Ücretsiz Cep Telefonu Takip Yöntemleri

Günümüzde gelişen iletişim olanakları pek çok alanda avantajlar getirir. Çeşitli uygulamaları özel danışmanınız olarak kullanabilir ve ulaşamadığınız alanlarda ek destek alabilirsiniz. Bunlardan biride ücretsiz cep telefonu takip yöntemleri için kullanılan programlardır. Bu programlar ile farklı alanlarda avantaj elde edebilirsiniz. Özellikle çocuklarınız ve çalışanlarınızı takip ederek hem özel, hem de iş hayatınızı düzenleyebilirsiniz. Bu programlardan biri Mspy olmaktadır. Dünya genelinde başarısını kanıtlamış bir program olmakta ve yüksek müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen programlar arasında yer almaktadır.

MSPY Nedir?

Telefonlarda kullanım aktivitelerini ve görüşmeleri takip edebilen cep telefonu takip programı olarak tanımlanabilir. Programı indirdikten sonra E- postanıza kullanıcı bilgileriniz ulaştırılmaktadır. Bu bilgiler ile kullanıcı paneline giriş yapılır. Sonrasında hangi marka ve model telefonun takip edileceği hakkındaki bilgileri karşınıza çıkan kurulum sihirbazına girmeniz gereklidir. İşlem sonrasında takip etmek istediğiniz telefon hakkında resimli anlatımlar bulabilirsiniz. Sonrasında ise indirme linkini bulabilirsiniz. Yükleme işlemini telefonunuz üzerinden açarak kurulum işlemini başlatabilirsiniz. Kurulum sadece birkaç dakika sürüyor. Hedef telefona yüklenen yazılım ile telefon takip edilmeye hazır duruma gelir. Bu saatten sonra tüm görüşme detayları size özel kullanıcı panelinden sunulur.

MSPY’nin Kullanışlı Özellikleri

Son dönemlerde gelişen cep telefonu takip yazılımlarında ilk olarak tek hedef telefon sahibinin metin mesajlarını takip etmekti. Geliştirilen özellikleri ile yazılımın hedef telefona bir kez kurulması ile telefona ait tüm aktivitelere anında erişebiliyorsunuz.

– Program gelen ve giden aramaların zamana göre listelenen tam listesine erişiminizi sağlayacaktır. Hedef telefonun kaç arama yaptığını ya da kaç arama geldiğini, hangi numaralardan arama geldiğini isimleri ile birlikte takip edebilirsiniz. Ayrıca aramaların ne kadar sürdüğünü de görebilirsiniz.

– Alınan ve gönderilen tüm mesajları kaydeden yazılım sayesinde hedef telefondan mesajlar silinse bile tüm mesajlara erişim sağlanmaktadır. Mesajların kimden geldiğini, kime gönderildiğini hatta işlemlerinin tam saatini de bu panel üzerinde bulabilirsiniz. Mesaj gelen numara hedef telefonda kayıtlı olduğu sürece isim olarak gelen mesajlara ait ayrıntıları da bulabilirsiniz.

– Hedef telefonun tam olarak nerede olduğunu GPS konum takibi özelliği ile anında görebilirsiniz. Bunun için sistem Google Haritaları kullanmaktadır.

– Hedef telefona gelen ya da gönderilen tüm e- mailleri e- mail okuma özelliği ile görebilirsiniz.

– Hedef telefon kullanıcısının hangi web sitelerini ziyaret ettiğini internet aktivitelerini izleme özelliği ile öğrenebilirsiniz. Yazılım ziyaret edilen URL listesi ile bu bilgileri sağlamaktadır.

– En can alıcı özelliklerden biri de gelen arama engelleme özelliğidir. BU özellik ile belli bir numaranda gelen aramaları engelleyebiliyorsunuz. Özellikle çocuklarınızın telefonlarında güvenli bir kullanım oluşturabilir.

– WhatsApp, Facebook Mesenger, Viber, İMessage, Skype gibi tüm iletişim uygulamaları üzerindeki aktivitelerde kayıt altına alınmaktadır.

– Hedef kullanıcının ne ile meşgul olduğunu anlamak için klavye kilidi özelliğini kullanabilirsiniz. Chat ekranlarında, web sitelerinde girilen kelimeleri yakalayan özellik ile anahtar kelimeler ilgili tüm kelimeleri listeleyecektir. Ancak bu özellik sadece Android telefonlarda kullanılabiliyor.

– Ajanda kayıtlarına erişiminizi sağlayan program, adres defterindeki isimler dahil tüm bilgilere erişim sağlıyor.

– Hedef telefondaki tüm videolara ve resimlere erişimler sağlayabiliyor.

MSPY Yazılımı Nasıl İndirilir?

Öncelikle hedef cep telefonuna fiziksel olarak erişim sağlanabilir ise ücretsiz cep telefonu takip yöntemleri kurmanız mümkün olabilir. Bu prosedür sadece ilk seferde gerekiyor. Telefona bir kez indirilen bu uygulama ile izleme ve takibi uzaktan sağlayabilirsiniz. İzlemeye başlamak için ödeme yaptıktan sonra e- postanıza gelen linkin açılması gereklidir. Bu link ile mSpy uygulamasının kontrol paneline ulaşabilirsiniz. Kontrol paneline girdikten sonra diğer talimatların da uygulanması gereklidir. Satın alma sırasında hedef telefonun yanınızda olmasına gerek yoktur.

MSPY İndirmek için Hedef Telefona Fiziksel Erişim Gerekli

En az bir kere hedef telefona fiziksel erişim sağlanması gereklidir. Hedef telefona uygulamayı indirmek 5 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanır. İndirme linki hedef telefona yüklendikten sonra telefon takibe hazır hale gelmiştir.

MSPY Ödemeleri ve Fiyatı

Visa, American Express kart, Mastercard, Novus, Discover, Paypal, Diners Clup kartlar ile ödemelerinizi aylık yapabilirsiniz. Bu kart sahipleri ile her çeşit ödeme yolu kullanabiliyorsunuz. Uygulamayı satın almak için 1, 3, 12 aylık ödeme planlarından birini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde fiyat çok daha güvenli olabilmektedir. İlk etapta bir ya da üç aylık lisanslar ile uygulama kullanılmaya başlanabilir.

MSPY Uygulamasını Kullanmak İçin Uyumluluk

 • Android 4 ve üstü
 • İOS 6 ve 8,4 arası bunun yanında (bütün İOS sürümleri ile çalışır)
 • Windows XP, Vista, 7, 8, 10 sistemlerinde x34 ve x64 sürümlerinde
 • Mac OS (10.7, 10.8, 10.9, 10.10, 10.11)
 • Masaüstü ve dizüstü MAC ya da Windows bilgisayarlar

Uygulamanın geniş cihaz uyumluluğu ile hemen hemen tüm cihazlarda takip işlemi yapılabilir. Dikkat edilmesi gereken nokta uygulama kendi cihazınıza değil, takip edilmesi gereken cihazı kurulmalıdır.

“Ücretsiz Cep Telefonu Takip Yöntemleri” üzerine 2 yorum

 1. Merhaba hedef telefona fiziksel erişim sağlanmadan takip etmek mümkünmüdür. Hedef telefonu takip için gerekli olan şeyler nelerdir. Teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Merhaba

   Yüklemek istediğiniz telefonun sizde olması gerekli ve daha sonra uygulamanın kurulması gerekiyor küçük bir işlem bu satın aldığınız programa göre değişiklik gösterir.

   Cevapla

Yorum yapın