iPhone Casus Yazılımlarının En İyisi Hangisidir?

MSpy 2011 yılından bu yana casus yazılım piyasasında yavaş yavaş kendini geliştirerek zirveye çıkmayı başardı. Milyonlarca insanın kullandığı MSpy mobil uygulaması özellikle şirket sahibi kişiler ve ebeveynler için oldukça kullanışlı ve verimli bir uygulama haline gelmiştir. MSpy piyasada bulunan çoğu casus yazılım uygulamasından çok daha iyidir. Bunun birçok sebebi vardır. Özellikle sunduğu avantajlar birçok kişinin bu yazılımı tercih etmesini açıklar niteliktedir.

İphone Casus Yazılım

Öncelikle 2011 yılından beri sektörde deneyim sahibi olan bu mobil uygulama satın alındığında müşterilerine mükemmel bir müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Yaşanabilecek herhangi bir problemde doğrudan destek alınabilir, sorun kısa sürede çözülebilir.

Destek almaya çalışan kullanıcı, oldukça kısa sürede bir muhatap bularak derdini anlatabilmektedir. MSpy uygulaması azami müşteri memnuniyetine son derece dikkat etmektedir. Daha önce benzeri uygulamalar da çok büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştı. Ancak çeşitli hukuk ihlalleri ve güncellenmeyen sürümler nedeniyle yavaş yavaş kaybolarak sektörden silindiler. MSpy uygulaması ise diğer rakiplerinin eksiklerini doğru tespit edip gidererek daha sağlam bir konuma ulaşmayı başarmıştır.

MSpy Uyumluluğu

Uygulama 2011 yılında ilk piyasaya sürüldüğü dönemlerde yalnızca cep telefonları tarafından kullanılıyordur. Ancak daha geniş kitlelere ulaşmak ve daha çok insana hizmet sunmak adına günümüzde MSpy tablet ve bilgisayar cihazları için de uyumlu hale getirilmiştir. Şu anda adroid ve iphone casus yazılım uygulamaları konusunda en sık tercih edilenlerden biridir. MSpy resmi sitesinden düzenli olarak uygulamayı güncellemektedir. Yani halen yeni geliştirmeler ve avantajlar uygulamaya gelmeye devam etmektedir. Her geçen gün, kullanıcıların neye ihtiyacı olabileceği ile ilgili sorular soran MSpy bu soruya yeni cevaplar buldukça uygulamaya da eklemektedir.

MSpy Özellikleri

MSpy uygulaması birçok casus yazılım programında dağınık halde bulunan hizmetlerin tamamını toplayarak tek bir çatı altında birleştirmiştir. Uygulama içerisinde bir casus yazılım programından beklenen her detay yer almaktadır. Zamanla da geri dönüşler ile birlikte geliştirilerek, eksik ne varsa güncellemeler ile uygulamaya eklenecektir. Dolayısıyla en işlevi yüksek ve en avantajlı özellikler MSpy uygulamasında bir araya getirilmiştir. İşte MSpy uygulamasının özellikleri;

1. Geo – Çitleme:

Bu özellik ile MSpy uygulaması Google Maps uygulamasının daha profesyonel kullanılmasını sağlamıştır demek yanlış olmaz. Takip edilen hedef cihaz için haritada bir sınır çizilmektedir. Cihaz bu sınırları aştığında veya bu sınırlara girdiğinde kullanıcıya uyarı olarak bildirim ulaşmaktadır. Dileyen kullanıcılar takip işlemini kontrol paneli üzerinden de sorunsuzca takip edebilmektedir.

2. Arama Engelleme

Hedef cihazın çeşitli sebepler ile bazı telefon numaraları ile görüşmesini istenmiyor olabilir. MSpy uygulaması bu özelliği de içerisinde barındırmaktadır. Bazı istenmeyen numaralar uygulama yardımı ile engellenebilir, herhangi bir şekilde arama yapması tamamen önlenebilmektedir. Özellikle çocuklar için ebeveynler bu özelliği sıklıkla kullanmaktadır.

3. Uygulama Engelleme

Uygulama engelleme özelliği de, android ve iphone casus yazılım programları içerisinde en çok aranan özelliklerden biridir. Ebeveynler zaman zaman bazı oyunların çocukları için uygunsuz olduğunu düşünebilirler. Bu durumda MSpy uygulaması muazzam bir özellik sunmaktadır. İstenmeyen bu uygulamalar kolayca engellenebilmektedir. Bununla birlikte hedef cihazın internet bağlantısı da kontrol edilebilmektedir. Yani belirli saatlerde internet bağlantısını kısıtlamak veya tamamen kapatabilmek de mümkündür.

4. Web Sitesi Engelleme

Online dünya içerisinde küçük yaştaki çocuklar için çok zararlı olabilecek öğeler olduğu su götürmez bir gerçektir. Bu sebeple MSpy uygulaması yardımı ile bu siteler engellenebilir. Eriğim sağlanması istenmeyen web sitelerinin girişi engellenen listesine alındığında hedef cihaz da bu sitelere giremeyecektir.

5. Wi-Fi Noktaları İzleme

Hedef cihaz elbette zaman zaman wifi bağlantıları kuracaktır. Kullanıcı bunların hangisi olduğunu görmek isteyebilir. Bu durumda MSpy uygulaması hedef cihazın bağlandığı wifi ağlarını görüntüleyebilmektedir. Aynı zamanda bu wifi ağları kontrol paneline de kaydedilmektedir. Yani dileyen kullanıcılar kontrol panelinden de bu ağların hangileri olduğunu görüntüleyebilmektedir.

6. Keylogger

Keylogger özelliği her tuş vuruşunu kaydeden bir anahtar kelime özelliğidir. Bu kullanıcıların oldukça işine yarayan, çok avantajlı ve faydalı bir özelliktir. Bu sayede hedef cihazda yaşanan tüm mesajlaşma ve not geçmişi görüntülenebilemektedir. Aynı zamanda diğer uygulama ve web sitelerindeki kullanıcı adı ve şifre bilgilerine de erişim sağlamak mümkün hale gelmektedir. Keylogger özelliği çoğu casus yazılım programında bulunmayan, MSpy uygulamasını rakiplerine karşı öne taşıyan oldukça faydalı bir özelliktir. Bu sebeple uygulamayı da tercih sebebi haline getirmektedir.

7. Hedef Cihaz Kontrol Paneli

Kontrol paneli kullanıcının tüm özellikleri rahatlıkla kullanmasına son derece yardımcı olmaktadır. Yukarıdaki bazı özelliklerde belirtildiği gibi her detay kontrol panelinde açık bir şekilde görüntülenebilmektedir. Buradan kullanıcılar rapor alabilir, değişiklikler yapabilir. Ayrıca MSpy uygulamasından hangi aralıklar ile bilgi edinmek istediğini de uygulamaya söyleyebilir. Ayrıca MSpy uygulaması içerisinde kullanıcılar wifi açık veya kapalı iken rapor alabilmektedir. Bu tamamen kullanıcıların internet harcaması gözetilerek yapılmıştır. Zaten MSpy uygulaması oldukça az internet kullanan uygulamalar arasında gösterilmektedir.

Yorum yapın