En İyi 3 Telefon Takip Programı

Açıklama: Telefon takip çalışanlarının ve çocuklarının aktiviteleri üzerinde sürekli bilgi ve kontrol sahibi olmak isteyen işverenler ve ebeveynler için büyük bir ihtiyaç haline geliyor. Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler sağolsun, etkili şekilde telefon izlemek artık oldukça kolay hale geldi. Bu telefon takip programı sayesinde kolayca hedef cihazın yerini bulmakla kalmıyor aynı zamanda kullanıcının telefondaki işlemleri hakkında da birçok bilgiye sahip olabiliyorsunuz. Haydi daha fazlasını öğrenelim.

En İyi 3 Telefon Takip Programı

Akıllı telefonlar günümüz iletişimini yıldırım hızına ve inanılmaz kolaylığa ulaştırmakla kalmıyor aynı zamanda internet üzerindeki websitelerinden ve anlık mesajlaşma uygulamalarından çocuklarınızı da yepyeni risklere maruz bırakıyorlar. Aynı şekilde akıllı telefonların gelişmesiyle çalışanlarınızın da gizli şirket bilgilerini rakip şirketlerle paylaşması da çok kolay hale geliyor. Bütün bu riskler söz konusu olduğunda ebeveynler ve işverenler için çocuklarının ve çalışanlarının akıllı telefonlarında olan bitenleri öğrenmek de önemli hale geliyor.

Neyse ki teknoloji dünyasının gelişmesi sayesinde akıllı telefonlardaki uygulamalar da bu uygulamaları ve telefondaki aktiviteleri izlemek için kullanılan yazılımlar da oldukça gelişti, bu izleme işlemlerine hedef cihazın konumu, gelen ve giden aramaların bilgileri ve aynı zamanda WhatsApp gibi anlık mesajlaşma uygulamaları üzerinden yollanan ve alınan mesajların bilgileri de dahil.

Fakat her ne kadar şu an piyasada birçok farklı izleme uygulaması olsa ve bu uygulamalar izleme konusunda size birçok farklı özellik sunsa da, bu sunduğu özellikleri doğru şekilde yerine getiren çok fazla uygulama yok. Performansı düşük olan bu uygulamalardan uzak durmanızı sağlamak amacıyla sizin için piyasadaki en iyi telefon takip uygulamalarının özelliklerinin detaylı açıklamalarını, ödeme planlarını ve diğer özelliklerini özetleyerek sizin için bir rehber oluşturduk. Devrim yaratan teknolojileri sayesinde bu uygulamalarla paranızın karşılığını alabilir ve size söz verilen izleme deneyimini yaşayabilirsiniz.

1-mSpy (iPhone için en iyi casus uygulaması)

Telefon Takip Programı

Nedir?

En iyi telefon casus yazılımları listemizin ilk sırasında mSpy var, mSpy bütün benchmark testlerinden aldığı tam puan ile size harika bir izleme deneyimi sunuyor. Bu uygulama iPhone telefonları izlemek için harika çözümler sunuyor ve şüphesiz bu uygulama iPhone için kullanılabilecek en iyi casus uygulama. mSpy ın kullanımı kolay bir arayüzü mevcut ve izleme deneyiminizi çok daha keyifli kılmayı sağlayacak bir de müşteri destek servisine sahip.

Bu uygulama kullanıcı dostu özellikleri sayesinde de oldukça yüksek bir puan alıyor, örneğin canlı chat özelliği sayesinde uygulamayla ilgili herhangi bir probleminizi müşteri desteğinden yararlanarak çözebiliyorsunuz. Kurulum sonrasında anında hedef cihazla ilgili bütün bilgilere sahip olacaksınız ve bu bilgileri detaylı raporlar halinde mSpy’ın size sağladığı Kontrol Paneli üzerinden yönetebileceksiniz. Aşağıda da sizin için mSpy’ın Premium versiyonunda yer alan bazı özellikleri sıraladık.

mSpy Özellikleri

Bu uygulama özellikle çocuklarının internet aktivitelerini kontrol etmek ebeveynler için tasarlanmış, bu uygulama sayesinde çocuklar akıllı telefonlarını yanlış şekillerde kullanamayacak. mSpy arama görüntüleme, konumtakibi gibi birçok farklı ve heyecan verici özelliğe de sahip.

1-Aramaları Düzenleme – mSpy çocuğunuzun telefonuna gelen ve yapılan aramaları izlemenizi sağlıyor, ki bu da günümüz dünyasında oldukça önemli. Uygulama size hedef telefona gelen ya da telefondan yapılan aramaların detaylı bilgilerini sağlıyor. Siz de Kontrol Paneli üzerinden kronolojik sıralamayla aramaları, bu aramaların ne zaman yapıldığını, arama süresini ve ilişkili olan telefon numarasını görüntüleyebiliyorsunuz.

2-Konum İzleme – Her ne kadar çocuğunuzun bütün gün yanında duramayacak olsanız da, mSpy’ın GPS izleme özelliği sayesinde çocuğunuzun nerede olduğunu her an bilebilirsiniz. Bu özellik sayesinde hedef telefonun konumuna her an erişebilirsiniz, aynı zamanda kullanıcının gün içerisinde ziyaret ettiği yerlerin de kaydına sahip olabilirsiniz. Bu özellik günün belirli zamanlarında kapatılabilir durumda, bu sayede de hedef telefonun şarjı çabuk bitmiyor çünkü bu durum kullanıcının şüphelenmesine sebep olabilir. Konum bilgileri de yine mSpy’ın Kontrol Paneli üzerinden erişilebilir durumda.

3-Anlık Mesajlaşma İzleme – mSpy’ın anlık mesajlaşma izleme özelliği sayesinde hedef telefona gönderilen ya da hedef telefondan yollanan bütün mesajların kaydını alabilirsiniz, bu özellik diğer uygulamaları da kapsıyor örneğin WhatsApp, iMessage vb. Normal şartlar altında bu uygulamaların çok iyi şifrelemeleri mevcut fakat mSpy’ın eşsiz özellikleri sayesinde bu uygulamalardan gelen ve yollanan mesajları ve kişi bilgileri ve telefon numarasını da kendi Kontrol Panelinizde görebileceksiniz.

4-Depolama Erişimi – Hedef telefona kaydedilen bütün dökümanları, fotoğrafları, videoları ve diğer dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Bu bilgiler otomatik olarak online Kontrol panelinize yüklenecek ve dilerseniz bu dosyaları da kendi cihazınıza indirebileceksiniz.

5-Keylogger – Bu özellik sayesinde hedef cihazdaki bütün tuş vuruşlarını kontrol edebileceksiniz, bu bilgiler detaylı bir şekilde online Kontrol Panelinize aktarılacak. Tuş vuruşlarının detaylı bilgileri çocuğunuzun internette yaptığı aramaları ya da anlık mesajlaşma servisleri üzerinden yolladığı mesajları incelemenize olanak sağlayacak.

6-Görünmez Olması – mSpy’ın mükemmel özellikleri arasında muhtemelen en önemlisi hedef telefonda hiçbir şekilde varlığını göstermiyor oluşudur. Bu özellik sayesinde hedef telefonun kullanıcısı hiçbir şekilde izlendiğinin farkına varamayacaktır.

Bu harika özelliklerinin yanı sıra mSpy 7/24 harika bir müşteri desteğine ve farklı dil seçeneklerine sahip. Bu uygulamayı kullanmak oldukça kolay ve %95 müşteri memnuniyeti de bu uygulamanın listemizin başında olmasının sebebi.

Ücretlendirme

Birçok farklı ödeme planı seçeneği bulunan bu uygulamanın Premium versiyonunu bir aylık 52.49$a satın alabilirsiniz, özelliklerinin içerisinde ise keylogger, anlık mesajlaşma takibi gibi birçok farklı özellik bulunuyor. Fakat eğer sizin izleme ihtiyaçlarınız daha minimalse aylık 22.49$a Basic versiyonunu da satın alabilirsiniz, fakat bu versiyon keylogger özelliğini ya da anlık mesajlaşma desteğini sunmuyor. Satın almadan önce denemek için mSpy’ın deneme versiyonunu kendi websitesinde bulabilirsiniz.

2.FlexiSpy

FlexiSpy Telefon Takip Programı

Nedir?

Listemizdeki bir diğer casus uygulama ise FlexiSpy, bu uygulama da birçok farklı izleme özelliği sunuyor bizlere. Bu uygulama da yine çalışanlarınızı ya da çocuklarınızı izlemek için çoklu özellikler sunuyor, birçok farklı seçeneği ve kullanımı kolay arayüzü sayesinde sizin amacınıza yönelik izleme deneyimi sağlıyor.

Bu uygulamanın da yine konum takibi, son teknoloji arama özellikleri, SMS takibi ve hedef telefonun kamerasının uzaktan yönetimi gibi birçok farklı özelliğe sahip. FlexiSpy’ın 150 adet devrim yaratan özelliği olmasına rağmen bunların arasından en önemlisi anlık mesajlaşma takibi yapabilmesi, WhatsApp, Facebook, Snapchat, Viber gibi bütün anlık mesajlaşma uygulamalarına erişim sağlayabilen sayılı uygulamalardan biri. Aşağıda sizin için FlexiSpy’ın Extreme versiyonundaki bazı özellikleri sıraladık.

Özellikler

1-Anlık Mesajlaşma Takibi – Hedef telefondaki anlık mesajlaşma uygulamaları dahil bütün uygulamalardan detaylı zaman ve kişi bilgileri ile birlikte gönderilen ya da alınan mesajları takip edebiliyorsunuz. Daha önce de söylediğimiz gibi FlexiSpy WhatsApp, Skype, BBm, Facebook gibi uygulamalar üzerinden mesaj takibi yapabilen sayılı uygulamalardan biri.

2-Aramaları İzleme – FlexiSpy’ın devrim yaratan özelliklerinden bir diğeri ise bu uygulamanın hedef telefondaki aramaların kaydını yapabilmesi ve aramaları dinlemenizi sağlaması, hem de bütün bunları gerçek zamanlı olarak gerçekleştirmesi. Telefon aramalarının kaydını size zamanlamaları ve kişi özellikleriyle sunuyor ve aramaları dinleyebilmeniz ya da isterseniz indirebilmeniz için FlexiSpy’ın Dashboard’una kaydediyor.

3-Metin Mesajları Takibi – FlexiSpy hedef telefondan yollanan ya da alınan bütün SMS ve MMS mesajlarını izlemenize olanak sağlıyor. Buna ek olarak mesajlarla birlikte size zamanlama bilgilerini ve mesajın ilintili olduğu kişi bilgilerini de hedef telefonun kullanıcısı bu mesajları silse bile görebiliyorsunuz.

4-Uygulamaları İzleme – Bu özellik sayesinde de kullanıcının telefona indirdiği ve kullandığı uygulamaları, yapılacaklar listesini ve takvimini görüntüleyebiliyorsunuz. Hedef telefonun kullanıcısının haberi olmadan bütün bu bilgiler FlexiSpy’ın size sağladığı Dashboard’a kaydediliyor.

5-İnternet Kullanımını Görüntüleme – FlexiSpy’ın internet kullanımı görüntüleme özelliği sayesinde çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın sizin onaylamadığınız websitelerinden gezinmelerini engelleyebiliyorsunuz. FlexiSpy sayesinde hedef telefonun tarayıcı geçmişine erişim sağlayabiliyor ve bu geçmişteki websitelerinin hangi zamanlarda ziyaret edildiğini görüntüleyebiliyorsunuz.

6-Uzaktan İzleme – FlexiSpy’ın size sağladığı bu mükemmel özellikleri evinizin rahatlığında, size sağlanan online Dashboard üzerinden kullanabiliyorsunuz. Bu uzaktan izleme özelliklerinin arasında hedef telefonun kamerasına erişim, şarj durumu ve telefonu yeniden başlatma özelliği de bulunuyor.

Bütün bu özelliklerin yanısıra FlexiSpy’ın kullanımı ve kurulumu oldukça kolay ve FlexiSpy çalışanlarının uygulamayı kurma özelliği sayesinde yalnıca oturup kurulumun yapılmasını izleyebiliyorsunuz. Dahası FlexiSpy’ın yeni FlexiVIEW özelliği sayesinde kullanacağınız bir mobil uygulama ile hedef telefondaki bütün bilgileri kendi akıllı telefonunuz üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz.

Ücretlendirme

FlexiSpy’ın birçok farklı ödeme planı da mevcut, Premium versiyonun aylık ücreti 68$, bu versiyonda anlık mesajlaşmaları izleyebiliyor, internet kullanımını izleyebiliyor, hedef telefondaki multimedya dosyalarına erişim sağlayabiliyor ve hedef telefonun konumunu görebiliyor ve birçok farklı özelliğe de sahip olabiliyorsunuz.

Eğer izleme istekleriniz biraz daha fazlaysa Extreme versiyona bir göz atabilirsiniz. Bu planın üç aylık ücreti 199$ ve uzaktan izleme, telefon görüşmelerini gerçek zamanlı olarak dinleme özellikleri de bulunuyor. Dahası FlexiSpy’daki insanlar paranızın garanti altında olmasını da sağlıyor yani uygulamayı kullandıktan sonra tatmin olmaz ve paranızın iade edilmesini isterseniz FlexiSpy size paranızı iade ediyor.

3.Hoverwatch

Nedir

Piyasadaki en iyi 3 telefon takip uygulamaları listemizin üçüncü sırasında Hoverwatch bulunuyor, bu da izleme ihtiyaçlarınızı oldukça iyi biçimde karşılayabilecek bir uygulama. Hoverwatch piyasadaki en iyi izleme uygulamarından biri, yenilenen birçok özelliği mevcut, kullanımı kolay ve oldukça etkili bir müşteri desteğine sahip.

Hoverwatch yüzlerce etkili özellik sunuyor fakat en iyi bilinen özelliklerinden biri aramaları uzaktan kaydetme özelliği, bu özellik sayesinde hedef telefondan yapılan ya da gelen aramaları hiçbir efor sargetmeden dinleyebniliyor olmanız. Ayrıca Hoverwatch’ın keylogger özelliği de yine birçok farklı anlık mesajlaşma uygulaması üzerinden (WhatsApp gibi) yapılan tuş vuruşlarını kaydedebiliyor  ve bütün bu bilgilere de siz Hoverwatch hesabınızdan erişebiliyorsunuz. Aşağıda Hoverwatch’ın Premium versiyonunda sunulan özelliklerden bazılarını listeledik.

Hoverwatch Özellikleri

1-Konum izleme – Hoverwatch’ın konum izleme özelliği resmen bir sanat eseri, bu özellik sayesinde hedef cihazın GPS bilgilerine sahip olarak ya da WiFi sinyalleri sayesinde anlık konumunu belirleyebiliyorsunuz. Bu konum bilgisi Hoverwatch hesabınıza gönderiliyor, bu sayede de istediğiniz yerden görüntüleyebiliyorsunuz.

2-Aramaları izleme – Eğer çocuğunuzun ya da çalışanınızın kimlerle konuştuğu hakkında endişeleriniz varsa, bu endişelerinize Hoverwatch’ın arama izleme özelliği sayesinde bir son verebilirsiniz, bu özellik size yalnızca size aramalarla ilgili kişi bilgilerini, arama sürelerini ve zaman bilgilerini vermekle kalmıyor, aynı zamanda aramaları da kaydediyor.

3-Ekran Görüntüsü Alma – Akıllı telefondaki bilgiler yalnızca metin şeklinde gönderilmiyor, aynı zamanda fotoğraf ya da video şeklinde de kaydedilebiliyor. Metin dosyalarını okumak zor olabilir fakat Hoverwatch’ın sunduğu ekran görüntüsü özelliği sayesinde hedef akıllı telefondaki görüntülenen kısmın ekran görüntüsünü alabilir ve kendi Hoverwatch hesabınızdan görüntüleyebilirsiniz.

4-Kişilere Erişim – Eğer kişilerin hedef telefonda ne şekilde kaydedildiğini bilmiyorsanız arama bilgilerine sahip olmanız çok da yardımcı olmayabilir. Hoverwatch bu problemi hedef telefonun adres defterindeki ve rehberindeki kişileri, isimleri, numaraları ve e-mail adreslerini görüntülemenize olanak sağlayarak çözüyor.

5-SIM Kart Değişimi – SIM kartın çıkarılıp çıkarılmadığını ya da değiştirilip değiştirilmediğini görüntüleyebilirsiniz, bu özellik telefonun çalınması durumunda da işe yarayabilir. Bir bonus özellik olarak Hoverwatch takılan yeni SIM karttaki kişi bilgilerine de ulaşmanızı sağlıyor.

6-Kamera İzleme – Bu özellik hedef telefonun ön ve arka kameralarına uzaktan erişim sağlamanıza yardımcı oluyor, bu özellik sayesinde telefonun kilidi açık olduğunda ön kameradan görüntü alabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın çalışmaları gerektiği saatlerde telefonlarıyla ilgilenip ilgilenmediğini görebilir, ya da telefonun çalınması durumunda hırsızın kim olduğunu belirleyebilirsiniz.

Ücretlendirme

Hoverwatch birçok farklı ödeme planına sahip. Personal plan ile aylık 19.95$ ile bir cihazı izleyebilirsiniz ve bu da piyasadaki en uygun fiyatlardan biri. Fakat eğer izleme ihtiyaçlarınız biraz daha genişse Family planını aylık 39.95$a satın alabilir ve tek seferde beş farklı cihazın izlemesini yapabilirsiniz.

Kişisel kullanım dışında Hoverwatch’nı bir de Business planı mevcut ve bu planın aylık ücreti de 149.95$, yıllık ise 499.95$, bu plan ise 25 kadar cihazı aynı anda izleyebilme özelliğiyle büyük organizasyonlar için daha uygun. Hoverwatch’ın ödemesini birçok farklı metot ile gerçekleştirebilirsiniz, wire-transfer, kredi ya da banka kartı ya da PayPal da bunlardan bazıları.

Sonuç

Şu anda piyasada birçok farklı özellik sunduğunu iddia eden birçok farklı telefon takip uygulaması mevcut fakat bu uygulamaların çoğu verdikleri sözleri yerine getirmiyor. Sonuca bakacak olursak bu listedeki uygulamaların özellikleri garantili ve size uygun özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde oldukça etkililer. Objektif bir şekilde değerlendirmek gerekirse bu üçünün arasındaki kazanan mSpy, öncü izleme özellikleri ve müşteri hizmetleri mSpy’ı iPhone için en iyi izleme uygulaması haline getiriyor.

FlexiSpy ise ikincilikte, oldukça güzel birçok özellik sunuyor ve tek bir portal üzerinden birçok farklı anlık mesajlaşma uygulamasını izleme özelliğine sahip. Kurulumu kolay, kullanımı kolay ve düşük maliyeti ile de listemizde ikinci sıraya sahip oluyor. En sonra ise yine birçok özelliğe sahip olan ve eğer önceliğiniz hedef telefonu izlemek ve konuşmaları dinlemek ise kesinlikle tercih etmeniz gereken Hoverwatch geliyor. Bu uygulamaların deneme versiyonlarını kendi websitelerinden deneyerek hangi uygulamanın sizin için uygun olduğunu öğrenebilirsiniz!

Açıklama
Tarih
İncelenen
Telefon Takip Uygalaması
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi 3 Casus Yazılım © 2018 - Sitemap