Telefona Uzaktan Erişim Sağlanabilir mi?

Casus yazılım programları yaklaşık olarak 10 yıl önce çıkmaya başlamış ve hızla kendilerine yeni bir sektör yaratmışlardır. Kullanıcıların bu tip programlara çeşitli nedenlerle ihtiyaç sahibi olduğu kısa sürede fark edilmiştir. Ancak çoğu programın ya kullanılması oldukça zordur ya da özellik ve kapsamı çok dardır yani ihtiyaca tam olarak karşılık vermiyordur. Sonrasında MSpy uygulaması sektöre 2011 yılında hızlı bir giriş yaparak kullanıcı sayısını gün geçtikçe katlayarak arttırmıştır. Bunun sebebi ise hem çoğu programda tek tek bulunan özellikleri kendi bünyesinde bir araya getirmesi hem de kullanımının oldukça pratik olmasından kaynaklanmaktadır.

Uygulamanın sektöre dahil olmasından sonra geçen sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşılmıştır. Bu kadar kişinin uygulamayı tercih etmesinin sebepleri ise oldukça fazladır. Öncelikle yukarıda da geçtiği gibi, MSpy uygulamasının arayüzü oldukça basit ve herkes tarafından kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Uygulamanın kontrol paneli üzerinden tüm gelişmeleri görebilmek ve özelleştirebilmek mümkündür. Aynı zamanda MSpy uygulaması raporlarını kullanıcı çevrimdışıyken de gönderebilmektedir. Bu da kullanıcıların dostu, oldukça sevilen özellikler arasındadır. MSpy uygulamasının oldukça az internet kullanması rakiplerine göre onu çok daha kullanılabilir hale getirmektedir.

Son olarak en önemli unsurlardan biri de MSpy uygulamasının müşteri desteğidir. Uygulamaya dahil olan kullanıcılar için mükemmel bir müşteri destek birimi oluşturulmuştur. Yaşanabilecek herhangi ufak veya daha büyük problemde en kısa sürede konuşacak danışacak birini bulunabilmektedir. Bu günümüzde halen çok sayıda kişinin kullandığı büyük çaplı uygulama ve sitelerde dahi bulunmayan bir özelliktir. Müşteri desteğinin mükemmele yakın olması kullanıcıların MSpy uygulamasına daha fazla güvenmesine ve benimsemesine de yardımcı olmaktadır.

MSpy Deneme Süresi

Uygulamanın kullanıcılar tarafından kısa sürede beğenilmesi ve sevilmesinin altında yatan birçok sebep vardır. Bunlardan biri de kullanıcıya sunduğu garantidir. Yani uygulama indirildikten sonra kullanıcılara 10 günlük bir deneme süresi sunmaktadır. Bu deneme süresi boyunca kullanıcılar MSpy uygulamasını deneyerek, tanıyarak vakit geçirmektedir. Daha sonrasında uygulamayı beğenmezse, kullanıcı ürünü doğrudan iade edebilir ve ödediği tüm parayı yeniden alabilir. Bu da MSpy uygulamasının aslında kendisine ne kadar güvendiğini ve işlerinin ne kadar kaliteli olduğunu gösteren bir başka detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer üründen memnun kalınırsa ise, kullanıcı ürünü sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilmektedir.

MSpy Uyumluluk

Uygulama piyasaya ilk sürüldüğü dönemlerde yalnızca cep telefonlarında kullanılmaktaydı. Telefona uzaktan erişim konusunda akla ilk gelen uygulamalardan biri haline geldiğinde, bilgisayar ve tablet cihazlarına da indirilebilir hale getirildi. Böylece hem daha da fazla kullanıcıya erişim imkanı elde etti hem de çok daha rahat kullanılabilir bir biçime dönüştürüldü. MSpy uygulaması bu tip güncelleme ve yenilenme konularında oldukça hassastır. Yani sürekli olarak sektörün ve kullanıcıların ihtiyaçları, kullanıcılardan gelen geri dönüşler değerlendirilerek sürekli olarak uygulama geliştirilmektedir.

MSpy Özellikleri

MSpy özellikler konusunda oldukça zengin bir uygulamadır. Her telefon takip programında olan hizmetler daha profesyonel ve kolay bir kullanımda kullanıcıya sunulurken, ayrıca ek hizmet ve avantajlar da kullanılabilmektedir. Bu özelliklerin her biri kullanıcıların ihtiyaçları düşünülerek özellikle seçilmiş, en yüksek fayda düşünülerek belirlenmiştir. MSpy özellikleri şunlardır;

1. Arama takibi; Bu özellik sayesinde hedef telefona gelen her arama detayları ile birlikte görüntülenebilmektedir. Telefona uzaktan erişim sağlanarak, hedef cihazın kimlerle, ne kadar süre konuştuğu detaylı bir şekilde görüntülenebilir.

2. İnternet geçmişi takibi; Adından da anlaşılacağı gibi, bu özellikte hedef cihazın internet sitesi kayıtları görüntülenebilmektedir. Hangi web sitelerine giriş yapıldığı, sitede ne kadar süre kalındığı da uygulamada açık bir şekilde gösterilmektedir.

3. Kısa mesaj takibi; Uygulamanın en önemli özelliklerinden biridir. Hedef telefonda gerçekleşen her türlü SMS ve MMS takibi yapılabilmektedir. Mesajların hangi tarih ve saatte atıldığı aynı zamanda kullanıcı dilerse içeriğini görüntüleyebilmektedir.

4. E Mail takibi; Yine oldukça önemli ve kullanıcılar tarafından vazgeçilmez olarak görülen bir özellikte e maillerin takip edilebilmesi ve içeriğinin görüntülenebilir. E mailin kim tarafından veya kime atıldığını da gösteren detaylar uygulamada mevcuttur.

5. Kişi rehberi takibi; MSpy uygulaması ile hedef cihazın rehberinde kayıtlı kişileri görüntülemek oldukça kolaydır. Kişi rehberi takibi yine kullanıcıların oldukça sık kullandığı özelliklerden biridir.

6. GPS konum takibi; Hedef cihazın konumunun görüntülenebildiği özelliktir. Kişinin nerede olduğunu koordinatlarına kadar görüntüleyebilmek ve öğrenek oldukça kolaydır. Ayrıca bu özelliğin hedef cihazda gps kapalı göründüğünde dahi çalışmaya devam etmesi en sevilen yanlarından biridir. Yer verileri harita şeklinde görüntülenebilir.

7. Anahtar kelime takibi; Bu özellik birçok casus yazılım programında bulunmayan oldukça önemli bir özelliktir Anahtar kelime özelliği sayesinde metin içeren her türlü mesaj, anlık sohbet ve SMS gibi içerikler görüntülenebilir. Ayrıca kullanıcı bazı kelimeleri hedef kelime olarak belirleyebilir ve hedef cihazda kullanılması durumunda doğrudan haber alabilir.

8. Arama uygulama ve web sitesi engelleme; MSpy casus yazılım sektöründeki en iyi uygulamalardan biridir. Özelliklerinden bir tanesi de istenmeyen uygulamaların veya numaraların hedef cihaza erişiminin engellenebilmesidir. Bu özellikle ebeveynler tarafından oldukça sık kullanılmaktadır.

9. Coğrafi çevreleme; Bu özellikte ise kullanıcı belirli bir bölgeyi işaretleyerek, hedef cihaz o bölgeden çıktığında veya girdiğinde uyarı yoluyla bilgi sahibi olabilmektedir.

10. Kablosuz ağ görüntüleme; MSpy uygulaması sayesinde hedef cihazın hangi ağa bağlandığı da görüntülenebilmektedir.

Yorum yapın