiliyorsunuz.

call_logs

Aramaları izleme

Eğer çocuğunuzun ya da çalışanınızın kimlerle konuştuğu hakkında endişeleriniz varsa, bu endişelerinize Hoverwatch’ın arama izleme özelliği sayesinde bir son verebilirsiniz, bu özellik size yalnızca size aramalarla ilgili kişi bilgilerini, arama sürelerini ve zaman bilgilerini vermekle kalmıyor, aynı zamanda aramaları da kaydediyor.

ekran

Ekran Görüntüsü Alma

Akıllı telefondaki bilgiler yalnızca metin şeklinde gönderilmiyor, aynı zamanda fotoğraf ya da video şeklinde de kaydedilebiliyor. Metin dosyalarını okumak zor olabilir fakat Hoverwatch’ın sunduğu ekran görüntüsü özelliği sayesinde hedef akıllı telefondaki görüntülenen kısmın ekran görüntüsünü alabilir ve kendi Hoverwatch hesabınızdan görüntüleyebilirsiniz.

contacts

Kişilere Erişim

Eğer kişilerin hedef telefonda ne şekilde kaydedildiğini bilmiyorsanız arama bilgilerine sahip olmanız çok da yardımcı olmayabilir. Hoverwatch bu problemi hedef telefonun adres defterindeki ve rehberindeki kişileri, isimleri, numaraları ve e-mail adreslerini görüntülemenize olanak sağlayarak çözüyor.

sim-card

SIM Kart Değişimi

SIM kartın çıkarılıp çıkarılmadığını ya da değiştirilip değiştirilmediğini görüntüleyebilirsiniz, bu özellik telefonun çalınması durumunda da işe yarayabilir. Bir bonus özellik olarak Hoverwatch takılan yeni SIM karttaki kişi bilgilerine de ulaşmanızı sağlıyor.

camera-1

Kamera İzleme

Bu özellik hedef telefonun ön ve arka kameralarına uzaktan erişim sağlamanıza yardımcı oluyor, bu özellik sayesinde telefonun kilidi açık olduğunda ön kameradan görüntü alabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın çalışmaları gerektiği saatlerde telefonlarıyla ilgilenip ilgilenmediğini görebilir, ya da telefonun çalınması durumunda hırsızın kim olduğunu belirleyebilirsiniz.

Ücretlendirme

Hoverwatch birçok farklı ödeme planına sahip. Personal plan ile aylık 19.95$ ile bir cihazı izleyebilirsiniz ve bu da piyasadaki en uygun fiyatlardan biri. Fakat eğer izleme ihtiyaçlarınız biraz daha genişse Family planını aylık 39.95$a satın alabilir ve tek seferde beş farklı cihazın izlemesini yapabilirsiniz.

Kişisel kullanım dışında Hoverwatch’nı bir de Business planı mevcut ve bu planın aylık ücreti de 149.95$, yıllık ise 499.95$, bu plan ise 25 kadar cihazı aynı anda izleyebilme özelliğiyle büyük organizasyonlar için daha uygun. Hoverwatch’ın ödemesini birçok farklı metot ile gerçekleştirebilirsiniz, wire-transfer, kredi ya da banka kartı ya da PayPal da bunlardan bazıları.

Sonuç

Şu anda piyasada birçok farklı özellik sunduğunu iddia eden birçok farklı telefon takip uygulaması mevcut fakat bu uygulamaların çoğu verdikleri sözleri yerine getirmiyor. Sonuca bakacak olursak bu listedeki uygulamaların özellikleri garantili ve size uygun özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde oldukça etkililer. Objektif bir şekilde değerlendirmek gerekirse bu üçünün arasındaki kazanan mSpy, öncü izleme özellikleri ve müşteri hizmetleri mSpy’ı iPhone için en iyi izleme uygulaması haline getiriyor.

FlexiSpy ise ikincilikte, oldukça güzel birçok özellik sunuyor ve tek bir portal üzerinden birçok farklı anlık mesajlaşma uygulamasını izleme özelliğine sahip. Kurulumu kolay, kullanımı kolay ve düşük maliyeti ile de listemizde ikinci sıraya sahip oluyor. En sonra ise yine birçok özelliğe sahip olan ve eğer önceliğiniz hedef telefonu izlemek ve konuşmaları dinlemek ise kesinlikle tercih etmeniz gereken Hoverwatch geliyor. Bu uygulamaların deneme versiyonlarını kendi websitelerinden deneyerek hangi uygulamanın sizin için uygun olduğunu öğrenebilirsiniz!

“En İyi 3 Telefon Takip Programı” üzerine 38 yorum

 1. FlexiSpy aldım, gayet memnunun şu an bir sıkıntı gözükmüyor. Tam özelliklerini kullanınca yine yorum yapacağım.

  Cevapla
 2. Karşı tarafın telefonu iphone benimki samsung o zamanda bu uygulamalar ise yarıyor mu acaba birde hangisini önerirsiniz

  Cevapla
  • Merhaba herhangi bir sorun olmaz çalışır. Sizin ihtiyacınıza göre değişebilir biz sıralamayı yaptık özelliklere bakın hangisi size uygun ise onu alın. flexispy veya mspy bu ikisinden birini alın.

   Cevapla
 3. karşı telefona yukleme ıslemını nasıl yapacağım? karşı telefona yukledıkten sonra ben kendı telefonumdan nasıl onu takıp edecegım? benım telefonumda bu programı gorebıleceklermı?

  Cevapla
  • Merhaba kendi telefonunuza uygulamayı yüklemiyorsunuz. Tarayıcıdan panele giriş yaparak takip ediyorsunuz.

   Cevapla
 4. Ortam Dinleme hangisinde var? karşı kişinin haberi olmadan ortamı nasıl dinleriz? hangi uygulamada bu var. benım tel ve karşı tel samsung

  Cevapla
 5. Flexispy programını almak ıstıyorum. Canlı destek hattı ıngılızce yazıyor. sızden yardım talep edıyorum. sımdı buradan EXTREME almak ıstıyorum. karsı telefon yanımda mı olmalı? dınlemek ıstedıgım telefona nasıl yukleyecegım? satın aldıktan sonra google play denmı ındırecegım karsı telefona?

  Cevapla
  • Merhaba Translate kullanarak yardım alabilirsiniz. Yüklemek istediğiniz telefon yanınızda olmalı. Satın aldıktan sonra size kısa bir url verecekler karşı telefonun tarayıcısına bu url’yi yazarak uygulamayı indireceksiniz ve özel takip kodunuzu gireceksiniz takip etmeye başlayacaksınız. Googleplay ile bir işiniz yok.

   Cevapla
 6. Daha önce bu üç uygulamadan birini almıştım ama hangisi hatırlamıyorum. Sonrasında farklı bir programı iki defa aldım. Lakin hep sıkıntım şu oldu izlediğim telefonun ekranını takip ettiğimde onun telefonunda izlendiğine dair işaret çıkıyor. Böyle bir belirtinin olmayacağı bir proğram var mı hangisi acaba

  Cevapla
  • Merhaba Derya Hanım

   Telefonda simge görülmesi veya görülmemesi tamamen size kalmış bunu siz belirleye biliyorsunuz. Altta göstermiş olduğum ekran mspy uygulamasının kurulum sırasında çıkan ekranı burada siz hangisini seçerseniz o şekilde çalışır.

   Simge Görünsün veya Görünmesin

   Cevapla
 7. merhaba admin bende flexispy almayı düşünüyorumda takip edeceğimiz telefonada mı bu uygulamayı yüklemek zorundayız lütfen cevaplarmısınız birazda detaylı şekilde lütfen anlayısınız için simdiden tesekkür ederim.

  Cevapla
  • Merhaba Soner Bey

   Evet takip etmek istediğiniz telefona çok küçük boyutlu bir dosya indirmeniz gerekli. Bunun için size kısa bir url veriyorlar oradan indiriyorsunuz daha sonra panelde size ait 4 haneli lisans kodunuzu giriyorsunuz sonra takip etmeye başlıyorsunuz.

   Cevapla
 8. Karşı cihaz boyle bır programın oldugundan suphelenırse, kendı telefonunda aramaya baslayınca bulabılırmı? karsı telefonun neresıne gızlenıyor. yanı telefonun kendı ıc arama cubuguba bu programların adını yazınca cıkarmı?

  Cevapla
  • Merhaba Halil Bey

   Hayır programın adını yazınca telefon’da gözükmez. Farklı bir isim ile telefona yükleniyor.

   Cevapla
 9. iPhone’un sürümü 12.1.4 bu telefona yükleyebilir miyim acil yardima ihtiyacım var.birde kurulum paketini alsam bana nasıl yardımcı oluyorlar telefonla mi

  Cevapla
  • Uyumludur Herhangi bir problem yaşamazsınız. Kurulum paketini satın alırsanız tabiki size yardımcı olacaklardır.

   Cevapla
 10. Whatsapp ve çağrı kayıtlarına, yani ne konuştuklarını dinleyebileceğimiz program hangisi? Çocuk ne yaptığı belli değil. Yani arkadaşlarıyla ne konuşuyor onu kayıtlayan program var mı? Varsa biz bunu sistem üzerinden mi dinliyoruz daha sonra?

  Cevapla
  • Merhaba istediğiniz özellikleri hepsi yapıyor aslında ama benim önerim makalemizde olduğu gibi flexispy olur çünkü bu uygulamada ortam dinleme ve anlık telefon dinleme mevcut bunlara ihtiyacınız yoksa bahsettiğiniz özellikler mspy uygulamasında mevcut onu tercih edin.

   Cevapla
 11. Merhaba admin ben flexipsy kullanmayı düşünüyorum. Bu programda instagram mesajlarını takip edebiliyormuyum

  Cevapla
 12. Merhabalar; sosyal medya mesajlarının takip edilebildiğini biliyorum. Peki mesaj veya görüntü çocuk tarafından silindiği takdirde de görebiliyormuyuz. Yani mesajı yazdı siz daha bakmadan sildi bu durumda takip programlarından silinen mesajı(instagram; whatsapp;sms;mms v.s.) görme şansımız var mı? Teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Takip etmek istediğiniz telefondaki mesajlar silinse dahi görebilirsiniz. Yazışmalar veya resimler anlık olarak size verilen panele düşer.

   Cevapla
 13. Ben sms ve telefon görüşmelerinin içeriğini görmek istiyorum telefonda ne konuştular sms mesajlarda ne yazdılar mesajları okumak istiyorum konuşmaları dinlemek istiyorum, ben mSpy’nin standart paketini alarak bunları yapabilirmiyim yoksa önereceğiniz paket varmı

  Cevapla
 14. Yapılan veya gelen telefon görüşmelerini dinleyebiliyomuyuz karşı tarafın telefonuna yükleme yapmadan olan bir programınız varmı

  Cevapla

Yorum yapın