Neden Mspy Mobil Cihaz Takip Yazılımı Satın Almalısınız?

mSpy yazılımına sahip olmanın en büyük avantajı cep telefonu veya tablet gibi mobil cihazları kolaylıkla takip etme imkanı sağlıyor olmasıdır. Cep telefonu ve ya tabletinizin çalınması kaybolması gibi çeşitli olumsuz durumlarla karşılaşmanız durumunda bu yazılım size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca mSpy takip yazılımı, çocuklarınıza her zaman göz kulak olmak, olası hırsızlıkların engellenmesi ve varsa çalışanlarınızın mevcut performansını denetlemek bakımından yararlanabileceğiniz için en popüler ve de kullanıcı dostu bir yazılım olma özelliğine sahiptir. mSpy mobil takip uygulamanız sayesinde, mevcut durumdaki arama kaydı geçmişi, cihazın bulunmakta olduğu GPS konumu, takvim güncellemeleri, mevcut metin mesajları, mevcut e-postalar, aranmış olan web geçmişi ve daha pek çok aktiviteyi takip edebilmenize imkan sağlamaktadır.

Size pek çok yönden fayda sağlayacak nitelikte olan mSpy yazılımını satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra atmanız gereken ilk adım, son derece kolay ve aşama aşama kurulum işleminin gerçekleştirilmesinden sonra kişisel bir çevrimiçi nitelikte olan mSpy hesabı oluşturmak olacaktır. Sonrasında artık takip edilmesi planlanan verileri hemen görüntülemeye başlamak üzere giriş işlemini kolaylıkla yapabilir mSpy yazılımına sahip olmanın sağladığı büyük avantajlardan yararlanmaya kolaylıkla başlayabilirsiniz. Daha sonrasında başkasının konumunu bulma işlemini rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Takvim ve Adres Defterine Erişim imkanı sağlayabilirsiniz.

Skype, Snapchat, LINE, WhatsApp, iMessage, Telegram, KIK, Tinder, Sosyal Ağ, Viber gibi uygulamalar vasıtasıyla gönderilen ya da alınan anlık mesajları rahatlıkla okuyabilirsiniz. Uygulamaları ve programları kontrol etme imkanı elde edebilir, Multimedya dosyalarını zorlanmadan görüntüleyebilir, Cihazın sahip olduğu pek çok özelliği uzaktan kontrol edebilirsiniz.

mSpy Telefon Takip Yazılımı İle Aramaları Yönetin

Çalışan personelinizin performansını denetlemek ya da çocuğunuzu istenmeyen durumlardan korumak amacıyla çok rahat bir şekilde faydalanabileceğiniz mSpy telefon takip yazılımı sayesinde özellikle çocuğunuzu gözetim altında tutarak onu başına gelebilecek tehlikelere karşı büyük ölçüde koruma olanağına sahip olabilirsiniz. mSpy yazılımı sayesinde çocuğunuzun telefonuna tüm gelen/giden aramaları ve bu aramaların süreleri ve de zaman bilgilerini görme imkanı elde edersiniz.

Arama Kayıtlarını Elde Etmenin Sağladığı Faydalar

mSpy yazılımı sayesinde telefona gelen ve giden tüm aramaların kronolojik kayıtları elde edilir. mSpy sayesinde anında aramanın yapıldığı veya aramanın alındığı zamanı, gerçekleşen aramanın süresi, yapılmış olan aramaların sayısı, cihazın adres defterine kayıtlı olması durumunda aramayı yapan kişinin adı ya da telefon numarası bilgileri, iOS cihazı jailbreak işlemi yapmaya ihtiyaç olmadan arama kayıt bilgileri elde edilmesine imkan sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde çalışanların hakkınızda neler konuştuğu hakkında bilgi edinme imkanı elde ederek ortaya çıkabilecek sorunları önleyebilme imkanı elde edebilirsiniz.

Çocuğunuzun güvenliği açısından tehdit oluşturabilecek olayların önlenmesi bakımından da mSpy yazılımı çok büyük yarar sağlamaktadır. Bu yazılım sayesinde gerçekleşen bütün arama kayıtları her zaman kolaylıkla ulaşabilir olmanız için Kontrol Panelinizde oldukça kullanışlı bir şekilde sıralanmaktadır.

Metin Mesajlarını İzlemenin Sağladığı Faydalar

mSpy yazılımı sayesinde, hedef telefon kullanıcı olan kişi tarafından alınmış durumda olan ve gönderilmiş olan tüm kısa mesajları ve de mms’leri okuma imkanı elde edebilirsiniz. mSpy yazılımı sayesinde çocuğunuzu korumak adına ya da çalışanlarınızın şirketinizden bilgi sızdırmak ya da size zarar verebilecek eylemler yapma olasılığının önüne geçebilmek adına oldukça büyük yararları olacaktır. Metin izleme özelliği sayesinde;

  • Her metin mesajının içeriği
  • Metin mesajının alındığı veya gönderildiği zaman bilgisi
  • SMS’in kim tarafından gönderildiği ya da kim tarafından alındığı bilgisi
  • Alınmış veya gönderilmiş olan metin mesajının tarihi ve zamanı
  • Jailbreak yapılmamış iOS cihazlarda mevcut olan tüm metin mesajları takip edilebilmektedir.

Gelen Ve Giden Epostalar Takip İmkanı

mSpy yazılımından faydalanarak takip edilen tablet ve telefon gibi mobil cihazlardaki e-posta geçmişlerini çok rahat bir şekilde kontrol edebilme imkanı elde edebilirsiniz. Bu yazılım sayesinde takip etmekte olduğunuz cihaza gelen ve giden tüm e-postaların içeriklerini görebilir, gelen ve giden he e- postanın tarih ve saat bilgisine ulaşabilir ve adres defterinde kayıtlı olması halinde gönderen ya da alıcının adı ve iletişim bilgilerini kolaylıkla görebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde çalışan personelinizin şirketiniz açısından ne derece bir verimlilik sağladığı ya da tehdit oluşturduğu gibi önemli varsayımları elde edebilirsiniz. Ayrıca bu e-posta takibi özelliği sayesinde çocuğunuz için tehdit unsuru olabilecek durumları takip ederek engelleyebilme imkanını da elde edebilirsiniz.

GPS Konumunu Takip Etme İmkanı

GPS Konumunu Takip Etme İmkanı

Size mükemmel avantajlar sağlayacak nitelikte olan mSpy takip yazılımı sayesinde hedef cihazın GPS konumunu kolaylıkla izlemeye ayarlayabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun olması gerekli olan yerde olup olmadığı ya da personelinizin gerçekten de trafikte sıkışmış durumda olup olmadığı gibi sizin açınızdan önem teşkil etmekte olan bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Anlık GPS konumu özelliği sayesinde mSpy çocuklarınızın ya da personelinizin mevcut konumlarını rahatlıkla takip etme imkanı elde etmenizi sağlar. Başkasının konumunu bulma sayesinde yaşanabilecek pek çok olumsuz durumu öncesinde engelleyebilirsiniz. mSpy takip yazılımının anlık GPS konumu bulma özelliği ile;

  • Takipte olduğunuz kişinin kapsamlı bir harita üzerinde nerede olduğunu anında görme olanağı elde edebilirsiniz.
  • Takipte olduğunuz kişinin belirli bir zaman dilimindeki konum geçmişini görme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Normal GPS mevcut olmaması halinde dahi takipte olduğunuz kişinin konumu kolaylıkla belirleyebilirsiniz.
  • Tüm veri bilgilerine direkt olarak mSpy Kontrol Panelini kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Internet Kullanımını İzleme İmkanı

Tablet ya da Cep telefonu tarayıcısında gerçekleştirilmiş durumda olan kullanıcı tarafından ziyaret edilmiş durumdaki tüm URL’leri görüntüleme imkanını elde edebilirsiniz. Böylece çocuğunuzun ya da çalışanınızın çevrimiçi olarak neler yaptıkları ile ilgili önemli bilgilere tarama geçmişlerini araştırarak öğrenme imkanı elde edebilirsiniz. Bazen çocuklarınız kendileri için çok zararlı olabilecek nitelikte olan web sitelerini ziyaret edebilme eğilimi gösterebilmektedir. Bu bakımdan çocukların güvenliğinin sağlanması adına ziyaret ettiği web sitelerinin güvenli olup olmadığını veya ofisinizdeki personellerinizin ofisteki zamanlarını verimli olarak geçirip geçirmediklerini rahatlıkla öğrenme imkanı elde edebilirsiniz.

Takibe alınmış durumdaki mobil cihazlarda söz konusu olan internet etkinliklerini mSpy yazılımı vasıtasıyla kolaylıkla izleyebilir ve bu sayede tam olarak ne olduğunu görebilir ve sonrasında almanız gereken tüm tedbirleri çok daha doğru ve kolay bir şekilde alabilirsiniz.

mSpy yazılımı vasıtasıyla takip edilen cihazın tarayıcısında mevcut olan tüm internet etkinliklerini takip edebilir ve kayıtlarını çok rahat tutabilirsiniz.

– mSpy yazılımı ile anında web adresi kayıtlarını görebilir

– Cihazınızı jailbreak işlemi gerçekleştirmeye gerek kalmadan web geçmişini rahatlıkla görüntüleme imkanı elde edebilirsiniz.

– Web sitelerinin hangi tarihte ve ne kadar süreyle ziyaret edildiğini görebilir

– Cihazdaki tüm tarama geçmişini direkt olarak kontrol paneliniz vasıtasıyla analiz edebilirsiniz.

Bütçeniz için çok uygun fiyatlı olarak elde edebileceğiniz mSpy telefon takip uygulaması sayesinde aileniz için büyük öneme sahip olan çocuklarınızı koruma bakımından büyük avantajlar elde edebilir ya da ofis çalışanlarınızın şirketinize yararı olabilecek nitelikte performans ortaya koyup koymadıkları ile ilgili olan çok büyük öneme sahip bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu sayede yaşamınızda karşılaşabileceğiniz istenmeyen pek çok olumsuz durumu engelleyebilirsiniz.

Yorum yapın