Android Telefon Takip Programı İle Kontrol Sizde

Ebeveyn Kontrolü için geliştirilen mSPY yazılımı ile üst düzey bir izleme sağlanmaktadır. Tüm akıllı telefonlarda çocuklarınızın her etkinliğini uzaktan takip edebilir ve çok daha güvenli kullanımlar elde edebilirsiniz. Genel olarak mSPY android telefon takip programı kullanıcılara sağladığı özellikler arasında;

 • SMS, WhatsApp, konum takibi, arama kayıtları ve 25 özelliği
 • İOS ve Android tüm cihazlarla uyumlu olması
 • Pek çok dilde 7/24 destek sağlanması
 • İlk kurulumlarda online yardımların ücretsiz olarak sağlanması gibi özellikleri bulunuyor.

Uygulama genel anlamda yasal takip kullanımı için tasarlanmıştır. Bu nedenle şirket çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacı ile takip edebilir ancak bu konuda çalışanlarını bilgilendirmeleri gereklidir. Uygulama ile çocuklarına göz kulak olabilir, çalışanlarınızın performansını denetleyebilir ve hırsızlığı önlemek amacı ile kendi telefonunuza kurabilirsiniz.

MSPY Genel Özellikleri

 • Gelen, giden tüm aramaları, sürelerini, zaman bilgileri ile birlikte listeleyebilirsiniz.
 • Hedef telefon kullanıcısı tarafından alınan ve gönderilen tüm sms ve mms’leri okuyabilirsiniz.
 • Çocuklarınızın tehlikeli kişiler tarafından tehdit edilmediğinden ve çalışanlarınızın zamanını kişisel e- postalar göndererek harcayıp harcamadığını e-postalarını takip ederek öğrenebilirsiniz.
 • Adres defterine erişebilir ve telefon takviminde yer alan etkinliklere ulaşabilirsiniz.
 • Hedef kullanıcının online mesajlaşma programları üzerinden gönderdiği ve aldığı tüm mesajlara anlık ulaşabilirsiniz.
 • Hedef telefondaki tüm video ve fotoğraflara erişebilirsiniz.

GPS Konumunu Takip Etme

Hedef cihazın konumunu takip edebilirsiniz. Bu şekilde çalışanlarınızın gerçekten trafikte sıkışıp sıkışmadığını görebilir, çocuklarınızın okul saatinde nerde olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

– Anlık GPS konumu öğrenebilir ve bu şekilde çocuğunuzu kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Kapsamlı bir harita üzerinden izlenebilen hedef kullanıcı, belirli bir zaman aralığındaki konumu da görüntülenebilir.

– Bir alan belirleyebilir ve hedef cihaz bu alan girdiğinde uyarı mesajı almanız sağlanabilir. Limitsiz sayıda izin verilen ya da yasak bölge seçebilirsiniz. Bu alanlara ne sıklıkta ya da ne zaman giriş yapıldığını takip edebilirsiniz. Bu bölgelere giriş ve çıkış yapıldığında e-posta alarak sürekli takipte kalabilir. Harita üzerinden cihazın yaptığı tüm hareketlere ulaşabilirsiniz.

İnternet Kullanımı İzleme

Hedef kullanıcıyı tarayıcısı üzerinden ziyaret ettiği tüm URL’leri görebilirsiniz. Çevrim içi neler yaptığını anında görebileceğiniz gibi, tarama geçmişlerini de araştırabilirsiniz.

– uygulama ile tüm internet etkinliklerini takip edebilir hatta kayıtlarını tutabilirsiniz. Bu bağlamda web adreslerine ulaşabilir, hangi siteyi hangi tarihte ve ne kadar süre ile ziyaret ettiğinin raporunu alabilirsiniz. Tüm tarama geçmişini doğrudan kontrol paneliniz üzerinde görebilir ve analiz edebilirsiniz.

– İzlenen cihazda web tarayıcısı üzerinde imlenen tüm web siteleri görünecektir. İmlenen tüm web sitelerinin tam listesini rapor halinde alabilirsiniz. Favori listelere ne zaman erişildiğini görebilirsiniz. Web imi aktivitelerini liste halinde kontrol paneliniz üzerinden erişebilirsiniz.

– Şirket politikalarınıza uygun olmayan sitelere erişimleri engellemeniz yetkiniz bulunuyor.

Çevrimiçi içeriğin filtrelenmesi de söz konusudur. Uygunsuz ya da istenmeyen web sitelerini de engelleyebilirsiniz. Hatta seçilen web sitelerinin engelli olacağı zaman aralıklarını belirleyerek çalışma zamanları içerisinde çalışanlarınızın eğlenceye zaman ayırmasının önüne geçebilirsiniz.

Programları ve Uygulamaları Kontrol

Hedef cihazlardaki tüm programlara ve uygulamalara erişebilirsiniz. Bu şekilde uygunsuz içeriklerin çalışmadığından tamamen emin olabilirsiniz.

Kurulu uygulamalarda çocuğunuzun ya da çalışanlarınızın cihaza son zamanlarda hangi uygulamaları yüklediğini anında öğrenebilirsiniz. Sosyal ağlar, oyunlar gibi yeni indirilen tüm uygulamalar takip edilebilir. Bu şekilde çalışanlarınızı denetim altında tutabilir ve çocuklarınızı zararlı yazılımlar karşı koruyabilirsiniz.

Denetlenen cihazlarda bulunan uygulamaları kontrol edebilir ve çocuklarınız ya da işiniz için tehlike oluşturmaları durumunda erişimlerini engelleyebilirsiniz. Bu şekilde kullanıcıların erişebileceği uygulamaları yönetebilirsiniz.

Uygulamada tuş vuruşu kaydedici özelliği bulunuyor. Bu şekilde hem tabletlerde, hem de akıllı telefonlarda girilen tüm metni görüntülemek mümkündür. İzlenen telefonda basılan tüm tuşları takip edebilir ve kayıtlara kontrol paneliniz üzerinden erişebilirsiniz.

Hırsızlıklara Karşı Uzaktan Kontrol

Çalınan ve kayıp olan akıllı telefonlarda bilgi hırsızlığı olabiliyor. Bu durumlarla karşılaşıldığında hedef telefondaki verilerinizi uzaktan silebilir ya da cihazı kilitleyerek kişisel verilerinizi koruyabilirsiniz. Cihazınız çalındığında;

 • Verilerinizi silebilir,
 • Cihazınızı kilitleyebilir,
 • Kullanıcıya izin verebilir ya da izinlerini bu özellik ile kısıtlayabilirsiniz. Verileri ise PDF; CSV, XLS olarak dışa aktarabilirsiniz.

Aramaları Yönetme

Gelen ve giden tüm aramaları zaman bilgileri ve süreleri ile görebilirsiniz.

Tüm aramalara kronolojik kayıtlarını kontrol paneli üzerinden görebilirsiniz. Aramanın yapıldığı ya da alındığı zamanı, arama süresini, yapılan aramaların sayısını, arayanın adını ya da numarasını anında öğrenebilirsiniz.

Hedef cihazda tanımlanan numaraya gelen aramaların kısıtlanma özelliği de bu başlık altında kullanıcılara sunulmaktadır. Tüm istenmeyen numaralardan gelen aramaları bu şekilde engelleyebilirsiniz. Kontrol paneliniz üzerinden engellemelerinizi yönetebilirsiniz.

Hedef Cep Telefonu ile İlgili Detaylı Raporlar

Bu alanda android telefon takip programı ile ilgili detaylı raporlar oluşturulması talimatları verilebilir. Hatta aynı anda pek çok telefonu kontrol edebilir. Takip özelliğini kullanarak raporlama yapabilirsiniz. Farklı senaryolara göre kapsamlı raporlar oluşturan uygulama; cihaz, kullanıcı ya da kullanıcı grubu, etkinlik, zaman aralığı ya da dosya türüne göre raporlamalar yapabilir. Çocuğunuzun ya da çalışanlarınızın telefonlarını takip ederek dakikalar içerisinde tüm bilgileri inceleyebilirsiniz.

MSPY Nasıl Çalışır?

mSpy öncelikle satın almalısınız. İhtiyaçlarınıza uygun aboneliği seçerek sipariş verebilirsiniz. Ödemeniz onaylandığında uygulamayı kurmak ya da yüklemek için e- postanızı kontrol etmeniz gereklidir.

Bu aşamadan sonra kontrol etmek istediğiniz cihazlara fiziksel olarak erişim sağlamalısınız. Tüm kurulum süresince kurulum sihirbazı tarafından yönlendirilirsiniz. Mspy yüzde yüz görünmez modda çalışmaktadır. Hedef cihaz kullanıcısı bu uygulamayı tespit etmesi mümkün değildir.

Kurulum ve yükleme tamamlandığında çocuk ya da çalışanlarınızın cihazları üzerindeki tüm etkinlikleri izlemeye başlar ve kontrol paneliniz üzerinden yönetebilirsiniz.

Yorum yapın